Aynada mükemmel kaş şeklini bulmaya çalışırken saatler harcamayın! Kusursuz kaş makyajının sırrı Lancôme kaş ürünlerinde saklı!

Son yıllarda daha dolgun ve kalın kaşların moda olması ile birlikte birçok kadın kaşlarını kalınlaştırmak veya istediği şekli vermek için sayısız yönteme başvuruyor. Geçici kaş dövmelerinden, kaş kontürüne farklı uygulamaların ilk akla geldiği bu işlemler yerine doğal yöntemler ile kaşlarınıza istediğiniz şekli vermeniz aslında çok kolay.

Kaş makyaj ürünleri ile kaşlarınıza nasıl şekil vereceğinizi merak ediyorsanız bu yazımızda kaş makyajının püf noktalarını sizlerle paylaşacağız. Kaş makyajının inceliklerini ve kaş ürünleri ile kaşlarınızı nasıl daha dikkat çekecek bir şekilde şekillendireceğinizin tüyolarını hazırsanız anlatmaya başlıyoruz.

Unutmayın, doğru kaş makyajı ile ifadenizi değiştirebilir, bakışlarınızı belirginleştirebilir ve gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz.

Kaş Kalemleri ile Kolay Kaş Makyajı Nasıl Yapılır?

Kaş kalemleri, kaşlardaki eksik kılların yerini doldurmak için mükemmel ürünlerdir. Eğer kaşlarınızın seyrekliğinden şikayet ediyor ve daha dolgun görünümlü kaşlar istiyorsanız, kaş tonunuza yakın bir kalem ile kaşlarınızın görünümünü çok kısa sürede düzeltebilirsiniz. 

Kaş Kalemleri ile Kolay Kaş Makyajı Nasıl Yapılır?

Kaş kalemi kullanırken unutmamanız gereken tek şey tüm kaşınızı boyamaktan kaçınmak olacak. Burada dikkat etmeniz gereken püf nokta, ince uçlu bir kaş kalemi ile eksik gördüğünüz yerleri doldurmaya özen göstermek. Kaşlarınızı doldurduktan sonra kaş kaleminizin fırçası ile de tarayarak yumuşatmayı atlamayın.

Lancôme’un kaş şekillendirici kalemleri ile uzun süre kalıcı ve doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Seyrek ve ince kaşlarınızı kaş kalemlerimiz ile kolay bir şekilde doldurabilir, kaşlarınızda kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yumuşak uçlu bu kaş kalemleri ile kaşlarınızı istediğiniz şekilde doldururken, diğer ucunda bulunan fırçası ile de kaşlarınızı istediğiniz her an tarayarak dağınık görünümünü düzeltebilirsiniz.

Kaş Maskarası ile Daha Belirgin Kaşlara Kavuşun!

Kaşlarınız çok ince değilse fakat yine de arada doldurma ihtiyacı duyduğunuz boşluklar varsa kaş maskaraları sizin için ideal kaş makyaj ürünü olabilir. Sizi doğal görünümlü belirgin kaşlara kavuşturan kaş maskaraları ile kaşlarınızı aynı zamanda istediğiniz şekilde sabitleyebilirsiniz. Böylece gün boyu aşağıya düşerek size yorgun bir görünüm kazandıran ifadeden kurtulabilirsiniz.

Kaş Maskarası ile Daha Belirgin Kaşlara Kavuşun!

Lancôme’un uzun süre  kalıcı kaş maskarası Sourcils Styler ile rötuşa gerek duymadan gün boyu kalıcı kaşların keyfini çıkarabilirsiniz. Kolay ve kusursuz uygulama sunan fırçası ile kaşlarınıza şekil verirken, jel formülü ile de kaşlarda daha yoğun bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kullanımı ise oldukça basit ve pratik. Öncelikle kaş kuyruğunuzdan başlayarak ters yönde, sonra da tekrar kuyruğa doğru kaşlarınızı taramalısınız. Kaş boşluklarınız böylece dolarken, son adımı hafifçe yukarı tarayarak istediğiniz şekli verebilirsiniz. Artık gün boyu belirgin kaşlarınız ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Kaş Farları İle Doğal Görünümlü Kaşlar

Kaş Farları İle Doğal Görünümlü Kaşlar

Kaşları belirginleştirmek ve kaş arasındaki boşlukları doldurmak için kullanabileceğiniz bir diğer ürün de kaş farları. Burada dikkat etmeniz gereken şey kaş farınızı seçerken kaşlarınızın rengine yakın tonda bir farı tercih etmek olacak. Doğal kaş renginize yakın bir kaş farı ile kaşlarınızı doldurabilirsiniz. Daha sonra kaşlarınızı tarayarak kaş farınızın dağılıp daha doğal bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Lancôme’un suya dayanıklı kaş farı ile uzun süre etkisini sürdüren bir kaş makyajına ne dersiniz? Yumuşak ve kaygan yapılı formülü sayesinde kaşlarınızın arasına nüfuz eden bu kaş farı, doğal ve kendiliğinden oluşmuş bir kaş görünümünü size sunuyor.