Mina Ceran Öneriyor: Lancôme Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra

Mina Ceran Öneriyor: Lancôme Rénergie Yeux Multi-Lift...

13.08.2021 | 16:42

Moda influencer’ı Mina Ceran, göz alıcı güzelliğine eşlik eden çarpıcı bakışlarını Lancôme Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile destekliyor! 


Sosyal medyanın paylaşımlarıyla beğeni toplayan influencer’larından olan Mina Ceran, modaya olan tutkusu ve genç yaşında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiriyor. Ceran, esas olarak moda influencer’lığı yapıyor olsa da şık kombinlerinin yanı sıra güzelliğiyle de adeta ışık saçıyor. Genç influencer’ın ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çekmesini sağlayan bir özelliği de etkileyici bakışlarının aracısı olan masmavi gözleri oluyor. Mina Ceran, işi gereği her dakika objektiflerin karşısında bir yaşam sürüyor. Ve bu sebeple, iyi bir görünümün ilk ve en önemli kuralı olan cilt bakımına fazlasıyla önem veriyor. Henüz çok genç yaşta olan Mina Ceran, cildindeki bu gençlik enerjisine gelecekte de sahip olmasını sağlayabilecek bakım ürünlerine yöneliyor. Özellikle bakışlarındaki etkiyi daima korumak isteyen influencer, yeni favorisi olarak Lancôme Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kreminden sıkça söz ediyor.


Moda Dünyasının Kalbinde Canlı Bakışlar


Mina her ne kadar genç ve enerjik biri olsa da başarılı bir kariyer yorucu bir tempo gerektiriyor. Bu yoğun tempoya yetişmeye çalışmak ise kimi zaman bir hayli yorucu olabiliyor. Göz çevresinin, yorgunluğu kolaylıkla açık ettiği gerçeği herkes tarafından bilinse de bu gerçek Mina için geçerli değil! O ve gözleri, tüm yoğun tempolu aktivitelere rağmen her an dinamik ve güzel görünüyor. Bunu nasıl başardığı sorusuna cevabı ise, yeni keşfi olan Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra oluyor. Mina Ceran, işinin yanı sıra aktif bir sosyal hayata da sahip olduğunu; hal böyleyken kısa zamanda etkili sonuçlar alacağı cilt bakım ürünleri arayışına girdiğini belirtiyor. Özellikle göz çevresi bakımının kendisi için oldukça önemli olduğunu dile getiren Ceran, Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’nın hayatını büyük oranda kolaylaştırdığını söylüyor. Bu krem sayesinde göz çevresi için birden çok etkiyi aynı anda elde eden influencer, bakımını kısa sürede tamamlayarak işlerine çok daha uzun vakitler ayırabildiğini ifade ediyor.  


Mina Herkesi Bu Yeni Nesil Göz Çevresi Bakımı ile Tanışmaya Davet Ediyor!


Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kremi, koyu halka görünümünü azaltıyor. Bununla birlikte krem, sıkılaştırıcı etkisiyle kırışıklık görünümü azaltıyor. Mina Ceran, göz çevresinde bu kremi kullanarak gelecekte de etkileyici bakışlara sahip olmak için gözlerine önemli bir yatırımda bulunduğunu düşünüyor. Keten tohumu özü ve hyalüronik asit formu içeren Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’nın dolgun görünüm verme özelliği de Ceran’ı etkileyen noktalardan biri. Influencer, bu sayede göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandıran kremin, özellikle yorgun başladığı günlerde en yakın dostu olacağını belirtiyor.


“Farkı İlk Andan İtibaren Hissedeceksiniz!”


Mina Ceran, Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra kremi kullandığında göz çevresinin neme doyduğunu ve yumuşacık bir doku kazandığını söylüyor. Bununla birlikte yorgunluğa bağlı oluşan koyu halka görünümünün de belirgin seviyede azaldığını ve bu sayede kremin kalbini daha da fazla kazandığını dile getiriyor. Ayrıca Lifting+Filler etkisi bulunan kremin, göz çevresine dolgun ve aydınlık bir görünüm kazandırdığını ve bu sayede daha canlı bakışlara sahip olduğunu anlatıyor. Mina Ceran, kendisi gibi göz çevresi bakımına önem veren tüm kadınların Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile bir an önce tanışmasını öneriyor. Moda konusunda uzman olan genç influencer, en trend görünüme kavuşmak için ilk adımın her zaman cilt bakımından geçtiğini de özellikle vurguluyor!


Siz de Mine Ceran gibi etkileyici bakışlara sahip olmak için hemen Lancôme’un yeni Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kremini keşfedin!    

Ala Tokel Öneriyor: Lancôme Rénergie Yeux Multi Lift Ultra

Ala Tokel Öneriyor: Lancôme Rénergie Yeux Multi Lift Ultra

Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile Gözlerinizin Güzelliğini Öne Çıkarın

Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile Gözlerinizin Güzelliğini Öne Çıkarın