Lancôme’un durulanmayan yüz maskeleri ile çabasız güzelliğin keyfini çıkarın!

Pürüzsüz ve bakımlı görünen bir cilt, yüzyıllardır güzelliğin olmazsa olmaz şartlarından biri. Kozmetik alanında antik çağlardan günümüze kadar gelen birçok formül ve uygulama da bunu kanıtlıyor. Şanslıyız ki günümüzde bilimin ilerlemesiyle birlikte, cilt bakımımızı uzun çaba gerektiren uygulamalar yerine birkaç kısa adımda tamamlayabiliyoruz. Üstelik çok daha etkili bir şekilde!

Güzelliğine ve dolayısıyla cildine değer veren biz kadınlar, yine de cilt bakımına hatırı sayılır ölçüde zaman ayırmaktan büyük bir keyif duyuyoruz. Ancak bunun için yeterli vakti veya enerjiyi bulmak, elbette her zaman mümkün olmayabiliyor. Hal böyle olunca bazı cilt bakım adımlarını sonraya bırakmayı seçiyoruz. Bu durumlarda özellikle de maske uygulaması, bekleme ve durulama aşamalarından dolayı genellikle ilk ertelenen adım oluyor. 

Lancôme, cildinize yoğun bakım sağlayan bu önemli adımı çok daha pratik bir şekilde uygulayabilmeniz adına, durulanmayan yüz maskelerini geliştirdi!

Cildinize Neden Bakım Maskesi Uygulamalısınız?  

Cildinize Neden Bakım Maskesi Uygulamalısınız?

Cilt bakımının temel adımı olan temizleme aşamasına çok büyük önem verdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Cildinizi nemlendirmek ve korumak amacıyla diğer cilt bakımı ürünlerinizi de düzenli olarak kullanıyor olmalısınız. Ancak cilt görünümünün gelişme sürecini desteklemek adına, temel bakım ürünlerinin yanı sıra yüz maskesi kullanımını da ihmal etmemelisiniz.

Yüz maskeleri;

  • Cilt bariyere destek olmaya yardımcı olabiliyor.
  • Cildi nemlendirerek beslemeye yardımcı olabiliyor.
  • Ciltte konforlu bir his uyandırabiliyor.
  • Yoğun bakımı sayesinde yaşlanma belirtilerinin görünümünün azaltılmasında etkili olabiliyor.

Şimdi, cildinizin duyduğu ihtiyaca göre hangi durulanmayan yüz maskesinin sizin için uygun olduğuna göz atmaya ne dersiniz?

Cildinizi Stresten Arındırın

Cildinizi Stresten Arındırın

Stres, vücuttaki dengeleri etkileyebildiği için cilde de yansıyabiliyor. Bu da nem kaybı başta olmak üzere cilt problemleri olarak kendini gösterebiliyor. Siz de bu stres kaynaklı cilt belirtilerinden şikayetçiyseniz, Hydra Zen Jelly Mask durulanmayan nemlendirici maske tam size göre!

Hydra Zen Jelly Mask durulanmayan stres karşıtı maske, ferahlatıcı formülüyle cildi yatışmış bir his bırakarak konfor sağlıyor. Nemlendirici etkisiyle cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandıran bu jel maske ile ışıldayabilirsiniz!  

Editörün Notu: Maske uygulaması öncesi Rose Sugar Scrub şeker peelingi ile cildinizi hem nazik hem de etkili bir şekilde arındırabilirsiniz. 

Sıkılaştırıcı Bakım ile Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkarın

Sıkılaştırıcı Bakım ile Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkarın

Olgun bir cilde sahipseniz yüz maskesi tercihinizi, cildinizin sıkılaşma sürecini destekleyecek ürünlerden yana yapabilirsiniz. Cilt görünümünü toparlayıcı etkiye sahip Renergie Multi Lift Sıkılaştırıcı Maske, cildinizin tam da bu ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor.

Balmumu ve Carnauba mumu içeren formülü ile cildi besleyici etkiye sahip bu sıkılaştırıcı maske, cilt görünümünü toparlamaya yardımcı olarak dolgun ve esnek bir görünüm sağlıyor. Renergie Multi Lift durulanmayan yüz maskesini gece cilt bakım rutininizin son adımında kullanarak, yılların cildinize olan etkisini tersine çevirebilirsiniz!

Cildinizdeki Gençlik Işıltısını Ortaya Çıkarın

Cildinizdeki Gençlik Işıltısını Ortaya Çıkarın

Mükemmel Advanced Génifique etkisi, durulanmayan maskenin pratik kullanımı ile buluştu! Genifique Hydrogel Melting Mask, cilde yumuşacık ve daha dolgun bir görünüm sağlıyor. Advanced Génifique Serum ile aynı aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş bu eriyen jel maske, cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkarıyor.

İster makyaj öncesi kullanın isterseniz de gece yatmadan önce… Bu tek kullanımlık Lancôme yüz maskesi ile siz de cildinizdeki yorgunluk ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltabilirsiniz. Onunla çevrenizdeki herkes, gençlik sırrınızı soracak!  

Size uygun Lancome maskeyi seçerek, güzelliğinizi maskeleyen cilt problemlerine meydan okuyun!