Idôle Parfüm Güçlü Kadının Sembolü

Lancôme, yeni parfümü İdôle ile geleceğin güçlü kadınlarına ilham veriyor.

İdol… Tek başına güçlü, tek başına hayranlık uyandırıcı… Kurulduğu 1935 yılından günümüze marka değerini idollük kavramı üzerinde yükselten Lancôme, şimdi de yeni parfümü Idôle ile bu iddiasını güçlendiriyor. Zarif şişesi ve çarpıcı kokusuyla bugünün güçlü kadınını yansıtan Idôle Eau de Parfum, sizi kendi içinizdeki gücü keşfetmeye çağırıyor. Siz başarıya olan tutkunuzla kendi geleceğinize imza atarken, Idôle ile hafızalarda da unutulmaz bir imza bırakacaksınız! 

Her Kadın Bir İdoldür

Her Kadın Bir İdoldür

Bir kadın olarak ne kadar eşsiz ve güçlü olduğunuzu düşünün! Karşılaştığınız engeller, içinizdeki kararlılık ve cesaretin önüne geçebildi mi? Bu soruya içtenlikle “Hayır!” dediğinizi çok iyi biliyoruz. Bulunduğunuz gurur verici nokta, bu sarsılmaz gerçekliği apaçık gösteriyor. İşte bu doğrultuda Lancôme, yeni parfümü Idôle ile her kadının ruhunda bir idol taşıdığına dikkat çekiyor.   

Geleceğe güçlü adımlarla ilerlemek için kendi varoluşunuzdan ilham almanız yeterli. Tıpkı Lancôme’un yaptığı gibi… Kadınlardan aldığı ilhamla Idôle’e hayat veren Lancôme, sizi karşı konulmaz bir koku ile bu ilhamı üzerinizde taşımaya davet ediyor. Unutmayın ki siz, yaşam yolculuğunuzda başlı başına bir idolsünüz. Ve şimdi onu açığa çıkarma vakti!

Duyularınızı Idôle Parfümün Ritmi ile Canlandırın

Duyularınızı Idôle Parfümün Ritmi ile Canlandırın

Idôle Eau de Parfüm’ün notalarında, sürdürülebilir kaynaklardan üretilen içerikler yer alıyor. Üst notalarda yer alan beyaz şipre ve misk, duyulduğu ilk andan itibaren parfümün özgün ruhunu ortaya kokuyor. Ve parfümün kalp notasında, asaletiyle zamanın ötesine geçen gül esansları bulunuyor. Orta notada bulunan yasemin ise tüm saflığı ve zarifliği ile güle eşlik ederek parfüme karşı konulmaz bir hava katıyor.

Idôle’ün duyularda iz bırakan temel kokusu, başta Isparta gülü olmak üzere gül esansları içeriyor. Böylece Idôle, gülün tüm duyuları etkisi altına alan gücüyle aydınlık ve sonsuz bir boyuta ulaşıyor.   

Lancôme’a Özel Isparta'da Yetiştirilen Güller

Lancôme’a Özel Isparta'da Yetiştirilen Güller

Dünyanın en büyük gül üreticilerinden olan Türkiye, Lancôme parfümlerini mükemmel kılan güllere de ev sahip sahipliği yapıyor. Idôle EDP’nin kalbinde, Isparta’da yetişen ve zengin esansıyla ünü dünyaya ulaşan rosa damascena gülü bulunuyor. Dünya çapında yetişen en nitelikli esanslık güllerden biri olarak değerlendirilen bu tür, yoğun olmasının yanı sıra taze ve ferah kokusuyla da cezbedici bir etki oluşturuyor.

Idôle’ün karakteristik kokusunu oluşturan gül esansı, sadece Lancôme için yetiştirilen güllerden elde ediliyor. Isparta’da gül üreticisi bir aile şirketi tarafından yetiştirilen Lancôme gülleri, aynı zamanda bölgedeki sürdürülebilir tarımın gelişmesine de katkı sağlıyor. Şirketin faaliyet gösterdiği arazi üzerinde tarımsal uygulamaların ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi adına çalışan Lancôme, şirketin Adil Ticaret Sertifikasyonu alma sürecini de destekliyor.

Üretimden Tüketime Kadın İmzası

Üretimden Tüketime Kadın İmzası

Güçlü kadını odak noktası olarak benimseyen Lancôme, Idôle’ün üretim sürecinde kadınlara öncelik verilmesine özen gösteriyor. Marka, Idôle’ün feminen ruhunu kadın istihdamına olan hassas yaklaşımıyla güçlendiriyor. Gül yetiştiriciliğinden esans üretimine kadar tüm süreçlerde kadın elinin iyileştirici güzelliği yer alıyor. Böylece Idôle, tüm yönleriyle kadın gücünün en somut göstergelerinden birini oluşturuyor.

Idôle’ün kaynak üretimi gibi koku birleşimi de kadın parfümörlerin imzasını taşıyor. Parfüm, üç farklı kıtadan üç kadın parfümörün uyumlu çalışması ile mükemmel bir kokuya ulaşıyor. Böylece evrensel bir boyut kazanan Idôle EDP, kadının tek başına sahip olduğu gücü vurgulamasının yanı sıra bağlılık ve dayanışmanın da yeni bir sembolünü oluşturuyor.

İncecik Parfüm Şişesi

İncecik Parfüm Şişesi

Idôle EDP dış görünümüyle de zarafeti ve inceliği yansıtıyor. Idôle parfüm şişesi, 1.5 cm’lik kalınlığı ile incecik bir parfüm şişesi olma özelliği taşıyor. Parfümün temiz ve ferah kokusunu hissettiren soft pembe renk, ışığı yansıtan modern geometrik kesim ile buluşuyor. Böylece parfümün hem kokusu hem de göz alıcı tasarımı bugünün ve geleceğin güçlü kadınına göz kırpıyor.

Siz de Idôle’ün kolay taşınabilen şişesi ve cezbedici kokusu ile gücü her an yanınızda hissedin!