24H Drama Liqui Göz Kalemi
  24H Drama Liqui Göz Kalemi

  24H Drama Liqui Göz Kalemi

  Ultra Kremsi Siyah Suya Dayanıklı Göz Kalemi

  0

  RENK SEÇ

  01 Siyah
  Renk
  255,00
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 30 Eylül-02 Ekim
  ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

  ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

  2 ÜRÜN VE ÜZERİNE <br> KARGO ÜCRETSİZ

  2 ÜRÜN VE ÜZERİNE
  KARGO ÜCRETSİZ

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  1 - Çift polimer kompleksi formülü ciltte uzun süre kalıcılık sağlar ve böylece pullanma yapmaz (24 saat kalıcı, suya dayanıklı) 2 - Besleyici yağ ve kapağına yerleşen yoğun renk pigmentasyonu ile birlikte renk zenginliği sağlar. 3 - Kremsi ve kaygan  dokusuyla, cilt üzerinde eriyen yumuşak yapıdadır. 4 - Kadifemsi bir his ve gün boyu rahat kullanım için yağlarla zenginleştirilmiştir.
  Suya Dayanıklı
  • Dumanlı göz makyajı için alt göz kapağını hafifçe indirerek kalemi göz kapağının iç bölgesine sürün. 
  • Kirpiklerin köklerine olabildiğince yakın şekilde üst kirpik çizgisini belirleyin.
  • Jel eyeliner formülü ultra suya dayanıklı olduğundan ve çabuk sertleştiğinden yumuşak veya dumanlı bir görünüm oluştururken uygulamadan hemen sonra dağıtın.

  PROFESYONEL İPUCU:
  • Kahverengi gözlü olanlar için mavi (#6 Parisian Night), menekşe (#7 Purple Cabaret) ve deniz mavisi (#5 Seine Sparkles) gibi sıcak ve altın tonlu renkleri deneyin.
  • Yeşil gözlü olanlar için, herhangi bir kızarıklığı gidermek için alt kirpik çizgisini siyahla çizin ve mor (#7 Mor Kabare), zeytin (#3 Green Metropolitan) ve bakır (#2 French Chocolate) tonlarını deneyin.
  • Mavi gözlüler için kahverengi ve bronz tonlarının yanı sıra altın (#4 Öncü Işık) veya lacivert (#6 Paris Gecesi) deneyin.

  PARİS ESİNTİSİ

  LANCOME GÜZELLİK MAGAZİNİ

  Güzellik dünyasından esinlenin

  Son zamanlarda faydalarından sıkça bahsedilen hyalüronik asit hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?Teknoloji ve bilimin ilerlemesi ile...
  Bronzlaşmak harika! Peki, cildinizde oluşturduğu uzun vadeli etkiler hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?Aylardır özlemle beklenen o...
  Advanced Génifique Serum ile daha genç, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne hazır olun!Lancôme laboratuvarlarında mikrobiyom...