Her gelin gibi siz de düğün gününüzde kusursuz görünmek istiyorsunuz. Peki, hayatınızın bu en özel gününde cildinize uygulayacağınız makyaj için nasıl bir fondöten tercih etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Gelinler için kusursuz görüntünün en önemli parçalarından biri şüphesiz ki makyaj… Mükemmel görünen bir makyajın sırrı ise seçeceğiniz ten ürünlerinde saklı. Bol heyecanlı ve koşuşturmalı geçen bu günde fondöteniniz tere ve akmaya karşı dayanıklı olmalı. Çünkü bütün gözlerin üzerinizde olacağı o gün, tüm kamera objektifleri de sizi çekiyor olacak. Hal böyleyken, kim ister ki akmış, kabarmış ve çizgilerle dolmuş bir görüntüyü?

Tüm bu stresinizi anlayan bizler de bu çok özel günde sizi mükemmelliğe ulaştıracak bir görüntü için fondöten dosyasını açıyoruz. Gelin makyajı trendlerinde en fazla öne çıkan tekniklere vurgu yaptığımız önerilerimiz ile düğün makyajı için uygun  fondöteni seçmenize yardımcı olacağız. Dilerseniz önce, seçeceğiniz fondötende mutlaka olması gereken detaylardan bahsedelim.

Teniniz İçin İdeal Fondötende Bu Özelliklere Mutlaka Dikkat Etmelisiniz

Teniniz İçin İdeal Fondötende Bu Özelliklere Mutlaka Dikkat Etmelisiniz

Bu en büyük günde cilt makyajınız oldukça önemli bir detay. Bolca ter dökerken, sıklıkla objektiflere gülümseyeceğiniz o gün, teninize uygulayacağınız fondöten, bazı detaylara sahip olmalı. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Seçeceğiniz ürün, doğal bir ten görünümü için cilt tonunuzu düzelten ve eşitleyen özelliklere sahip olmalı.
 • Cildiniz ile uyum sağlayabilmesi için fondöteninizin uygulanabilirliği ve karıştırılabilirliği kolay olmalı. Böylelikle fondöteniniz cildinizde kusma yapmayacaktır.
 • Ayrıca seçeceğiniz ürün ne çok yağlı ne de çok kuru bir yapıya sahip olmamalıdır. Bu, cildinizde fazla yağlanma ve kuruma problemi olmadan, bütün bir geceyi kusursuzca atlatabilmenize olanak tanıyacaktır.
 • Son olarak akma ve bulaşma yapmayan suya dayanıklı ürünleri tercih etmeniz, her duruma karşı sizi hazırlıklı kılacak detaylar arasındadır.

Bu hayati özelliklere sahip olan teninizle uyumlu fondöten seçiminiz ile güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

İddialı Bir Ten Her Şeydir!

İddialı Bir Ten Her Şeydir!

İhtişamlı görünmeyi seven kadınlar, bu önerilerimize mutlaka kulak vermeliler. Mükemmel kapatıcılığı ile harikulade görüneceğiniz, Lancôme’un suya ve tere dayanıklı fondöteni Teint Idole Ultra Wear, size mükemmel bir makyaj deneyimi vadediyor.

Lancôme’un, uzman laboratuvarlarında geliştirilen; hafif, 24 saat kalıcı etkiye sahip ikinci ten etkisi veren bu fondöteni, kusursuz bir ten görünümü sağlıyor. Cilde nefes aldıran dokusuyla dikkat çeken ürün, mükemmel bir uyum ile ciltte karşı konulamaz bir etki sunuyor. Ayrıca ürün, cildi boğmadan gerçek ten rengini belli ediyor. Üstelik 40 farklı renk tonu ile de farklı  cilt tonlarına uyum sağlıyor. Bu mükemmel fondöteni kullananların*;

 • Yüzde 96,4'ü iyi bir kapatıcılığı olduğunu,
 • Yüzde 89,1'i Teint Idole Ultra Wear'in gün boyu kalıcı olduğunu,
 • Yüzde 92,7’si  fondötenin ciltte rahat bir etki bıraktığını
 • Yüzde 89,1’i Teint Idole Ultra Wear'in kadifemsi, ipeksi bir his bıraktığını

ifade ediyor. Siz de “İddialı gelin kavramı tam da beni anlatıyor.” diyenlerdenseniz, gelin makyajınızda mutlaka bu fondöteni tercih etmelisiniz.

*Tüketici testi, 58 kadın

Teint Idole Ultra Wear Fondöten’i Nasıl Kullanmalısınız?

Teint Idole Ultra Wear Fondöten’i Nasıl Kullanmalısınız?

Gelin makyajınızda bu fondöteni kullanmaya karar verdiyseniz, aşağıdaki adımları izleyerek kusursuz bir görünüme imza atabilirsiniz.

 • Öncelikle, cildinizin tamamen temizlenmiş ve arınmış olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Ardından, uygulama öncesi cildinizi iyice nemlendirmiş olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Daha sonra yüzünüze bir miktar Teint Idole Ultra Wear ürününü sürebilirsiniz. Makyaj süngeri ya da fondöten fırçası yardımı ile T bölgenizden başlayarak, sırası ile alın, burun kenarları, yanaklar ve çene bölgenize uygulayın.

İşte kusursuz bir ten görünümüne kavuşmak, bu kadar kolay! Siz de cildinizde mükemmel bir kapatıcılık etkisi ile tanışmak istiyorsanız, Teint Idole Ultra Wear Fondöten’e mutlaka bir şans vermelisiniz. 

O halde şimdiden Lancôme ile herkesi kendinize hayran bırakacağınız bir gelin olmaya hazır olun!