Lancôme Türkiye’nin ilk marka elçisi Hazal Kaya, pürüzsüz ve genç görünümlü cildini iki adımlı Rénergie cilt bakım rutiniyle koruyor!

Hazal Kaya’nın duru güzelliğini hayranlıkla izlememek mümkün değil. Başarılı projeleri ve sosyal medyadaki duyarlı paylaşımlarıyla gönüllere taht kuran genç oyuncu, sıkı ve pürüzsüz cilt görünümünü yıllardır korumayı başarıyor. Oyunculuğun yorucu temposuna rağmen Hazal Kaya'nın cildini nasıl koruduğunu merak ediyorsanız, cevap bakım rutininde saklı!

1. Her Daim Genç Bir Görünüme Giden Yol: Doğru Cilt Bakım Rutini Sırası

cilt bakım rutini sıralamasıcilt bakım rutini sıralaması

      Yüz temizleme jeli

      Tonik

      Serum

      Yüz bakım kremi

      Göz serumu

      Göz kremi

      Güneş koruyucu

Cilt bakım rutini sırasında yüz temizleme jeli, tonik, serum ve kremler günde iki kez uygulanırken, maske ve peeling adımları haftada bir ila üç kez uygulanıyor. Aynı zamanda bu adımlar cildin ihtiyacına göre de değişkenlik gösteriyor. Ancak cilt tipiniz ve yaşınızdan bağımsız olarak cildinizi düzenli bir şekilde temizlemeli, cildinizin ihtiyacına yönelik serum kullanmalı, nemlendirici uygulamalı ve mutlaka güneş koruyucu sürmelisiniz.

2. Hazal Kaya'nın Tercih Ettiği Ürünler

Hazal Kaya’nın tercih ettiği cilt bakım ürünleriHazal Kaya’nın tercih ettiği cilt bakım ürünleri

Duru güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Hazal Kaya, canlı ve genç cilt görünümünü korumak için iki adımlı Rénergie bakımı uyguluyor. Genç oyuncu, genç ve aydınlık görünen cildinin sırrını yüz temizliğinin ardından kullandığı Rénergie Triple Serum ve Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream ile açıklıyor. Kaya, bu sayede kırışıklık endişesi olmadan dolgun ve canlı görünen cildinin keyfini sürdüğünü paylaşıyor. Gelin, Hazal Kaya’nın yaşlanma karşıtı iki adımlı bakım rutinini birlikte inceleyelim!

2.1. Lancôme Rénergie Triple Serum

Lancôme Rénergie Triple SerumLancôme Rénergie Triple Serum

Hazal Kaya’nın “Cilt bakım rutinimin vazgeçilmezi!” olarak nitelediği Rénergie Triple Serum, üç serum etkisini tek formülde bir araya getiriyor. Lancôme, üç etkili formülü birleştirdiği bu anti-aging serumla cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını mümkün kılıyor.

Hyalüronik asit, niasinamid ve ferulik asit içeren formülü sayesinde Rénergie Triple Serum, cildi nemlendirerek kırışıklık görünümünü azaltmaya katkı sağlıyor. Rénergie Triple Serum’un C vitamini ve niasinamid içeren formülü ise cilt tonunu eşitlemeye ve koyu leke görünümünü azaltmaya destek oluyor. Bu sayede tıpkı Hazal Kaya’nın cildi gibi daha aydınlık bir görünüm sunuyor.

2.2. Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem

Lancôme H.P.N-300 Peptit KremLancôme H.P.N-300 Peptit Krem

Hazal Kaya, ışıltılı ve genç cilt görünümünü korumak adına Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i tercih ettiğini belirtiyor. Bu yeni nesil anti-aging kremin cildinin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını dile getiriyor. Lancôme'un 300'den fazla peptit türü, Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’de hyaluronik asit ve niasinamid ile bir araya geliyor.

Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream, hyaluronik asit içeren formülü ile cildi besleyip nemlendiriyor. C vitamini ve niasinamid içeren formülü sayesinde ise koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Bu çok yönlü etki sunan anti-aging krem kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefliyor. Özetle, yaşlanma karşıtı bakımda Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem ile cildin ideal yapısını korumak çok kolay!

 

Hazal Kaya’nın rutininde kullandığı bu iki etkili formülle siz de zamanın cildinizdeki etkilerini yavaşlatabilir, iki adımda daha dolgun ve aydınlık bir cilt görünümüne ulaşabilirsiniz. Hadi, Lancôme’la siz de sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünün tadını çıkarın!