Hypnôse Drama Maskara ile Etkileyici Bakışlar

Hypnôse Drama Maskara ile Etkileyici Bakışlar

08.06.2020 | 03:35

Hemen her kadın, doğru maskara seçimi ile dikkatleri gözlerine çekmek istiyor. Çünkü etkileyici bakışların sırrı, dolgun ve uzun görünen kirpiklerde saklı!

Kusursuz bir göz makyajının tamamlayıcısı ve büyüleyici bakışların olmazsa olmazı olan maskaralar tüm kadınların sevdiği makyaj ürünlerinin başında geliyor. Maskara seçiminde kadınlar birçok şeye dikkat ediyor. Fırça yapısından yapıldığı malzemeye, renk yoğunluğundan hacim etkisine kadar hepsini tek seferde sağlayacak maskarayı bulmak istiyorlar. 

Lancôme’un efsanevi maskarası Hypnose Drama Maskara, çıktığı günden bu yana tüm beklentileri karşılayarak kadınların vazgeçilmezi oluyor. Peki, ama nasıl?

Hypnose Drama Maskara

İşte kadınların beğendiği Hypnose Drama Maskara’nın mükemmel özellikleri:

Hypnose Drama ilk olarak mükemmel ve büyük boyutlu fırça tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu özel fırça tasarımı kirpiklerinizi tamamen kavrıyor ve hacim veriyor. S şeklindeki kıvrımlı fırçası en kısa kirpiklere dahi erişerek belirgin bir şekilde kirpikleri kıvırıyor. Yoğun siyah pigmentleri ve yeni balmumu etkisi sayesinde ilk sürüldüğü andan itibaren iddialı bir hacim ve yoğun bir siyah görünüm sağlıyor. Böylece kadınların maskarasından olan beklentisini tek bir dokunuş ile tek seferde karşılayarak onların gözdesi haline geliyor. 

Hypnose Drama Maskara

 Hacimli Kirpikler İçin Makyaj Önerileri

Makyajın tamamlayıcısı maskaralar doğru bir şekilde uygulanırsa eğer muhteşem sonuçlar veriyor. Gösterişli kirpikler ve iddialı bakışlar için maskara uygulamanın püf noktalarını da bilmek gerekiyor. En güzel maskara denilince her kadının bir maskaradan beklentisi kirpiklerinin daha hacimli ve uzun göstermesi yönünde oluyor.

Şimdi sizlere makyaj rutinlerinizde kullanabileceğiniz birkaç maskara uygulama tüyosu vereceğiz.

  • Hacimli kirpikler için, maskaranızı uygularken öncelikle fırçayı yatay bir şekilde tutmalı ve kirpik diplerinden başlayarak ileri geri zigzag hareketler yaparak kirpik uçlarına doğru çıkmalısınız. Kirpik boyuna aynı miktarda maskara uygulamaktan kaçınmalısınız. Kirpik uçlarında ağırlaşan maskara kirpiklerin bir süre sonra düz görünmesine sebep olacaktır. Bu da istenilen kıvrımlı, hacimli görüntünün tam tersi olacağından kirpik diplerine yoğun, uçlarına ise hafif bir maskara efekti vermek sizi hacimli kirpiklere ulaştıracaktır.

  • Uzun görünen kirpikler için ise, maskaranızı uygularken dikey bir şekilde tutmalı kirpik uçlarına doğru uygulamalısınız. Fırçanızın ucu ile ufak dokunuşlar yaparak kirpiklerinizi tek tek ayırıp olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

  • Son olarak bakışlarınızı daha etkili ve dikkat çekici kılmak için maskaranızı hem alt hem de üst kirpiklerinize uygulamalısınız. Böylece daha kalın ve yoğun kirpikler ile maksimum hacim sağlayabilirsiniz.
     
  • Gün içinde makyajınızı sık sık tazelemek istemiyorsanız da mutlaka suya dayanıklı bir maskara tercih etmelisiniz.

Hacimli Kirpikler

Maskara Kullanırken Asla Yapılmaması Gerekenler

Maskara tüyolarımızı paylaştık ama maskara uygularken asla yapılmaması gerekenleri de hatırlatmadan geçmeyelim;

  1. En sık yapılan hata ile başlayalım. Fırçayı çok fazla pompalamak! Fırçayı boyanın içerisine sıklıkla daldırıp çıkarmak ürün içerisine hava girişini artıracak ve ürününüzün çabuk bozulmasına sebep olacaktır. Bu da size istenmeyen kuruma ve topaklanma problemlerini yaşatır.
  2. Saatler sonra yenilemek için tekrar sürmek! Gün içinde maskaranızın üzerine tekrar maskara sürmek kirpiklerin yapışmasına ve göz makyajınızın bozulmasına neden olacaktır. Bu yüzden ilk uygulamada özenle sürdüğünüz maskarayı gün içinde tazeleme isteğinden ısrarla kaçınmalısınız.
  3. Fırçayı tek bir yönde kullanmak! Kirpiklerin çıkış yönleri, açıları ve boyları birbirinden farklı olduğu için fırçayı sadece yatay olarak kullanmak boyanın eşit bir şekilde dağılmasını engelleyecektir. Bu da istenen hacimli kirpiklere ulaşmak için yanlış bir yoldur.
  1. Maskarayı sadece kirpik uçlarına sürmek! Maskarayı sadece kirpik uçlarına uygularsanız kirpikleriniz olduğundan kısa görünür. Maskara tüyolarında paylaştığımız gibi diplerden başlayarak zigzag hareketler ile yukarı çıkmalısınız.

Bakışlarınla Hipnotize Et!

Bir ikon haline gelen Hypnose Drama Maskara tek seferde takma kirpik efekti veren fırçası ile yoğun kirpiklere ve hipnoz eden bakışlara sahip olmanızı sağlıyor. Siz de rüya gibi kirpiklere sahip olup çevrenizdekileri büyüleyici bakışlar ile etkilemek istiyorsanız bu maskarayı tercih edebilirsiniz. Söz konusu maskara olunca maskara fiyatları geniş bir fiyat skalası ile karşımıza çıkabiliyor. Eğer bu etkileri tek seferde ve tek bir ürün ile karşılamak istiyorsanız sizi Hypnose Drama ile tanışmaya davet ediyoruz.

Cilt Bakımının Vazgeçilmezi: Serumlar

Cilt Bakımının Vazgeçilmezi: Serumlar

Lancôme Deodorantlarıyla Tanışın

Lancôme Deodorantlarıyla Tanışın