Lancôme’un efsanevi maskarası Monsieur Big Extreme Black Maskara ile artık siz de çarpıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Uzun ve dolgun kirpikler, yüzyıllardan günümüze estetik algısının değişmez unsurlarından biri. Bakışların etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlayan hacimli kirpikler, haliyle güzelliği hedefleyen makyaj uygulamalarının da ana odak noktaları arasında yer alıyor. Kozmetik alanında uzun yıllardır buna yönelik çeşitli maskara formülleri, farklı fırça yapıları ve uygulama teknikleri geliştiriliyor.

Siz de bakışlarınızı mükemmel görünüme ulaştıracak o maskarayı arıyorsunuz değil mi? Neyse ki bunun için daha fazla beklemenize gerek kalmadı! Güçlü etkisi ve uzun süre kalıcı yapısıyla efsaneleşen Monsieur Big Maskara, bu arayışınıza bir son veriyor.

Çok İddialı, Çok Göz Alıcı!

Çok İddialı, Çok Göz Alıcı!

Lancôme Monsieur Big ailesinin yoğun siyah pigmentlerle zenginleştirilen üyesi Monsieur Big Extreme Black Maskara, hayalinizdeki simsiyah ve uzun görünen kirpiklere oldukça kolay bir şekilde kavuşmanızı sağlıyor. Hem de tek uygulamada! Bu iddialı maskaranın sunduğu avantajlara daha yakından göz atmaya hazır mısınız?

  • Siyah, Daha Siyah, Simsiyah Maskara!

Siyah, Daha Siyah, Simsiyah Maskara!

Göz ve saç rengi nasıl olursa olsun, siyah kirpiklerin güzellik konusunda en güçlü jokerlerden biri olduğu gerçek. Öyleyse kirpiklerinizde mükemmel etkiye sahip siyah görünüm sağlayan Monsieur Big Extreme Black Maskara ile tanışın! Yoğun siyah pigmentlerle zenginleştirilen bu Lancôme maskara, siyahın çarpıcı ve belirgin bir tonunu kirpiklerinize taşıyor.  

  • Uzun Görünen Kirpikler

Uzun Görünen Kirpikler

Kısa kirpiklerin maskara uygularken daima biraz daha fazla efor gerektirdiği söylenir. Ancak üst üste uygulama nedeniyle kirpiklerin uzun görünüm kazanmak yerine yapay ve topaklanmış bir görünüme sahip olması da neredeyse kaçınılmazdır. Peki, kirpiklerinize tek sürüşte hacim kazandırsanız nasıl olurdu? 

Monsieur Big Extreme Black Maskara, dipten uca kavramaya imkan sunan fırçası ve yoğun formülü ile hem uzun hem de ayrılmış görünen kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

  • 12 Kata* Kadar Hacim

12 Kata* Kadar Hacim

Hacimli kirpik görünümü için hangi uygulamalara başvuruyorsunuz? Kirpiklerinizde hem hafif bir his hem de hacimli bir görünüm sağlamanın çok kolay bir yolu var: Monsieur Big Extreme Black Maskara… 

Bu Lancôme maskara, her bir teli saran fırça yapısıyla kirpiklerin ayrılmasını ve kalınlaşmasını sağlıyor. Böylece kirpikler dipten uca hacimli ve dolgun bir görünüm kazanıyor. Tıpkı taş bebekler gibi!

*Instrumental test

  • 24 Saate* Kadar Kalıcı

24 Saate* Kadar Kalıcı

Monsieur Big Extreme Black topaklanma yapmayan maskara, mükemmel formülü ile pürüzsüz ve kolay bir uygulama sunarken; aynı zamanda 24 saate kadar* kalıcı bir görünüm sağlıyor. Topaklanma, bulaşma ve dökülme yapmayan Monsieur Big Extreme Black ile günün her anında etkileyici görüneceğiniz bir maskara deneyiminin kapılarını aralayın!   

 *Tüketici testi, 110 kişi

Tek başına kullandığınızda dahi göz makyajınızda harikalar yaratacak Monsieur Big Extreme Black Maskara ile güzelliğinizi bir adım daha öteye taşıyın!