Lancôme Deodorantlarıyla Tanışın

Lancôme Deodorantlarıyla Tanışın

24.06.2020 | 00:00

Ferah bir his sağlayan Lancôme deodorantlar ile koltuk altınızda mükemmel bir görünüme kavuşun!  

Uzun süredir sabırsızlıkla beklenen yaz ayları geldi çattı! Havaların ısınması ile birlikte artık kendimizi çok daha enerjik hissediyoruz. Derecelerin yükselmesi bizi fiziksel aktivitelerimizin artması için teşvik ederken, doğal olarak vücudumuzdaki terlemeyi de arttırabiliyor. Bu oldukça sağlıklı bir süreç olmasının yanı sıra tabii bazı istenmeyen durumları da meydana getirebiliyor.

Özellikle söz konusu koltuk altları olduğunda, terlemeden dolayı oluşan istenmeyen etkilerin önüne geçmek çok daha önemli bir hal alıyor. Çünkü vücudun en çok ter üreten bölgelerinden olan koltuk altları, aynı zamanda dış görünümün de en göze çarpan noktalarından birini oluşturuyor. Giysilerinizin koltuk altı kısımlarında, temiz kokunuzu gölgeleyen nemli bir his olmasını istemezsiniz değil mi? Peki, bunun için neler yapıyorsunuz?

Ferah Hissedin!

Ferah Hissedin!

Sıcak yaz günlerinde bile ferah bir his. Öyleyse Lancôme’un birbirinden etkili deodorantları ile tanışmak için daha fazla geç kalmayın!

Ferahlık hissi sağlayan Lancôme terleme karşıtı deodorantlar, her hareketinizde büyüleyici kokularıyla gününüze eşlik ediyor. Aynı zamanda cilde nazikçe bakım sağlayan formülleri ile daha pürüzsüz bir koltuk altı görünümü için de harika bir çözüm sunuyor. Özgüvenli ve konforlu hissetmek için Lancôme’un sprey, roll-on ve stick deodorantlarından birini tercih etmeniz yeterli.

Stick Deodorant Tercih Edenler için…

Stick Deodorant Tercih Edenler için

Stick Deodorant Tercih Edenler içinStick Deodorant Tercih Edenler için

Stick deodorantların etkisi herkesçe kabul gören bir gerçek. Siz de koltuk altınızda koruma ve bakım sağlayan yoğun yapılı ürünleri tercih ediyorsanız, Lancôme stick deodorantlar tam size göre! Lancôme, Bocage Deodorant Stick ve Deodorant Purete olmak üzere, temponuza ve terleme düzeyinize göre seçebileceğiniz iki farklı alternatif sunuyor.

Lancôme Bocage Déodorant Stick, koltuk altınızda nazik bir bakım yaparken terlemeye karşı da etkin koruma sunuyor. Lancôme Déodorant Pureté ise terlemeye karşı 48 saate* kadar koruma sağlayarak istenmeyen kokulara güçlü bir şekilde meydan okuyor. Üstelik ciltte ferah bir his sağlamasının yanı sıra nem ve yumuşak bir his de sağlıyor. 

*Instrumental test

Roll-On Deodorant Tercih Edenler için…

Roll-On Deodorant Tercih Edenler için Roll-On Deodorant Tercih Edenler için

Roll-on deodorantlar, rölesi ve sıvı formuyla kolay kullanım sağlaması bakımından birçok kişinin tercihi. Siz de stick deodorantlara nazaran daha hafif yapılı bir ürün arıyorsanız, roll-on deodorantları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tabii koltuk altlarınızın terlemesine karşı koruma sağlarken, cildinizin gereğinden fazla nem kaybetmesini de istemezsiniz değil mi?

Lancôme Bocage Déodorant Roll-On, terlemeye karşı koruma sağlarken koltuk altınızda da nem sağlıyor. Böylece hem ferah bir his hem de pürüzsüz bir koltuk altı görünümü sağlıyorken nazik bir bakım da yapıyor.

Sprey Deodorant Tercih Edenler için…

Sprey Deodorant Tercih Edenler için Sprey Deodorant Tercih Edenler için

Hafif aeresol yapısıyla hızlı kuruma sağlayan sprey deodorantlar, terlemeye karşı kullanılan en yaygın seçeneği oluşturuyor diyebiliriz. Duş sonrası çabucak giyinebilmeyi sağlayan bu ürünler, güne hazırlık sürecinin kurtarıcılarından biri doğrusu. Ancak koltuk altınızın hızlıca kurumasını sağlarken, cildinizi de düşünmeniz gerekiyor.

Lancôme Bocage Déodorant Sprey, cildin nefes almasına izin veren yapısı sayesinde koltuk altınızda gün boyu ferah bir his sağlıyor. Cildinizde yumuşacık bir his bırakan bu kuru sprey deodorant, bu sayede koltuk altınızın pürüzsüz görünmesini mümkün kılıyor.

Size de taze kalan özgüveniniz ile güne rahatça devam etmenin keyfini sürmek kalıyor.

Hypnôse Drama Maskara ile Etkileyici Bakışlar

Hypnôse Drama Maskara ile Etkileyici Bakışlar

Parfüm Nasıl Daha Kalıcı Hale Gelir?

Parfüm Nasıl Daha Kalıcı Hale Gelir?