“Rénergie Yeux Multi Lift Ultra, göz çevresi bakımında sağladığı etkili sonuçlar ile sizin de vazgeçilmeziniz olacak!”


Makyaj ve kişisel bakım, sosyal medyanın sevilen influencer’ı Ala Tokel’in hayatında en önemli odak noktalarından biri. Kişisel deneyimleri ve mesleği gereği bu konuda genç yaşta büyük başarılara imza atan Tokel, işinin en iyisi olmak için hala yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiğini aktarıyor. Haliyle kendisi başta olmak üzere, takipçilerinin ve makyaj stüdyosunda ağırladığı konuklarının da ondan beklentisi en üst düzeyde oluyor. Cilt bakımı ve makyaj uygulamalarında harika sonuçlar için yepyeni bir ürün keşfettiğini müjdeleyen influencer, önerisiyle beklentileri fazlasıyla karşılayacağını ifade ediyor. Öyleyse Tokel’in tüm takipçilerine önerdiği Rénergie Yeux Multi Lift Ultra’ya daha yakından bakmaya ne dersiniz?


Hayatın Temposu, Bakışlarınızı Gölgelemesin

Bakımlı ve genç görünen bir cilt herkesin tutkusu olsa da, Tokel’e göre hayatın yoğun temposu bazen bunun için yapılması gerekenlere engel olabiliyor. Kendisinin de daha önce sıkça paylaştığı pratik makyaj adımları, onun için kadınların şüphesiz bir numaralı kurtarıcısı. Ancak başarılı influencer, makyajın ardında gizlenen cildin daha yoğun bir bakıma ihtiyaç duyduğunun da altını çiziyor.  Tokel; özellikle göz çevresinin, koyu halka ve yaşlanma belirtilerinin ana odağı olduğu için ekstra ilgi beklediğini belirtiyor. Ünlü makyaj artisti, aksi takdirde en profesyonel makyaj uygulamalarının bile göz çevresindeki kusurları tamamen gizlemeye yetmeyebileceğini söylüyor. Bu doğrultuda Tokel, gerek makyajlı gerekse de makyajsızken çekici bir görünüme sahip olmak için göz çevresi bakımını ihmal etmemek gerektiğini vurguluyor. Bu konuda aradığı çözüm olan Rénergie Yeux Multi Lift Ultra hakkındaki gözlemlerini ise şu şekilde paylaşıyor:    


İlk İzlenim: Yumuşacık ve Nemlenmiş Hissedilen Bir Göz Çevresi

Tokel için Rénergie Yeux Multi Lift Ultra’nın en cazip yönünü hem gece hem de gündüz kullanıma olanak tanıması oluşturuyor. Ürünü önce makyaj öncesi rutininde denediğini söyleyen Tokel; hafif yapısına rağmen kremin göz çevresine oldukça nemli ve dolgun bir görünüm kazandırdığını anlatıyor. Ünlü makyaj artisti, hyalüronik asit içeren bu kremin, verdiği nem ve ışıltı sayesinde göz çevresindeki yorgun görünümü azalttığına dikkat çekiyor. Ürünün kapatıcı uygulaması için de pürüzsüz bir zemin oluşturduğunu ayrıca ekliyor. 


4 Hafta Sonra: Koyu Halka Görünümü Azalmış ve Aydınlık Görünen Göz Çevresi

“Lancôme Rénergie serisinin, temel gücünü içeriğindeki keten tohumu özünden aldığını daha önce de duymuştum. Ama bizzat deneyince bu değerli içerikle zenginleştirilmiş ürünün neler başarabildiğini doğrudan gördüm.” Tokel, Rénergie serisine dair izlenimlerini bu şekilde kaydediyor. Hyalüronik asit ve keten tohumu özü içeren formülü koyu halkalar üzerinde etki gösteriyor. Tokel, değerlendirmelerine şu sözlerle devam ediyor: “ 4 haftalık düzenli kullanımdan sonra Rénergie Yeux Multi Lift Ultra sayesinde göz çevrem dinlenmiş göründü ve koyu halkaların görünümünü fark edilir derecede azalttı.” Bu nedenle göz çevresinde benzer sorunları yaşayanların bu kremi denemelerini içtenlikle öneriyor. 


Bir Kavanozun Sonunda: Çok Daha Genç ve Dinlenmiş Bakışlar…


Tokel, Rénergie Yeux Multi Lift Ultra’nın kısa vadeli sonuçlarını çok hızlı bir şekilde gördükten sonra, ürünü gece ve gündüz düzenli bir şekilde kullanmaya devam ettiğini belirtiyor. Ve hayatına yeni bir “İyi ki!”nin daha eklendiğini de söylemeden geçmiyor.  “Bilen bilir, göz çevresi yaş dinlemez.” diyen Tokel, ardından makyaj uygulamalarında sıkça karşılaştığı şu soruna değiniyor: “Nem kaybı ve koyu halkalar derken bir de bakmışız, makyajın ömrünü kısaltan ince çizgiler de göz çevresinde kendini göstermeye başlayıvermiş.” Tokel, Rénergie Yeux Multi Lift Ultra’nın dolgun ve sıkı görünüm sağlayan formülünün, yaşlanma belirtilerinin önüne geçmesine de fazlasıyla yardımcı olduğunu söylüyor. Sıkılaştırıcı etkiye sahip bu Lancôme göz kremi sayesinde kusursuzluğa bir adım daha yaklaşma sırası şimdi de sizde! Editörün Notu: Göz çevreniz ile birlikte yüz, boyun ve dekolte bakımında da daha iyi sonuç elde etmek adına göz çevresi bakım kremi öncesi Rénergie Multi Lift Ultra sıkılaştırıcı yüz bakım kremini deneyebilirsiniz. Cilde ışıltılı, aydınlık ve sıkı görünümünü geri kazandıran bu Lancôme yaşlanma karşıtı yüz kremi ile cilt bakım rutininizi kapsamlı bir hale dönüştürmek sizin elinizde!