Bu yaz, güneşin sıcaklığını dudaklarınızda hissedeceksiniz!

 

Yaz mevsimi güzel enerjileri yüklenmiş halde koşar adım geliyor! Doğa, bahar ayları boyunca hazırlığını yapıp bu güzel mevsimi coşkuyla karşılamak üzere cıvıl cıvıl renkler kuşandı. Sıra sizde! Heyecan ve enerjinin sembolü olan sıcak yaz mevsimiyle birlikte, sıkıntılı havayı biraz olsun dağıtıp enerjinizi yükseltecek rengarenk rujlara hazır olun! 

 

2020 yaz dönemi için belirlenen ruj rengi trendlerinde nude tonlar popülerliğini korurken, kırmızı ve nar çiçeği gibi göz alıcı renkler de listelerde yerini alıyor. Bu yaz güzel haberlerle artmasını dilediğimiz gülüşlerinizde trend ruj renkleri ile çiçekler açtırın! 

Bu Renkler Güneşe Meydan Okuyor

 

Bu Renkler Güneşe Meydan Okuyor 

Tutku ve çekiciliğin simgesi olan zamansız iki makyaj ürünü kırmızı ruj ve bordo ruj, bu yaz da trend listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Bu iki renk, çekiciliğinizi ön plana çıkarmak istediğiniz zamanlarda makyajınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olmaya aday iki harika alternatif!

 

Lancôme, L’Absolu Rouge serisi ile bu trende ayak uydurmanızı kolaylaştıracak çarpıcı renk seçeneklerini bir arada sunuyor. Üstelik bu rujlar uzun süre kalıcılığını korurken, dudaklarınızın ihtiyacı olan nemi de karşılıyor.

Yaz Mevsiminin Neşesini Dudaklarınıza Taşıyın

Yaz Mevsiminin Neşesini Dudaklarınıza Taşıyın

2020 yazı sizi cesur renklerle enerjinizi yükseltmeye davet ediyor. Sezonun trendleri arasında nar çiçeği rengi ruj da yerini alıyor. Bu ruj rengi, dudaklara kazandırdığı canlı görünümle bir adım öne çıkıyor. Yazın tüm enerjisini dudaklara taşıyan bir diğer trend de mürdüm rengi ruj. Bu cesur renk ise modern ve çekici bir görünüme sahip olmak için harika bir seçenek! 

 

Neşenizi artıracak bu iki ruj rengini ve daha pek çoğunu Lancôme’un L'Absolu Velvet Matte serisinde bulmak mümkün. L'Absolu Velvet Matte rujları, yoğun renkleri ve kadifemsi dokusu ile göz doldururken aplikatörleri de kolay uygulama sağlıyor.

Doğal Görünümden Vazgeçemeyenler İçin

Doğal Görünümden Vazgeçemeyenler İçin

Doğal görünüm tutkunlarından biriyseniz ya da makyaj tercihiniz toprak tonlarından yanaysa güzel haber: Nude ve kahve tonları bu yaz da çok moda! Özellikle görüntülü konuşmalar sırasında doğal ve hoş bir görüntü sergilemek isteyenler için bu trend tam bir kurtarıcı niteliğinde. Bu noktada Lancôme’un Rouge in Love serisi rujları, mükemmel soft tonlarıyla tam da size göre alternatifler sunuyor. Serinin altı saate* kadar kalıcı rujları, doğal görünümlü ışıltıyı da beraberinde getiriyor.

*Instrumental test

Engel Tanımayan Güzellik

Engel Tanımayan GüzellikSıkıntılı bir sürecin ardından gelen yaz mevsimi ile birlikte yeniden parlayan güneş ile umutlar tekrar yeşeriyor. 2020 yazının trend ruj renkleri de canlı tonları ile mevsimin yüksek enerjisine ayak uyduruyor ve ihtiyaç duyulan pozitif duyguları harekete geçirmeyi hedefliyor. 

 

Yaz mevsimi bu yıl oldukça farklı geçecek gibi görünüyor. Buna bağlı olarak dudak makyajı için de ihtiyaçlar biraz daha farklılaşıyor. Bir yandan mükemmel renk seçenekleri ile sezonun trendlerine ayak uydururken bir yandan da nemlendirici etkisi ve uzun süre kalıcılığı ile Lancôme rujları, her ihtiyaca yönelik çeşitleri bir arada sunuyor. Lancôme kadınları her koşulda trend görünüme sahip oluyor!