Hepimizin peşinden gitmek istediği, dönüp tekrar tekrar baktığı, adını öğrenmek istediği ve uzun zaman boyunca hafızasından silemediği ortak bir his var, koku!

Parfümün kadınlar üzerindeki etkisi

Çocukluğunuzda aileniz ile birlikte gittiğiniz yaz tatilini hatırlayın, güneş kreminizin kokusu hemen burnunuzda belirecektir. Geçtiğiniz meyve bahçesi… Ya da en yakın arkadaşınızın parfümü… Yıllar sonra bu kokuları duyduğunuzda bile o anlarda hissettiğiniz her şeyi tekrar tekrar hissediyorsunuz değil mi? Hatta kalbiniz o an attığı ritme yeniden ulaşıyor.

Parfümün kadınlar üzerindeki etkisi

Kadın erkek fark etmeksizin, kokuların yıllarca belleğimizde kaldığı ve anıları hatırlamamızı sağladığı bilimsel olarak açıklandı. Kokular adeta belleğimizi kuşatıyor, bize en güzel hisleri yaşatıyor. Doğru tercih yapıldığında ise koku, karşı cinsi etkilemede büyük rol oynuyor. Aşık olduğunuzda ilk hissettiğiniz koku, yıllar sonra bile sizi ilk gün yaşadığınız heyecana sürükleyebiliyor.

Duyusal İmza

Kalıcı parfüm

Kokuların anılar üzerindeki etkilerinin yanında kişiler üzerinde de etkisi bulunuyor. Teni ile uyumlu parfümü bulanların kişisel imzası haline gelen kokular, bulunulan her ortamda fark edilebiliyor.

Yalnız Değilsiniz

Parfümün kadınlar üzerindeki etkisi

Kadınlar sizinle konuşurken sürekli gülümsüyor ve göz bebekleri büyümüş şekilde size odaklanıyorlarsa bilmelisiniz ki kokunuz onları etkisi altına alıyor. Öyle ki bu durum, kadınların sizi her seferinde içtenlikle karşılamasını ve size daha fazla temas etmelerini sağlıyor.  

Baştan Çıkarıcı Notalar 

“Mükemmel bir parfümü nasıl bulabilirim?” veya “Erkeksi kokuya nasıl ulaşabilirim?” diyorsanız, size direkt olarak cevabı söylüyoruz: Lancôme Hypnôse Homme!

Lancôme Hypnôse Homme

Hypnôse Homme, eşsiz ve baştan çıkarıcı üç notası ile kadınları etki altında bırakıyor. Parfüm, cildinize ilk uyguladığınızda hissettiğiniz yeşil, taze ve baharatlı kakule üst notalar ile etkiyi başlatıyor. Daha sonra mükemmel şekilde dönüşen orta notasında yeşil aromatik buket kokuları bulunuyor. Uzun süre boyunca teninizde kalan ve asıl büyüyü başlatan temel notaları ise Endonezya Paçulisi ve Misk-Amber’in zarif duygusallığının uyumunu çekici bir erkek parfümü olarak teninize taşıyor. 

Erkekliğin Dışa Vurumu

Etkileyici erkek parfümü

Karizmatik erkeğin gülüşünden duruşuna kadar bıraktığı tüm etkileri taşıyan ve hissettiren Hypnôse Homme, nabız noktalarına sıkıldığı zaman kanın akışı ile birleşerek içinizdeki erkeği koku ile yansıtıyor. Bilekler, kulak memeleri ve diz kapaklarının arkasındaki noktalar cazibenin gücünü destekliyor.

Arzudan İlham Aldı

Lancôme Hypnôse Homme

Kadınların erkeklere karşı duydukları arzudan ilham alınarak tasarlanan Lancôme Hypnôse Homme şişesi, ilk bakışta bile saf çizgiler ve şehvetli vücut hatları tasarımı ile güçlü ve gizemli erkeği çağrıştırıyor. 

Özgür Bir Ruhun Başını Yasladığı Tek Omuz

Parfümün kadınlar üzerindeki etkisi

Kadınların özgür ruhunu dinlendiren, dinlendikçe daha özgür hissettiren özel kokusu ile Hypnôse Homme, kokunuzu ilk andan itibaren mükemmel bir koku ilan ediyor. Pozitif enerjinin ruh eşinizin enerjisi ile birleşme noktasında farkında olmasanız bile duyusal titreşimleri harekete geçiriyor. 

Sizin alanınız

Lancôme Hypnôse Homme kokan her yer artık sizin alanınız. Kalıcı kokusu ile imzanız olan ve hep sizinle kalan parfüm, tekrar tekrar hissedildiği anlarda hafızalara sizi getiriyor. Temas ettiğiniz eşyalar ve sarıldığınız kimseler üzerinde kalan kokunun yanı sıra geçtiğiniz yerlerde bile etkisini gösteren bu parfüm, size özel bir alan belirliyor.

Parfümün kadınlar üzerindeki etkisi

Güzel ve çekici bir koku ile hatırlanmak emin olun ki akıllara en karizmatik, şefkatli ve güçlü yanlarınızı getiriyor. Siz de bu koku ile hayatınızın kadınını etki altına alabilir, ona hem duygusal hem de duyusal anlamda mükemmel hisler yaşatabilirsiniz.