La Vie Est Belle Saç Parfümü ile saçlarınız, kokusu ve ipeksi görünümü ile herkesi büyüleyecek!

Saçlar, güzelliğin ve stilin en önemli tamamlayıcılarından biri. Bu nedenle de saçlarınızın daima bakımlı ve çekici görünmesi için büyük bir çaba gösteriyorsunuz. Ancak bulunduğunuz kapalı ortamlar, terleme ve hava kirliliği gibi faktörler, saçlarınızdaki o çok sevdiğiniz ışıltıyı ve temizlik hissini kısa sürede alıp götürüyor değil mi? Ayrıca saça doğrudan uygulanan parfümler de geride yıpranmış bir görünüme yol açabiliyor. Öyle ki vücuda uygulanması gereken parfümlerin, saça doğrudan temas ettirilmesi önerilmiyor. 

Peki, saçlarınız yumuşak ve parlak görünürken aynı zamanda kokusuyla günün her anı enerjinizi tazelese nasıl olurdu? Öyleyse sıkı durun: Lancôme, efsanevi parfümü La Vie Est Belle’in muhteşem kokusunu mükemmel bir bakımla saçlarınıza taşıyor!

La Vie Est Belle’in Karşı Konulmaz Cazibesi Şimdi Saçlarınızda!

La Vie Est Belle’in Karşı Konulmaz Cazibesi Şimdi Saçlarınızda!

Lancôme’un en sevilen parfümlerinden La Vie Est Belle, çıktığı ilk günden bu yana hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez kokular arasında yer alıyor. Bu parfümün karşı konulmaz etkisine siz de çoktan tanıklık etmiş, hatta onu imza kokunuz olarak kişiliğinizle bütünleştirmiş olabilirsiniz. La Vie Est Belle’in teninizdeki yoğun ve kalıcı etkisi, benzer notalara sahip ipeksi saç parfümü ile şimdi saçlarınızı da büyüsüne ortak ediyor.

Her Notasında Farklı Bir Tutku

Her Notasında Farklı Bir Tutku

La Vie Est Belle Saç Parfümü’nün üst notalarında yer alan armut ve böğürtlen, meyvelerin enerjik kokusuyla capcanlı bir his veriyor. Orta notalarda da iris çiçeği, portakal çiçeği ve yasemin zambağı özünün zarif dokunuşları hissediliyor. Meyveli-çiçeksi başlangıcıyla hem huzur dolu hem de harekete geçirici bir etki yaratan bu saç parfümü, alt notasında bulunan paçuliyle ise hafızalarda iz bırakan bir bitiriş sağlıyor.

Kokunuzu Tazeleyin

Kokunuzu Tazeleyin

Uzun, kısa, sarı, koyu kestane, düz veya kıvırcık… Rengi ve modeli nasıl olursa olsun; saçlarınızın mis kokulu, parlak ve yumuşak olması biliyoruz ki sizin için de oldukça önemli. Ve bunları sağlamak adına şampuandan saç kremine, koruyuculardan şekillendiricilere kadar birçok saç bakım ürünü kullanıyor olmalısınız.

Saçlarınızla daima sıkı bir temas halindesiniz. Rüzgar, nem, UV ışınları ve duman gibi faktörler de aynı şekilde… Hal böyle olunca kullandığınız saç bakım ürünlerinin saçlarınızda bıraktığı hoş koku ve yumuşaklık, gün içinde yerini ağırlaşmış bir hisse ve istenmeyen kokulara bırakıyor olabilir. La Vie Est Belle Saç Parfümü de işte bunun için var! Saçlarınızın kokusunu dilediğiniz an tazelemenize olanak tanıyan bu parfüm, aynı zamanda yumuşacık ve parlak saçlara kolayca kavuşmanızı sağlıyor. 

Aradığınız Çözümler Tek Şişede Bir Arada!

Aradığınız Çözümler Tek Şişede Bir Arada!

La Vie Est Belle Saç Parfümü, formülündeki bakım yapan saç yağı ve yumuşatıcı içeriklerle saça ipeksi bir doku kazandırıyor. Saçları ağırlaştırmayan ve yağlı bir his bırakmayan bu parfüm, sağladığı yumuşaklık ile elektriklenme ve kırılma gibi sorunların azalmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca verdiği pürüzsüz görünüm sayesinde saçların ışığı yansıtmasını ve renginin öne çıkmasını sağlıyor. La Vie Est Belle İpeksi Saç Parfümü ile şimdi saçlarınızdaki hafifliğin ve baş döndürücü kokunun tadını çıkarma vakti! 

Hayata Dolu Dolu Güzellik Katın

Hayata Dolu Dolu Güzellik Katın

La Vie Est Belle parfüm, her tene uyum sağlayarak mükemmel bir koku oluşturması sayesinde raflarda yerini aldığı günden bugüne kadınların favorisi olmaya devam ediyor. La Vie Est Belle’in çiçeksi kokusunu tamamlayan saç parfümü ile Lancôme, sizi bu kez hayatın tüm güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor. La Vie Est Belle parfüm ve saç parfümünü bir arada kullanarak, siz de hem yumuşak saçlara hem de güçlü ve uyumlu bir kokuya sahip olabilirsiniz.