Lancôme’un yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile zaman sizin için geriye doğru akacak!  


Mimikler, sabah gözlerin açıldığı ilk andan tekrar uykuya dönene kadarki geniş zaman diliminde defalarca kez değişiyor. Hayat boyu yaşanan tüm duygu durumlarında ciltte çizgiler halinde beliren bu mimikler, zamanla kalıcı kırışıklık görünümleri yaratmaya başlayabiliyor. Her biri yaşanmışlığın izleri olan bu kırışıklık görünümlerine, cildin hafızası da denilebilir. Fakat yine de yaşadığınız acı tatlı tüm anılar sadece zihninizde kalsın ve cildiniz genç görünümüyle ışıldasın istiyorsanız, Lancôme’un yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle hemen tanışmalısınız!


Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı

Genç yaşlarda sıkı bir yapıya sahip olan kolajen ve elastin lifleri, zamanla bu sıkılığı yitirmeye başlıyor ve buna bağlı olarak da cilt elastikiyeti azalabiliyor. Bu sebeple, 30’lu yaşlara doğru yaklaşırken cilt bakım ürünlerinde değişiklik yapılması ve yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin rutine dahil edilmesi gerekiyor. Yaşlanma karşıtı cilt bakımı için aşamalar değişmiyor. Bakım yine cilt temizliği ile başlayıp cildi nemlendirme aşamalarıyla devam ediyor. Fakat bu defa kullandığınız ürünlerin yaşlanma karşıtı etkili olması önem taşıyor. Lancôme ise kırışıklık karşıtı bakım ürünleri ile yaşlanma karşıtı bakımınız için size birbirinden etkili seçenekler sunuyor.


Advanced Génifique Serum


Serum, sıvı formu ile oldukça etkili bir bakım ürünü olması sebebiyle cilt bakımı rutininden eksik edilmemesi gereken bir ürün. Dolayısıyla yaşlanma karşıtı bakımınızda da serum kullanmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Lancôme’un mikrobiyom bilimi ile geliştirdiği Advanced Génifique Serum, düzenli kullanımda ilk haftadan itibaren cildi gençlik ışıltısına kavuşturuyor. Yedi farklı prebiyotik ve probiyotik türevi ile zenginleştirilen Advanced Génifique Serum, ince çizgilerin görünümünü azaltıyor ve sıkı bir görünüm sağlıyor.


Rénergie Multi-Lift Ultra


Lancôme yaşlanma karşıtı bakım ürünleri arasında çok yönlü etkisiyle öne çıkan Rénergie Multi Lift Ultrayeni nesil sıkılaştırıcı krem ile kırışıklık görünümünü azaltabilirsiniz!  keten özü içeren bu sıkılaştırıcı krem, düzenli kullanımda cilde daha sıkı ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra SPF 20, ayrıca yaş almayla birlikte ortaya çıkan problemlerden biri olan ciltte koyu leke görünümünün de önüne geçiyor. 


Göz Çevresi için Yaşlanma Karşıtı Bakım


Göz çevresi, nispeten daha ince bir cilt dokusuna sahip olmakla beraber yüz mimiklerinin en yoğun belirdiği bölge. Bu sebeple de söz konusu bölgedeki kırışıklık görünümü oldukça erken dönemlerde oluşmaya başlayabiliyor. Dolayısıyla göz çevresi için etkili bir yaşlanma karşıtı bakım uygulamak ve bu bakıma genç yaşlarda başlamak fayda sağlıyor. Lancôme kırışıklık karşıtı bakım ürünleri arasında göz çevresinde kullanım için de oldukça güçlü etkiye sahip seçenekler bulunuyor. Cilt tipinize ve endişenize göre seçebileceğiniz çeşitli alternatifler arasında seçiminizi yaparken, Advanced Génifique Yeux ve Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’ya da mutlaka bir göz atmalısınız!


Advanced Génifique Yeux


Advanced Génifique ailesi, yüksek teknolojiyle geliştirilen formülü sayesinde ciltte yaşlılık belirtilerinin görünümüne meydan okuyor! Bu ürün ailesinin üyelerinden biri olan Advanced Génifique Yeux göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Bu sayede göz çevresi aydınlık, dinlenmiş ve pürüzsüz görünüyor.


Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra

Yaş almanın göz çevresindeki üç ana etkisiyle mücadele eden Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile tanışmış mıydınız? Kırışıklık karşıtı bakımda güçlü etkisiyle bilinen Lancôme Rénergie ailesinin göz çevresi bakım için geliştirilen bu üyesi, içeriğindeki hyalüronik asit ile öne çıkıyor. Keten özü ve hyalüronik asidin birleşimiyle güçlenen formül, göz çevresine aydınlık bir görünüm vererek torbalanma, koyu halka ve kırışıklık görünümünü azaltıyor.


Editörün önerisi: Renergie Multi-Lift bakım kremlerinden önce cildinize Advanced Génifique Serum uygulayarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Siz de Lancôme yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle vakit kaybetmeden tanışın, zamana dur deyin!