Lancôme’un yeni parfümü La Nuit Trésor Nude, sizi gerçek aşkın karşı konulmaz büyüsünü keşfetmeye çağırıyor!

Bazı kokular vardır ki duyumsandığı anda insanı hem ait olduğu hem de daha önce hiç tatmadığı duygulara alıp götürür. Temiz, huzurlu, yumuşacık ve romantik… İşte bu koku, duyularınıza ulaştığı anda hayatınızın tüm güzel anlarının bir buket yapılıp önünüze serilmiş haline dönüşüverir.

Lancôme, tutkulu aşklara hayat verdiği La Nuit Trésor ailesine yeni katılan La Nuit Trésor Nude ile, sizi tüm bu duyguları yaşamaya davet ediyor. Gerçek ve saf aşkın büyüsünü yansıtan La Nuit Trésor Nude, ahenkli notalarıyla tutkularının peşinden giden kadınlar için imza niteliğinde bir parfüm deneyimi sunuyor.

Heyecan Veren Bir Başlangıçtan Huzur Dolu Sonsuzluğa…

Çiçeksi meyveli parfüm

La Nuit Trésor Nude’un notalarını oluşturan bergamot, gül, Hindistan cevizi ve vanilya harmonisi; yumuşak ve uzun süre kalıcı etkisi ile tene ilk temasından itibaren bağımlılık yaratıyor. Açılışını bergamot esansının taze ve enerji dolu kokusuyla yapan bu Lancôme kadın parfümü, kalp notasında yer alan gül esansıyla ise yeni başlayan bir aşkın sabırsız ve çekingen ruhunu tüm yönleriyle hissettiriyor.

Gülün kendine has güzelliğini dışa vuran kalp notası, Hindistan cevizi ve vanilya ile yerini şefkatli bir dokunuşa bırakıyor. Güçlü ancak bir o kadar da yumuşak bir alt notaya sahip olan bu Lancôme kalıcı parfüm, ten ile bütünleşen harmanı ile uygulandığı ilk andan itibaren kendini benimsetiyor. 

Elmasın Göz Alıcı Yansıması, Saflığın Rengi ile Buluştu

Lancome ikonik parfüm

La Nuit Trésor serisinin elmas formundaki ikonik şişesi, ailenin yeni üyesinde bu kez kendini tüm saflığı ile açığa çıkarıyor. İpeksi bir ten hissi veren yumuşak pembe rengi ile La Nuit Trésor Nude, gerçek aşkın karşı konulmaz cazibesini sembolize ediyor. Şişenin geometrik tasarımı, oluşturduğu ışık yansımalarıyla kokunun estetiğini tamamlıyor. Şişenin üzerinde yer alan dantel kurdele ise pembe rengi ile şişenin zarafetine uyum sağlıyor. Böylece La Nuit Trésor Nude, kokusunun tüm karakteristiğini hem iddialı hem de sevecen bir şekilde dışa vuruyor.

İlk Aşk Kadar İz Bırakan Bir Koku

Lancome kalıcı parfüm

İlk aşkın duyumsattığı heyecan öylesine güçlüdür ki üzerinden bir ömür geçse de unutulmaz. İşte La Nuit Trésor Nude, ilhamını ilk aşkın bu iz bırakan hatırasından alıyor. Zengin esansların uyumlu birlikteliğinden doğan bu kalıcı kadın parfümü, her tene uyumlu kokusuyla saatler sonra bile büyüsünü kaybetmiyor. Ayrıca parfümün alt notalarında yer alan vanilya ve Hindistan cevizi esansları, hafif ve dengeli özelliği ile her mevsim kullanıma olanak tanıyor.

Editörün Notu: Parfümünüzün kalıcılığını en yüksek seviyede tutmak için kokuyu vücudunuzda dolaşımın en yoğun olduğu bölgelere uygulamanızı öneriyoruz. Bunun için parfümü bilekler, dirsek ve dizlerin iç kısımları, boyun, kulak arkası ve şakaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Ayrıca parfüm öncesi söz konusu bölgelere -tercihen kokusuz- nemlendirici veya bakım yağı uygulayarak kokunun teninize daha iyi tutunmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak kokunun özgün yoğunluğunu korumak adına, teninizin parfüm uyguladığınız kısımlarını ovalamaktan kaçınmalısınız.

Romantizmi Tüm Heyecanıyla Yakalayın! 

Lancome kadın parfümleri

Sonsuz aşkın dönüşen heyecanını koku hafızanızla daima canlı tutmaya hazır mısınız? Lancôme La Nuit Trésor serisi, hayranlık uyandırıcı kokularıyla size bunun için birbirinden iddialı alternatifler sunuyor. Uzun süre kalıcı özelliği sayesinde auranıza güç katacak bu Lancôme parfüm serisi, harekete geçirici enerjisiyle duyusal bir imza niteliği taşıyor.

Siz de aşkın daimi büyüsünü teninize taşıyacak bir parfüm arıyorsanız, bu seride yer alan mükemmel parçalarla tanışmak için daha fazla geç kalmayın. La Nuit Trésor serisi ve çok daha fazlası için Lancôme kadın parfümlerine siz de hemen göz atmaya başlayın!