İyi bir yüz serumu kullanmadığınız bir cilt bakım rutini yeterli midir? İşte yüz serumlarını rutininizin en önemli parçası yapmak için sebepler!

Cilt bakım rutininizdeki tüm ürünler arasında yüz serumları bazen göz ardı edilir. Bunun sebebi belki de rutindeki diğer adımların daha kolay anlaşılmasıdır. Yüzünüzü yıkadıktan sonra nemlendirici kullanmak yüzünüze yeterli nemi sunuyormuş gibi hissettirse de aslında uzun süreli bir fayda için yeterli olmayabilir. Cilt serumlarının yararları yeteri kadar bilinmese de cildinize çok fazla fayda sunuyor. Yüz serumlarını rutininizin ödüllendirici adımlarından biri olarak düşünebilirsiniz. Biraz sabırla rutininize sadık kalırsanız sonrasında faydasını göreceksiniz.

Neden cilt bakım rutininizin yeni bir seruma ihtiyacı olduğunu öğrenmek ister misiniz? İşte sebepler:

  • Yüz serumları ince dokularıyla cilt tarafından çok çabuk emilirler.

Cilt bakım rutininize yeni bir adım eklemek kulağa bunaltıcı gelebilir, hele ki yağlı bir cildiniz varsa. Peki, yüz serumu cildinize istemediğiniz parlak yağlı bir görüntü verir mi? Cevap: hayır!

Yüz serumları akışkan hafif dokusuyla neredeyse anında cildiniz tarafından emilir, zaman kaybı yaşatmaz. Uyguladıktan sonra sadece birkaç saniye bekledikten sonra bir sonraki adıma geçerek yüz nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz.

  • Serumunuzu kendi endişenize göre seçebilirsiniz veya çeşitlendirebilirsiniz.

Konu yüz serumları olduğunda sınır yoktur! Cesur olabilir ve günlük güzellik rutininize birden fazla serum ekleyerek farklı formüllerin birleşimiyle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. (Farklı serumları birleştirirken içeriklerinin birbirleriyle uyumlu olduğundan emin olmakta fayda var. Bu konuda güzellik uzmanınızdan destek alabilirsiniz.)

Advanced Génifique Onarıcı Yüz Serumu'nu cildine daha iyi bir bakım sağlamak isteyen herkese tavsiye ediyoruz. Neden mi? Advanced Génifique Onarıcı Yüz Serumu aydınlık görünüm vermeye ve cildinizin doğal ışıltısını kazanmanıza yardımcı olur. Sadece 7 günde cilde gençlik ışıltısı kazandırır.

Bir sonraki yüz serumunuzu endişelerinize göre seçin. Cildiniz hassas bir dönemden geçiyorsa gece rutininizde Advanced Génifique'i Advanced Génifique Sensitive ile değiştirerek cildinizdeki hassaslığı azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Advanced Génifique Sensitive probiyotik türevleri, ferulik asit ve e vitamini ile zenginleştirilmiş çifte konsantre formülü ile cildinizi günlük etkilere karşı korur.

Eğer endişeniz kırışıklıklar ve sıkılık kaybı ise aradığınız yüz serumu Rénergie Multi-Lift Reviva-Plasma™. Eğer cildinizdeki yorgun görüntü ile savaşmak istiyorsanız, aydınlatıcı yüz serumumuz Absolue Oleo-Serum ile ferah ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Yüz Serumları Cilt Bakımında Birçok Görev Üstlenir!

Bir yüz bakım ürününün tek bir endişeye fayda sağlayacağını düşünmek mantıklı olabilir fakat Lancôme'un tüm yüz serumları birçok farklı endişenize fayda sağlayabilmesi için formüle edildi. Rénergie Multi-Lift Reviva-Plasma™ kırışıklık görünümünü azaltmanın yanında, siyah nokta görünümünü de azaltır. Absolue Oleo-Serum cildinizi nemlendirmenin yanı sıra, cildin onarılmasına yardımcı olur. En lüks formüllerimizden biri olan Absolue L'Extrait Elixir Concentrate ise gül özleri içeren formülü ile cildin daha pürüzsüz, sıkı, nemli ve ışıltılı görünmesini sağlar.

  • Serumlar Hassas Ciltler İçin de Uygundur!

Hassas cildiniz için yalnızca temel ürünler kullanılan bir cilt bakım rutininin uygun olduğunu mu düşünüyorsunuz? Size iyi bir haberimiz var: Lancôme yeni bir güzellik ürünü üzerinde çalışırken deneyen kadınların hassas cilde sahip olmasına dikkat ediyor. Bu sayede, cildiniz hassas olsa bile, yüz bakım ürünlerini kullanırken cildinizin rahatsız olacağı endişesine kapılmanıza gerek kalmıyor çünkü Lancôme cildiniz için uygun olan serumu size sunuyor.