Cildin ışıldasın mı istiyorsun? Lancôme'un cildine her an, her yerde ışıltı katmak için tasarladığı 4 cilt bakım ürünü ile tanış.

İyi bir haberimiz var: zamanının az olması, yalnızca kısa bir sürede uzun soluklu bir cilt bakım seansı ile aynı etkiyi alamayacağın anlamına gelmiyor. Eğer sen de hiçbir daveti geri çevirmiyorsan ve hep yoğunsan, Lancôme'un her an, her yerde kullanabileceğin PINK ailesi kurtarıcın olacak. Aşağıda, anında sonuç veren 4 cilt bakım ürününü senin için topladık: her birinin kendine has nemlendirici bir dokusu var ve uyguladıktan sonra anında gözle görülür şekilde nemlenmiş ve ışıldayan bir cilde sahip olmanı sağlıyorlar. Her bir ürünü tanımak için okumaya devam et

1 – Duş sonrası: Tonique Confort Nemlendirici Tonik

Gergin bir cilde elveda, anında rahatlamaya merhaba!

Lancôme'un tatlı badem yağı, hyalüronik asit ve bal içeren yüz toniği bir yandan cildini nemlendirip yumuşatırken, diğer yandan makyajını çıkarıp duş sonrası cildinde kalabilecek kiri temizliyor.

Tonique Confort Nemlendirici Tonik

2 – Her an, her yerde: Yeni Rose Milk Mist Yüz Spreyi

Stresli bir cilde elveda, anında yatışmış bir cilde merhaba!

Rose Milk Mist yüz spreyi cildini bir krem kadar nemlendirirken aynı zamanda bulut kadar hafif bir dokuya sahip. Bu mükemmel etki için hyalüronik asit ve gül suyunun birleşimine teşekkür edebilirsin. Gül suyu cildini rahatlatırken, hyalüronik asit ise nemi cildinde tutmanı sağlıyor. Kolay kullanılabilen sprey yapısı ile de seyahat çantanın vazgeçilmez bir parçası olacağına eminiz. Ancak ister seyahatte ister günlük hayatında, ferahlatıcı ve nemlendirici yüz spreyi tek bir fıs ile kuru cildini yumuşatmak için mükemmel bir seçim.

Rose Milk Mist Yüz Spreyi

3 – Makyajdan hemen önce: Hydra Zen Anti-Stress Cream Nemlendirici Krem

 Kuru cilde elveda, 24 saat nemlendirmeye merhaba!

Lancôme'un Hydra Zen nemlendirici kremi, cildi derinlemesine nemlendirerek kuruluğa ve strese karşı savaşmaya yardımcı oluyor. Yapısı sayesinde cildinde ferahlama hissi veriyor ve cildi yağlandırmadan 24 saat nemlendiriyor. Hydra Zen yüz nemlendiricisini her sabah, tüm gün sürecek bir ışıltı için kullanabilirsin. Üstelik harika bir makyaj bazı görevi de görüyor. Cildinde en iyi nemlendirmeyi sağlamak istiyorsan bu ürün tam sana göre.

Hydra Zen Anti-Stress Cream Nemlendirici Krem


4- Yoğun bir gün sonrası dışarı çıkacaksan: Yeni Rose Sorbet Cryo-Mask

 Gözeneklere elveda, mükemmel bir cilde merhaba!

İçeriğindeki gülsuyu, salisilik asit ve mentol sayesinde yalnızca 5 dakikada gözeneklerini gözle görülür şekilde sıkılaştırır ve böylece cildin daha yumuşak görünür. Maskenin ferahlatıcı sorbe dokusu ise ister sabah, ister uzun bir günden sonra yorulan cildini tazelemek ve uyandırmak için ideal. Aynı zamanda cildini makyaja hazırlamak ve bebeksi bir cilt elde etmek için de vazgeçilmezin olacak. Yüzüne hafif bir tabaka halinde uygulayıp 5 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulaman yeterli. İşte şimdi dışarı çıkmaya hazırsın!

Yeni Rose Sorbet Cryo-Mask