Neden 30 Yaşından Önce Yüz Serumu Kullanmalısınız?

Neden 30 Yaşından Önce Yüz Serumu Kullanmalısınız?

03.12.2019 | 15:45

Yüz serumu kullanmaya başlamak için hiçbir zaman erken ya da geç değildir. Cildinize uygun yüz serumunu keşfedin!

Konu cilt bakımı olduğunda birçok bilgiye ulaşmak mümkün ama buna rağmen yüzünüz için uygun olan cilt bakımı ürünlerini bulmak oldukça zorlayıcı olabiliyor:Hangi içeriklerin cildinize daha iyi gelebileceği, cilt tipinize hangi ürünlerin daha uygun olabileceği ve hatta bir yüz serumuna ne zaman başlamanız gerektiğine karar vermek…

Cildinizde yaşlanmanın ilk belirtilerini görmeden yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri kullanamayacağınız düşüncesi aslında gerçeği yansıtmıyor. Cildiniz için faydalı alışkanlıklar edinmeye hemen başlayın ve ikonik Advanced Génifique Onarıcı Serum'unuzu 30'lu yaşlara gelmeden önce güzellik rutininizin bir parçası haline getirin.

Neden mi?

Cilt Bakımı İpuçları: Cildinizi Tanıyın

20'li yaşlarda uygulayabileceğiniz en iyi cilt bakım rutini!

20'li yaşlarda cildiniz, zorlu ergenlik yıllarını atlatmış oluyor. Kırışıklıklar henüz belirginleşmemiş, çizgiler ve cilt tonu eşitsizlikleri seyrek. Cildiniz uzun bir gecenin ardından bile yalnızca bir soğuk su çarparak kendine gelebiliyor. Zaman şimdilik sizden yana olsa da kariyerinizi ve hayatınızı inşa ettiğiniz bu yıllarda temponuz hep çok yoğun. Cilt görünümünüzün yenilenmesini sağlayacak güzel bir uyku ise muhtemelen bir hayal.

Uzmanlara göre gelecekte iyi bir cilde sahip olmak için kendi bakım rutininizi oluşturmaya başlamanın en doğru zamanı 20'li yaşlar. Etkili bir cilt bakım rutini için yapmanız gerekenler: cildinizi temizlemek, yüz serumu kullanmak ve günde iki kere cildinize uygun bir ürünle cildinizi nemlendirmek. Bütün bu ürünleri kullanmak için çok erken olduğuna mı inanıyorsunuz? Bu durumda nemlendirici yüz serumlarını her gün kullanmanız şart değil. Cildinizin doğal ışıltısını kazanmasına ve daha çok nemlenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüğünüzde kullanabilirsiniz. Zorlu geçen bir iş gününden veya arkadaşlarınızla eğlendiğiniz bir gecenin ardından Lancôme'un Advanced Génifique Onarıcı Serum'u gibi serumlar kurtarıcınız olabilir.

30'lu yaşlarda cildiniz neden değişime uğrar?

30'lu ve 20'li yaşlar birbirinden çok farklı görünmese de kadınların çoğu yaşlılığın ilk belirtilerini 30'lu yaşlarının başında gözlemlemeye başlar. Çizgi ve kırışıklıklar ortaya çıkar, güneşin etkileri daha gözle görünür hale gelir ve göz çevresinde yorgun görünüm ile daha sık karşılaşırsınız. Ciltte kolajen ve elastinin üretiminin azalmasıyla cilt esnekliğini kaybeder, dolgunluğunu kaybeden ciltte kuruluk ciddi bir sorun haline gelmeye başlar. Bunlarla birlikte doğal ışıltısını kaybetmeye başlayan cilt solgun bir görünüme bürünür. Peki, cildinizdeki yaşlılık belirtilerinin ve kırışıklıkların nasıl önüne geçebilirsiniz?

Erken yaşlanma belirtilerine etkili çözüm: Advanced Génifique Onarıcı Yüz Serumu

Gençlik ışıltınızı ortaya çıkarın! Yaşlanma karşıtı yüz serumu Advanced Génifique ciltteki solgun görünümden ton eşitsizliğine kadar ana yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltır. Cilt 7 gün içinde daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşur. Bu serumu yüzünüzü temizledikten sonra sabah ve akşam yüz ve boynunuza uygulamanız yeterli. Hafif dokusu sayesinde genç ciltler için ideal bakım sağlar.

Cildinizin hassas dönemleri için etkili yüz serumu: Advanced Génifique Sensitive

Cildiniz her gün değişime uğramaya devam eder fakat bazı günler asıl endişeniz yaşlılık belirtileri değil, cildinizin hassaslığıdır. Stres, diyet, kirlilik, beklenmedik hava durumları ve yeterli uykuyu alamamak cildinizde hassasiyet sorunları yaratıp yüzünüzü daha gergin ve kuru hissetmenize neden olabilir. Böyle hissettiğiniz zamanlarda gece cilt bakımı rutininizi Advanced Génifique Sensitive ile güçlendirebilirsiniz. Ferulik asit ve E vitamini gibi antioksidanlar ve probiyotikler ile zenginleştirilen formülü ile Advanced Génifique Sensitive cildinizi rahatlatmaya yardımcı olur.

Göz çevrenizi unutmayın: Advanced Génifique Yeux Light-Pearl™ Göz Bakım Serumu

Advanced Génifique Yeux Light-Pearl™ göz serumu, Génifique bakım rutininizin tamamlayıcısıdır. Göz serumumuz cildinizin ışıltısını ve nemini artırırken masaj başlıklı aplikatörü ile göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini ve şişkinliklerin görünümünü önlemeye yardımcı olur. Yorgun görünümlü bakışlar mı? Elveda!

Güzellik Rutininize Neden Yüz Serumunu Dahil Etmelisiniz?

Güzellik Rutininize Neden Yüz Serumunu Dahil Etmelisiniz?

Yüz Serumu ve Yüz Nemlendiricisi Arasındaki Farklar

Yüz Serumu ve Yüz Nemlendiricisi Arasındaki Farklar