Her Daim Trend Makyaj Önerileri

Her Daim Trend Makyaj Önerileri

24.06.2020 | 02:50

Her Daim Trend Makyaj Önerileri

Zamansız güzelliğinizle akıllarda iz bırakmaya hazır mısınız?

Güzellik algısı geçmişten günümüze büyük bir dönüşüm geçirdi. Özellikle 2000’li yıllardan itibaren hızlı değişen trendlerle birlikte, bu algı kısa sürede dahi büyük değişimlere uğrayabiliyor. Giyim modasının yanı sıra her yıl birbirinden çarpıcı yeni makyaj trendleri doğarken, bazı uygulamalar ise estetik görünümünü daima koruyor.

Lancôme, Fransız zarafetinden aldığı ilhamla kadınlara tüm trendlerin ötesinde zamansız güzelliği sunuyor. Biz de bu yazımızda, Lancôme’un öne çıkan bazı zamansız makyaj önerilerini sizin için bir araya getirdik. Güncelliğini daima koruyan bu öneriler sayesinde, güzelliğinizle yıllar sonra da göz kamaştıracaksınız! 

Ten Makyajında İddialı Görünüm

Ten Makyajında İddialı Görünüm

No makeup makeup yani diğer bir deyişle yok gibi makyaj günlük yaşamda her ne kadar büyük bir kurtarıcı olsa da geceler teninizle aydınlanmayı bekliyor! Gece makyajınızda yüzünüz ve vücudunuza yoğun bir şekilde aydınlatıcı uygulayarak teninizde göz alıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Gündüz makyajınızda ise zamansız güzelliğe ulaşmak için aydınlatıcıyı yüzünüzün en çıkıntılı bölgelerine uygulamanız yeterli. Bunun yanı sıra tüm makyaj uygulamalarınızda yanaklarınızı pembe bir allık ile canlandırarak, iddialı olduğu kadar doğal ve enerjik bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Koyu Dudak Makyajı

Koyu Dudak Makyajı

Nude tonlu rujlar makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi olsa da koyu renklerin yeri bir başka! Özellikle gece makyajının olmazsa olmazı kırmızı, bordo ve mor rujlar, sade günlük makyajın da en mükemmel tamamlayıcısı oluyor. Mat rujların karşı konulmaz havasının yanı sıra, parlak rujlar da bu konudaki iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Zamanın ötesinde çekici bir görünüme kavuşmak adına, parlak görünüme sahip koyu renk rujlara siz de makyaj dolabınızda şimdiden yer açın!  

Daha Canlı, Daha Parlak!

Daha Canlı, Daha Parlak!

Lancôme’un yoğun ve parlak renkli likit ruju L'Absolu Lacquer ile dudaklarınıza göz alıcı bir görünüm kazandırın! Hafif ve ince yapısı ile konforlu bir kullanım sağlayan ruj, nemlendirici etkisiyle de dudaklara pürüzsüz bir his veriyor. Rujun “188 Only You”, “468 Rose Revolution” ve “490 Not Afraid” renkleri, koyu ve parlak görünümlü dudaklarınızla baş döndürmek için birebir!

Parıltılı Göz Makyajı

Parıltılı Göz Makyajı

Smokey, ıslak görünümlü ve daha niceleri… Far konusunda çok severek uyguladığımız bu tekniklerin ardında, yılların eskitemediği bir cazibe var: Parıltılı göz makyajı! Metalik farlar, ikonik görünümüyle geçmişten günümüze makyajda önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Göz makyajınızda bu metalik renklere yoğunluk vererek, siz de yılların eskitemediği o cesur ve çarpıcı görünümü elde edebilirsiniz.

Makyajınızda Göz Kamaştırıcı Yansımalar!

Makyajınızda Göz Kamaştırıcı Yansımalar!

Gözlerinizi her kapatıp açtığınızda çevrenizdeki gözleri kamaştırmaya hazır mısınız? Monsieur Big Palette’in pembe, nude ve toprak ağırlıklı renkleri ile tüm zamanların ışıltısını gözlerinize taşıyabilirsiniz. Yoğun ve kalıcı formüle sahip bu 12 renkli far paleti, aynı zamanda mat renkler de içeriyor. Böylece tek palet ile farklı gece ve gündüz makyajları yapmanıza imkan tanıyor.

Peki, siz de göz makyajınızda mavi rengin büyüsünden vazgeçemeyenlerden misiniz? O halde Ombre Hypnôse Mono’nun “P207 Bleu de France” rengi sizin için mükemmel bir alternatif! Yoğun ve pürüzsüz formülü ile çok seveceğiniz bu rengi, dilerseniz tek başına dilerseniz de farklı renklerle bir arada kullanarak gözlerinizde çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Işıltıyı Yeniden Keşfedin!

Işıltıyı Yeniden Keşfedin!

Işıltılı bir fondöten deneyimi veya tek başına yoğun aydınlatma, hem de tek bir ürünle! Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcı ile dilediğiniz gibi ışıldayın! Lancôme’un fondötene karıştırarak ya da tek başına kullanabileceğiniz bu likit aydınlatıcısı, ışıltısıyla çevrenizde hayranlık uyandırırken; yoğun pigmentli formülüyle ise size benzersiz bir deneyim sunuyor. 

Peki, allık konusunda da taptaze bir ışıltıya ne dersiniz? Öyleyse Blush Subtil allığın soft pembe rengi 02 Rose Sable ile tanışın! Uzun süre kalıcı etkiye sahip bu allık, parıltılı yapısı ile yanaklarınıza canlı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda pembenin zarif ve masum güzelliği ile çekici görünümünüze farklı bir boyut katıyor. 

Siz de makyajınızda bu her daim trend makyaj önerilerinden birini tercih ederek, güzelliğinizi zamanın dışına çıkarabilirsiniz!

Derinlemesine Makyaj Temizliği Nasıl Yapılır?

Derinlemesine Makyaj Temizliği Nasıl Yapılır?

Highlighter Nasıl Sürülür?

Highlighter Nasıl Sürülür?