Hayalinizdeki ten görünümüne Lancôme fondötenler ile ulaşın!

İster yoğun bir gece makyajı olsun isterse de çok hafif bir günlük makyaj… Cildin eşit bir görünüme sahip olması için en önemli koşullardan birini şüphesiz fondöten kullanımı oluşturuyor. Ancak cildin yapısına uymayan seçimler günün sonunda ciltte istenmeyen görünümlere yol açabiliyor. Bu nedenle uygun fondöteni bulmak, birçok kişinin makyaj konusundaki en büyük arayışları arasında yer alıyor. Siz de onlardan biriyseniz, Lancôme’un mükemmel fondötenleri ile tanışmanızın tam vakti!

Lancôme Fondötenlerinin Ayrıcalığını Yaşayın

Lancôme Fondötenlerinin Ayrıcalığını Yaşayın

Lancôme fondötenler, hayalinizdeki ten görünümüne ulaşmanız için cildinize ve tercihlerinize uygun birçok seçenek sunuyor.

Cildinizdeki renk tonunu kusursuz biçimde eşitleyen mükemmel kapatıcı fondötenler ile teniniz göz kamaştırırken, siz de makyajda kalıcılığı ve konforu bir anda yakalamanın tadını çıkarın!   

Yoğun Kapatıcı ve Kalıcı: Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Yoğun Kapatıcı ve Kalıcı: Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Teint Idole Ultra Wear Kalıcı Fondöten, 24 saate* kadar dayanıklı formülüyle hem yoğun temponuza hem de cildinize uyum sağlıyor. 40 farklı renk seçeneği ile cilt tonunuza uygun seçimi yapmanıza imkan tanıyan bu yüksek kapatıcı fondöten, kadifemsi bitişe sahip formülü sayesinde ise cilde konforlu bir his veriyor. 

Suya dayanıklı fondöten arayanlar için mükemel bir çözüm sunan Teint Idole Ultra Wear Fondöten ile siz de nem, yağmur veya terlemeye yönelik endişelerinizi bir kenara bıkabilirsiniz. Siz günün her anını özgürce yaşarken, ten makyajınız uzun süre kalsın! 

*Kişisel değerlendirme, 109 kadın

Kolay Uygulama ve UV Koruması: Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten

Kolay Uygulama ve UV Koruması: Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten

Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten, gün boyu yüksek kapatıcılık sağlarken cildinizi güneşin istenmeyen etkilerinden koruyor. Hafif ve yumuşak his bırakan yapısı sayesinde kolayca uygulanabilen bu stick fondöteni çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, günün en yoğun anlarında bile makyajınızı kolayca tamamlayabilirsiniz.

Üstelik mat bitiş sağlayan yapısı sayesinde bu ürün, yağlı cilt için fondöten arayanların da tercihlerinden biri oluyor. Kapatıcı olarak da kullanabileceğiniz Teint Idole Ultra Wear Stick Fondöten’in farklı renklerini ise dilerseniz kontür uygulaması için tercih edebilirsiniz.

Hafif ve Dayanıklı: Teint Idole Ultra Wear Nude

Hafif ve Dayanıklı: Teint Idole Ultra Wear Nude

Siz de artık ten makyajınız için ince yapılı bir ürün kullanmaya başlamak istiyor olabilirsiniz. Öyleyse hazır olun; Teint Idole Ultra Wear Nude’un hafif yapısı ile yüzünüzde fondöten olduğunu unutacaksınız!

Teint Idole Ultra Wear Nude fondöten, hafif yapısıyla ciltte konforlu bir his bırakıyor. İnce yapısının yanı sıra yumuşak bir formüle sahip olan Teint Idole Ultra Wear Nude, böylece fondöten arayışında olanlar için de mükemmel bir seçim oluyor. 

Pürüzsüz ve Yumuşak: Teint Idole Ultra Cushion

Pürüzsüz ve Yumuşak: Teint Idole Ultra Cushion

Teint Idole serisi, makyajında kompakt fondötenleri tercih edenlere de vazgeçemeyecekleri bir seçenek sunuyor: Teint Idole Ultra Cushion! Bu uzun süre kalıcı likit kompakt fondöten, yüksek kapatıcılığı ile mükemmel bir görünüm sağlarken gün boyu rötuşa ihtiyaç duymuyor. Serinin en iyi kapatıcı fondötenleri arasında gösterilen bu ürün, aynı zamanda cilde pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm veriyor.

Lancôme fondötenlerinin cildinize mükemmel uyum sağlayan yoğun formülleriyle, siz de teninizdeki göz alıcı görünümü uzun süre koruyabilirsiniz.