Lancôme’un mükemmel formüle sahip konsantre cilt bakım ürünleriyle cildinizin gençlik ışıltısını geri kazanmak artık çok kolay!

Her yeni yaş, yaşam yolculuğumuzda daha emin adımlarla ilerlememiz için birçok tecrübesiyle geliyor. Ve yıllar ilerledikçe cildimiz de doğal olarak daha olgun bir görünüme sahip oluyor. Ancak bu durumun endişe verici yönü artık geçmiş yıllarda kaldı. Daima aydınlık ve genç görünümlü bir cilt ile akıp geçen yıllara meydan okumak, şimdi hiç olmadığı kadar mümkün.

Lancôme’un özel bakım konsantreleri, cilt üzerindeki ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayarak cildin zamanla kaybettiği sıkı görünümü geri kazandırıyor. Biz de bu yazımızda, cilt endişeniz için en ideal çözümü bulmanız adına Lancôme’un birbirinden iddialı konsantre cilt bakım ürünlerini bir araya getirdik. 

     1. Onarıcı Serum ile 7 Günde Sonuç

Onarıcı Serum ile 7 Günde Sonuç

Lancôme, mikrobiyom bilimi ile geliştirilen Advanced Génifique Serum ile cildinizdeki genç görünümü ortaya çıkarıyor. Yedi farklı prebiyotik ve probiyotik türevi ile formüle edilen bu onarıcı serum, cildin temel fonksiyonlarını güçlendirmeye yardımcı olur.

Bakım ürününün de ötesinde güzellik felsefesi olan Advanced Génifique’in yaşlanma karşıtı bakımı ile cilt, 7 günde pürüzsüz bir görünüme ve gençlik ışıltısına kavuşuyor. Ürünün hem sabah hem de akşam cilt temizlendikten sonra, tonik aşamasının hemen ardından kullanımı maksimum etkiye ulaşmanızı sağlıyor. 

     2. Hassasiyet Yatıştırıcı

Hassasiyet Yatıştırıcı

 Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Lancôme Advanced Génifique Sensitive, cildin gençlik ışıltısını geri kazandırmasının yanı sıra yatıştırıcı etkisiyle öne çıkıyor. Bu ikili konsantre, ferulik asit ve E vitamini içeren güçlü antioksidan karışımı konsantre ile serum bazının gücünü birleştiriyor.

Ciltte kızarıklık, yanma, kaşıntı, gerginlik gibi hassasiyet belirtilerine meydan okuyan bu konsantre ürün, böylece çok daha güçlü ve genç görünen bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Ürünü mavi konsantreyi aktive ettikten sonra, güçlü formülün birbirine homojen bir şekilde karışması için, her kullanımdan öncesi çalkalayarak kullanmanızı öneriyoruz. 

     3. Lifting Etkisi

Lifting Etkisi

Ciltte sıkılık sağlayan Multi-Tension teknolojisine sahip Lancôme Rénergie Multi-Lift Reviva-Plasma, kırışıklık görünümünü fark edilir ölçüde azaltıyor. Ürün, lifting etkisi sağlamasının yanı sıra cildi aydınlık bir görünüme de kavuşturuyor. Belirgin yüz hatları ve çok daha canlı bir görünüm için bu konsantre kırışık görünüm karşıtı ve sıkılaştırıcı ürünü kullanabilirsiniz.

     4. Tek Ürün, Çoklu Etki

Tek Ürün, Çoklu Etki

Visionnaire Crescendo, çok yönlü etkisiyle ince çizgiler, kırışıklık ve genişlemiş gözenek görünümünü azaltırken aynı zamanda daha eşitlenmiş ve pürüzsüz cilt görünümü sağlıyor. İki adımdan oluşan bu ileri düzey gece peelingi, kullanıldığı ilk sabahtan itibaren cildi parlak ve canlı bir cilt görünümüne kavuşturuyor.

İlk fazında içerdiği alfa hidroksi asitleri ve kinoa özüyle, ikinci haftanın sonunda ince çizgi görünümünde azalma sağlıyor. Son 14 günde ise glikolik asit ve salisilik asit içeren formülü ile cilt tonunu eşitlenmiş bir görünüme ulaştırmasının yanı sıra pürüzsüz bir görünüme de kavuşturuyor. Böylece 28 günün sonunda kırışıklık ve gözeneklerin görünümünde azalma sağlıyor.

Siz de cildinizde zamanın etkisini geri çevirmek ve gençlik ışıltınızla daima göz alıcı bir görünüme sahip olmak için cilt bakım rutitinize konsantre ürünleri eklemeyi unutmayın; güzellik her yaşınızda sizinle olsun!