Parfüm Seçiminde Önemli Kriterler

Parfüm Seçiminde Önemli Kriterler

09.07.2020 | 09:03

Parfüm seçmede en önemli kriter, kokunuzun sizi yansıtıyor olması...

Parfümörler doğru parfüm seçimi için ten ve parfüm uyumunun önemine sıklıkla değiniyor. Uzmanların bu söyleminden yola çıkılarak ortaya atılan başka bir iddia ise ten rengine göre parfüm seçiminin yapılması gerektiği. Fakat bu iddia pek de gerçeği yansıtmıyor.

Hafızalardaki Yerinizi Kokunuzla Alın!

Hafızalardaki Yerinizi Kokunuzla Alın!

iz bırakacağınız, teninizin kokusuyla birleşerek yarattığı ahenkle herkesi büyüleyecek parfümü seçmek için kriterleri bir kenara bırakın! En beğendiğiniz parfüm, size en çok yakışandır!

Romantizm Tutkunlarına Özel!

Romantizm Tutkunlarına Özel!

Lancôme, 1990 yılında, aşkın kokusunu yarattı ve kristal bir şişe içerisinde sizlere ulaştırdı. Büyüleyici etkideki Tresor EDP, üst notada şeftali, orta notada gül ve iris çiçeği, alt notada ise sandal ağacı ve amber ile meyve ve çiçek kokularını harmanlıyor. Bu karışımdan ortaya çıkan muhteşem koku, romantizmin yürekleri kıpır kıpır eden etkisiyle eş değer duyguları uyandırıyor. 30 yıl öncesinden günümüze ulaşan bu hazineyi bir kez keşfedince etkisinden çıkamayacaksınız!   

Bu Parfüm Kadınların Gücünü Yansıtıyor!

Bu Parfüm Kadınların Gücünü Yansıtıyor!

Sizinle bir bütün haline gelecek olan parfümünüz elbette ki sizi tanımlıyor olmalı. Bunun için ise sizi tanıyan ellerde üretilmiş olmalı. Lancôme, bir kadını en iyi başka bir kadının anlayacağını bilerek üç farklı kıtadan, üç kadın parfümörü bir araya getirdi. Parfümörler, tüm kadınların ortak taleplerini ele alarak, evrensel bir haykırış niteliğindeki Idole Parfüm’ü yarattılar.

Idole parfüm, misk kokularıyla harmanlanan beyaz şipre ve büyüleyici kokusuyla bilinen yasemin çiçeğinin karışımıyla taze bir bahar esintisi hissi yaratıyor. Karışıma eklenen dört farklı türdeki gül ile çiçeksi parfüm sevenlere benzersiz bir alternatif sunuluyor. Lancôme, geleceğin parfümü olarak nitelendirilen Idole ile güçlü kadınlara sesleniyor: Kendi idolün ol!

Kokunuzla Yaşam Enerjisi Saçacaksınız!

Kokunuzla Yaşam Enerjisi Saçacaksınız!

Yaratımında Julia Roberts’ın gülüşünden ilham alınan La Vie Est Belle Parfüm, adeta mutluluğun şişeye doldurulmuş hali! Üst notadaki siyah frenk üzümü ve armut kokularına orta notada iris çiçeği ve portakal çiçeği eşlik ediyor. Alt notada tonka fasulyesi, vanilya ve pralinin kendini göstermesiyle adeta neşeli bir koku karnavalı meydana geliyor. Meyve ve çiçek kokularının birbirini takip ettiği parfüm notaları ile La Vie Est Belle, teninizde mükemmel bir melodi oluşturacak!

Siz de en sevdiğiniz Lancôme parfümü seçin ve kokunuzla büyüleyin!

Yazın Makyaj Bazı ve Sabitleyici Kullanmanın Önemi

Yazın Makyaj Bazı ve Sabitleyici Kullanmanın Önemi

Durulanmayan Lancôme Yüz Maskeleri

Durulanmayan Lancôme Yüz Maskeleri