Yılın hangi zamanı olursa olsun nasıl cildinizin ışıltısını korursunuz? 

Işıltılı bir cilt, mutlu ve enerjik bir görünüm için her zaman önemlidir. Yaz mevsiminde nemli ve sıcak havalarda cildin doğal ışıltısını korumak mümkünken kışın soğuk havalarda bu durum oldukça zorlaşabiliyor. İçimizi bunaltan kapalı havalarda cildinizin enerjik ve ışıltılı görünümü modunuzu yükseltecektir. Peki nasıl mı? Lancôme Makyaj Uluslararası Eğitim Direktörü German Moyano ,soğuk ve kapalı havalarda bile ışıltılı bir cilde sahip olmanın sırlarını bizimle paylaştı.

 "
Aydınlık ve ışıldayan bir cilt ufak dokunuşlarla mümkün. Benim kendi ipucum: Teint Idole Ultra Wear fondötenin kapatıcı etkisine bir damla Advanced Génifique serum damlatmak! Cildime uygulamadan önce avuç içimde bu ikiliyi karıştırıyorum ve uygulama sırasında daha doğal bir görünüm için cildime noktalar halinde uyguluyorum. Advanced Génifique cildin ışıltısını ortaya çıkarır ve daha canlı, taze bir cilt görünümü sunar."

Bu teknik karma ve kuru ciltler için oldukça uygun.

Lancôme iki star ürünü;

1) Teint Idole Ultra Wear. Gün boyu kalıcı olan bu fondöten tazeleme gerektirmez. Oldukça yüksek kapatıcılığa sahip Teint Idole Ultra Wear fondöten kusursuz, homojen ve mat bir etkiye sahiptir.

2) Advanced Génifique. Advanced Génifique serum ilk kullanımdan itibaren cilde daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm verir.