Lancôme'dan En İyi Waterproof Maskaralar

Lancôme'dan En İyi Waterproof Maskaralar

30.04.2020 | 05:51

Maskaranız yaz sıcaklarına ne kadar dayanıklı? Her koşulda kalıcı ve çarpıcı kirpikler için Lancôme’un  suya dayanıklı maskaraları ile tanışın.

Kirpiklerin göz makyajında ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. İddialı ve dolgun kirpikler için de maskara seçimine oldukça dikkat ediyoruz. Fakat çoğu zaman bir şeyi atlıyoruz. Maskaranın kalıcılığı ve dayanıklılığı!

Yaz sıcakları, ısınan havalar ve nem derken kusursuz bir şekilde sürüp evden çıktığımız maskara gün içinde akıyor veya dağılıyor. Göz altlarında istenmeyen bu görüntülerin oluşmaması için özellikle yaz aylarında seçeceğimiz makyaj ürünlerinin sıcağa ve neme dayanıklı olmalarına en az güneş koruyucumuz kadar dikkat etmemiz gerekiyor.

Suya Dayanıklı En İyi Maskaramızı mı Arıyorsunuz?

Güzel görünmek ve her daim bakımlı olmak tüm kadınların isteği. Fakat bazen koşullar buna elverişli olmayabiliyor. Ama bu tabii ki biz kadınları yıldırmıyor. Havuzda, plajda, sporda, şehirde en bunaltıcı havalarda makyaj yapmak, istenilen bakımlı görünüme ulaşmak haliyle zorlaşıyor. Tabii doğru ürünler ile hala tanışmadıysanız…
Sıcak yaz günlerine adım atmadan Lancôme’un en iyi suya dayanıklı maskaralarını sizler için listeledik.

     1. Monsieur Big Waterproof Maskara

Suya Dayanıklı En İyi Maskaramızı mı Arıyorsunuz?

Ürünün normal kullanım koşullarında uygulanmasından sonra elde edilen beklenen sonucun illustrasyonudur. Sonuç kişiden kişiye değişebilir.

İddia ediyoruz: Onunla üstesinden gelemeyeceğiniz zorluk yok!

Suya dayanıklı maskara denildiğinde ilk akla gelenlerden Monsieur Big Waterproof Maskara bir maskaradan beklediğinizden fazlasını size sunuyor. 24 saate kadar kalıcılık* sunan ürün su geçirmez simsiyah formülü ile kirpiklerinizde adeta takma kirpik etkisi yaratıyor.

12 kata** kadar kirpiklere hacim veren yumuşak liflerden oluşan fırçası kirpiklerinize istenen dolgun görünümü veriyor. Kolay uygulama sunan özel fırça tasarımı kirpiklerinizi tek tek ayırıyor ve kıvrımlı görünmesini sağlıyor.

Siyah pigmentler içeren formülü ile kirpiklerinize simsiyah çekici bir görünüm kazandıran ürün, kremsi yapısı ve besleyici balmumuyla mükemmel bir kalıcılık sunuyor. Suya dayanıklı olması da yazın havuz ve plaj partilerinde güzel görünümünüzün bozulmayacağı anlamına geliyor!

*102 kadın tarafından yapılan kişisel değerlendirme

** Instrumental test

     2. Hypnôse Drama Waterproof Maskara

Hypnôse Drama Waterproof Maskara

Hacimli ve fark edilir kirpikler mi istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.

Uzun görünen ve hacimli kirpikler Hypnôse Drama Waterproof Maskara ile artık hayal değil. Yüksek hacim ve suya dayanıklılığı birleştiren bu maskara, 24 saate kadar kalıcılık* sağlıyor. Sporda, plaj kenarında, sabaha kadar dans edeceğiniz partilerde akmadan ilk sürüldüğü şekilde kalıyor. Üstelik her katta kirpikleriniz daha kıvrımlı ve hacimli bir görünüme kavuşurken, hassas gözler ve lens kullananlar için de ideal bir kullanım sunuyor.

Hiç makyaj yapmadığınız günlerde bile sadece Hypnôse Drama Waterproof maskarayı kullanarak taş bebek kirpik etkisine sahip olabilirsiniz.

*Instrumental test

Eski Maskaralarınızla Vedalaşma Zamanı!

Sizi uğraştıran, akan, bulaşan eski maskaranıza hoşça kal deme vakti geldi çattı. Lancôme’un suya dayanıklı maskaralarına makyaj çantanızda yer açmanın şimdi tam zamanı! Sadece yazın değil, kalıcılığı ve etkileyiciliği ile sizi kendine hayran bırakacak bu maskaralar tüm bakışları da üzerinize toplayacak.

Mükemmel fırça tasarımları ile kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlayan suya dayanıklı maskaraları sitemizden inceleyebilirsiniz. Hatta tanışma boylarından hemen sipariş vererek bu eşsiz deneyimi kendi gözlerinizde hissedebilirsiniz.

Kaş Makyajının Püf Noktaları

Kaş Makyajının Püf Noktaları

Gelinlerin Pinterest’te En Çok Aradığı 5 Makyaj Trendi

Gelinlerin Pinterest’te En Çok Aradığı 5 Makyaj Trendi