Endişeniz ister hassaslık ister kırışıklık olsun, çözüm için çeşitli yüz serumları bulabilirsiniz!

Konu bir yüz serumu seçmek olduğunda seçenekleriniz oldukça fazla. Fakat size uygun olan cilt serumunu bulmak istiyorsanız deneme yanılma yöntemi en iyi yol olmayabilir. Bir yüz serumunu günlük rutininize eklediğinizde, cilt endişeniz için en doğrusunu seçmeniz önemlidir. Peki, cildinizin ihtiyaçlarına cevap verecek en uygun serumu nasıl bulabilirsiniz? Hassaslıktan siyah noktaya kadar birçok endişe için tavsiye edeceğimiz serumları keşfedin.

Lancôme'un Her Cilt Tipi İçin Uygun 1 Numaralı* Yüz Serumumuz

Lancôme yüz serumları arasında her cilt tipine önerilen bir serum var: Advanced Génifique Onarıcı Serum. Neden mi? Bu yüz serumu yalnızca 7 günde cildinize gençlik ışıltısı verir, daha hızlı ve etkin onarım sağlar. Advanced Génifique'i cildiniz eskisinden daha yorgun görünmeye başladığında ve alıştığınız ışıltısını kaybettiğini düşündüğünüzde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Advanced Génifique, diğer yüz serumlarıyla da güzel bir uyum sağlar. Cildinize Advanced Génifique'i uyguladıktan sonra üzerine başka serumlarla rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Lancôme'un Hassas Ciltler İçin En İyi Yüz Serumu 

Hassas bir cildiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Eğer yüzünüz gergin ve kuru hissediyorsa cildinizin hassas olma olasılığı oldukça yüksek. Bunun sebebi hava kirliliği, çok yoruluyor olmanız veya uzun bir yolculuk geçirmiş olmanız olabilir. Sebebi ne olursa olsun hassas ciltler için formüle edilen Advanced Génifique Sensitive cildinizin dönem dönem geçirdiği hassasiyete karşı etkili bakım sağlar. İki parçadan oluşan şişesinin bir tarafında probiyotik türevi bulunan bir baz, diğer tarafında ise içinde ferulik asit ve E vitamininin bulunduğu formül bulunur. Bu iki formül birlikte hassas cildinizi korumak ve güçlendirmek için çalışır. Advanced Génifique Sensitive'i gece cilt bakım rutininize ekleyebilir ve 1 ay kullandıktan sonra hassas cilde elveda diyebilirsiniz.

Lancôme'un Cilt Dokusu Ve İnce Çizgiler İçin En İyi Yüz Serumu 

Cildinizin değiştiğinin ilk belirtileri, cildinizin eskisi gibi yumuşak hissettirmemesi, daha büyük görünen gözenekler ve birkaç çizginin görünür hale gelmesi olabilir. Kırışıklık karşıtı Visionnaire Advanced Skin Correctorkadifemsi dokusuyla gözeneklerinizin görünümünü azaltır, daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

Lancôme'un Kırışıklarla Mücadele İçin En İyi Yüz Serumu 

Cildinizin ışıltısında azalma, çizgiler, sıkılık kaybı ve nemsizlik endişeleriniz arasındaysa, lüks ve yoğun yapılı Absolue L'Extrait Elixir Concentrate aradığınız çözüm olabilir. Gül özleriyle zenginleştirilmiş formülüyle cilt görünümünüzün yenilenmesini ve zamanla daha genç görünmesini sağlar. Uyguladıktan sonra yüzünüze taç yaprağı formundaki elegant aplikatörü yardımıyla küçük bir masaj yaparak günün tüm stresini geride bırakabilirsiniz.

Lancôme'un En İyi Göz Çevresi Serumu

Yoğun tempo ve uykusuzluk hayatın bir gerçeğiyse, yorgun görünen gözler kaçınılmaz son olabilir. Advanced Génifique Yeux Light-PearlTM göz çevresi serumunu Advanced Génifique Onarıcı Yüz Serumu'nun kusursuz görünen bir göz çevresi versiyonu olarak düşünebilirsiniz. İkonik serumun formülüne ek olarak kafein ve algea özü içeren formülü ile şişkinlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Serumu uygularken masaj aplikatörünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Şişliklerin görünümünü azaltmak için aplikatörün uç kısmını kullanarak daireseler hareketlerle gözün iç tarafından dış tarafına doğru devam edin, çizgileri pürüzsüzleştirmek için ise inci kısmı zikzak hareketler ile gözün kazayağı kısmına masaj yapın.

*Satış rakamlarına göre Lancôme serumları arasında