21. Yüzyılın aşk iksiri olarak anılan La Nuit Trésor'un efsanevi kristal şişesi piramit yapısı ile ışığın yoğunluğunu yansıtırken kalbinde barındırdığı siyah yüzük aksesuarı ile sonsuz birleşmeyi temsil ediyor.

Aşkın doğasında bulunan tutku ve heyecanı her notasında barındıran Lancôme La Nuit Trésor, Fransızların sonsuz aşk inancından ilham alan dört farklı kokusu ile afrodizyak etkisi sağlıyor.

Arzu Uyandıran Gül İle Aşka Davet!

La Nuit Trèsor: Tutku Ve Aşkin Parfümü

Lancôme La Nuit Trésor, afrodizyak etkili davetkar koku olma özelliği taşıyor. Tene ilk dokunduğunda siyah gülün kokusunu sunarken zaman geçtikçe orta notasında vanilya ve orkide ile bir tutku hissettiriyor. Kalıcılığında ortaya çıkan alt notasında ise tütsü, papirus ve liçi özleri ile gizemli etki yaratan odunsu gurme notalarını sunuyor.

Siyah elmastan ilham alan şişesi, gizemi ve lüksü yansıtırken aşkın gücünü avuçlarınızda hissetmenizi sağlıyor.

Delicesine Aşık Olmaya Hazır Mısınız?

Delicesine Aşık Olmaya Hazır Mısınız?

Lancôme La Nuit Trésor À La Folie, aşkın heyecan verici hissi ile arzularınızın yükseldiği anda kontrolü elden bırakıp gülün ateşinde yanmaya davet ediyor. Vanilyanın baş döndüren haz etkisinden ilham alan La Nuit Trésor À La Folie, bağımlılık yaratan şehvet iksiri ile aşkın uyumunu temel alt notalarında sunuyor. Üst notasında yer alan pembe biber tanelerinin canlandırıcı, baharatlı etkisi ile hayat enerjinizi yükselterek heyecanı artırıyor. Tutku, heyecan ve kadifemsi dokuyu bünyesinde barındıran gül ile kalp ritminizi orta notasında harekete geçiriyor.

La Nuit Trésor À La Folie ile aşkın ateşinde yanarken tutkuyu, heyecanı ve şehveti teninizde imza olarak taşıyabilirsiniz.

Tutkulu Gül İle Hipnoz Edin!

Tutkulu Gül İle Hipnoz Edin!

Aşk iksiri olarak geliştirilen Lancôme La Nuit Trésor EDT, içerdiği böğürtlen ve ahududunun hipnotize edici gücü ile mükemmel gecelerin başlangıcına adım atmanızı sağlıyor. Gülün heyecanla atan kalbini tutkuyla yansıtan La Nuit Trésor À La Folie'nin şişesi siyah elmasın gizeminden ilham alıyor.

La Nuit Trésor À La Folie ile büyüleyici anların kapısını aralayabilirsiniz.

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant, beyaz elmasın ihtişamından ilham aldığı şişesinin kalbinde miskin aşkı şehvetle sardığı anı taşıyor. Frezya, menekşe yaprakları, pudra ve ahududunun bir kadının teni kadar kadifemsi yapısını birleştiriyor

Lancôme La Nuit Trésor serisi ile aşk, tutku ve heyecanı parfüm notalarında keşfedebilirsiniz.