Cildin kırışıklık görünümüne hızlı etki eden serumlar ile gözle görülür sonuçlar elde edebileceğiniz bakım sırları.

Cildimizin pürüzsüz ve canlı görünmesi için cilt bakımında belli bakım rutinleri uyguluyoruz. Bu bakım rutinlerinde de en çok yüz temizleyicilerine, nemlendirici kremlere ve güneş koruyucularına yer veriyoruz. Yüz bakımının olmazsa olmaz bu bakım rutinleri, evet çok değerli; ancak belli bir yaştan sonra yeterli değil. Bu nedenle cilde hızlıca nüfuz eden ve gözle görülür sonuçlara kavuşturan serumlardan yardım almak gerekiyor.

Serumlar, konsantre olmaları sebebi ile etkili cilt bakım ürünleri arasında sayılıyor. Cildin ihtiyacı olan etken maddeleri çok hızlı bir şekilde cildin üst tabakasına ulaştırdığı için de etkileri çabuk gözlemlenebiliyor.

Lancôme laboratuvarlarında geliştirilen Advanced Génifique serum ise aradığınız o mükemmel bakımı size sunmak için geliştirildi. Bu mucize serumu birlikte yakından inceleyeceğiz; ancak öncesinde serum kullanımının faydalarına da değinmek istiyoruz. 

Serum Kullanmanın Cilde Yararları 

Serum Kullanmanın Cilde Yararları

Nasıl ki uyumadan önce dişlerimizi fırçalıyor ve bunu hiç aksatmıyorsak, serum kullanımını da aynı şekilde cilt bakımımız için önemsemekte fayda var. Yüz serumunu seçerken de mutlaka cilt tipimize ve ihtiyacımıza uygun olan ürünü belirleyerek işe başlamalıyız. Nemsizlik, kırışıklık görünümü ve geniş gözenek gibi birçok soruna ayrı ayrı etki eden serumlardan size en uygun olanını seçmeniz, istediğiniz sonucu almanızı hızlandıracaktır.

Serum kullanımının cilde yararlarını ise kısaca şöyle açıklayabiliriz;

  • Anti-aging etkileri sayesinde yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltırlar.
  • Formüllerinde mineral, vitamin ve özel bileşenler içerirler.
  • Konsantre olmaları sayesinde etkilerini hızlı bir şekilde gösterirler,
  • Cildi kısa sürede bakımlı ve aydınlık bir görünüme kavuştururlar.
  • Koyu lekelerin görünümü ile savaşarak cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkarıyor.

Cilt endişenize göre seçeceğiniz bir gece serumunu siz de hemen bakım rutininize dahil ederek, ışıltılı ve harika görünen bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cildinizi Advanced Génifique Serum ile Güçlendirin!

Cildinizi Advanced Génifique Serum ile Güçlendirin!

Cildinizdeki kırışıklık görünümünü azaltmada önemli bir rol oynayan serumlar, sizi hayallerinizdeki cilt görünümüne en hızlı şekilde kavuşturacak bakım ürünleri olması bakımından oldukça değerli. Lancôme’un sabah ve akşam cilt temizliği sonrası cilde ilk değmesi gereken ürün olarak tanımladığı Advanced Génifique Serum da bakım sağlayan aktivatör olması bakımından bizim için oldukça önemli.

Her sabah daha güzel bir cilt ile uyanmanızı sağlayacak Advanced Génifique Serum’un avantajları ise şöyle;

  1. Mikrobiyom bilimi ile yeniden formüle edilen bu serum, 7 prebiyotik ve probiyotikler içeren formülü ile cilt bariyerini güçlendiriyor. Böylece cildin daha dinç ve dinamik görünmesine yardımcı oluyor. 
  2. Daha sıkı ve esnek bir cilt görünümü sağlayarak cildi güçlendiriyor. 
  3. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltması bakımından da cildinizin gençlik ışıltısını geri kazandırıyor.

Siz de mikrobiyom bilimi ile geliştirilen bu serumu cilt bakım rutininize ekleyebilir, cildinizdeki fark edilir ışıltı ile bambaşka bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Kırışıklık görünümünüz azalırken, cilt bariyerinizi güçlendiren bu bakıma karşı koyamayacaksınız.

Lancôme ile daima daha genç ve güzel hissedeceğiniz bir bakıma kucak açmaya hazır olun!