Doğanın kalbinden kopup Lancôme uzmanlığıyla zenginleşen aloe vera içeren formülün cildinizdeki etkisine hayran kalacaksınız!

Doğanın huzur veren dokunuşunu cildinizde hissetmeniz için tanışmanız gereken harika bir bitki var: Aloe vera! Çok sayıda amino asit, vitamin ve mineral içeren aloe vera, cilt bakımında önemli bir yer tutuyor. Özellikle nemlendirici etkisiyle öne çıkan bu bitki, zengin içeriğiyle cilt problemlerinin görünümünü de azaltmaya yardımcı olabiliyor. Ayrıca cildiniz zamana meydan okusun istiyorsanız, aloe vera bunun için de oldukça etkili bir bakım sunmaya yardımcı oluyor!    

Aloe Veranın Cilt Bakımındaki Yeri

Aloe Veranın Cilt Bakımındaki Yeri

Formuyla kaktüsü andıran aloe vera bitkisi, kabuk ve jel olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Kabuk kısmının da çeşitli faydaları bulunan bitkinin, özellikle jel kısmı zengin içeriğiyle bir adım öne çıkıyor. Bunun yanı sıra aloe vera bitkisinin etkileri, cilt bakımında kullanıldığında saymakla bitmiyor. Bunların bir kısmı ise şu şekilde:

  • Nemlendirme sağlamaya yardımcı oluyor.
  • Ciltteki parlama görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Antioksidan özelliği ile serbest radikallerin etkisini azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olabiliyor.

Lancôme, sizler için tüm bunları göz önünde bulundurarak bu özel bitkiyi uzman formülleriyle buluşturdu. Sonucunda ise doğanın büyülü dokunuşunu cildinizde hissedeceğiniz Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici’yi yarattı.      

Aloe Veralı Hydra Zen Formülü

Aloe Veralı Hydra Zen Formülü

Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici, faydalarından uzun uzadıya söz ettiğimiz aloe vera ile zenginleştirilmiş formülüyle öne çıkıyor. Bunun yanı sıra gül özleri, amino asitler ve hyalüronik asit ile zenginleştirilen formülü sayesinde cilde bakım sağlıyor.

Cilde sağlıklı görünen bir ışıltı bırakan Hydra Zen, aynı zamanda cilt bariyerini de güçlendirerek cilde canlı bir görünüm veriyor. Amino asitler içeren formülü sayesinde yatıştırıcı etki sağlayan krem, böylece daha canlı bir görünüm vadediyor. Üstelik nemlendirme etkisi 24 saate* kadar devam ediyor!

*Instrumental test, 24 kadın

Işıltınızı Açığa Çıkartın

Işıltınızı Açığa Çıkartın

Lancôme Hydra Zen, ilk kullanımdan itibaren cildi nemlendirip yatıştırarak yumuşak bir his kazandırıyor. Düzenli kullanımda ise uzun vadeli bakım sağlayarak cilt güzelliğini destekliyor. Hydra Zen, her gün sabah ve akşam birer kez uygulandığında, daha eşit bir cilt tonu görünümü sağlıyor. Bununla birlikte, yorgunluk belirtilerinin görünümünü azaltarak cildi daha canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.

Daha etkili bir sonuç için bizim önerimiz, bu nemlendiriciyi uygulamadan önce cildinizde uygun zemini hazırlamanız. Bunun için de tavsiyemiz, yüzünüzü yıkadıktan sonra Lancôme’un Tonique Confort ürünü ile tamamlayıcı bir cilt temizliği yapmanız. Ardından nemlendiriciyi, öncesinde Advanced Génifique Serum ile desteklediğiniz cildinize uygulayabilirsiniz. Aloe vera cilt bakımının etkisini hissedeceğiniz bu rutinlerin sonucunda, gözlerinizi aynadan ayırmanız biraz zorlaşabilir!  

Farklı Alternatifler İçin

Farklı Alternatifler İçin

Aloe vera cilt nemlendirme için elbette ki tek yöntem değil. Doğa, birbirinden etkili daha pek çok seçeneği içerisinde barındırıyor. Ve  Lancôme, bu alternatifleri de özel formülleriyle birleştirerek cilt tipine uygun ve farklı ihtiyaçlara yönelik nemlendiricileri sizlerle buluşturuyor. Güzelliğin anahtarı olan cildinizi her gün ihtiyaç duyduğu bakımla şımartmak için siz de cildinize uygun Lancôme nemlendiriciyi hemen keşfedin!