Evde geçirilen günler cildimiz için mükemmel bir terapi, ancak bu süreçte gözlerimiz her zamanki temposu ile çalışmaya devam ediyor. Bugünlerde uygulayacağınız göz çevresi bakımı ile daha genç ve ışıltılı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yoğun çalışma temposu her ne kadar hayatımızın bir parçası olsa da evden çalıştığımız günlerde kendimize bir nebze daha fazla vakit ayırabiliyoruz. Sabah işe gitmek için şimdikinden çok daha erken kalkıp hazırlanacağımız ve makyaj yapacağımız günler yakında yine bizi bekliyor. Ancak bu sıralar hem kendimiz hem de cildimiz için bol bol dinlenme vakti!  

Bu sürecin cildimiz için dinlendirici bir terapi olması bir yana, gözlerimiz hala her zamanki gibi fazla mesai yapmaya devam ediyor. Evden çalışmanın rahatlığı sayesinde uyku saatlerimizin sınırlarını genişletmek bu durumu biraz olsun telafi ediyor diyebiliriz. Fakat uygulayacağımız ekstra bakım ile daha genç ve aydınlık görünen bir göz çevresine ulaşmak mümkün. O halde eski günlük rutininize ışıldayan gözlerle tekrar merhaba demeye hazır olun! Göz çevresi bakımı için birbirinden etkili ürün önerilerimiz sizin için geliyor.   

1- Yorgun Görünen Gözlere Elveda

Yorgun Görünen Gözlere Elveda

Sabah uyandığınız ilk andan gün sonuna kadar geçen sürede, gözleriniz yoğun çalışma temposunu bir an olsun elden bırakmıyor. Özellikle de bilgisayar karşısında geçen uzun saatler, yoğun ışığa maruz kalan gözlerin daha fazla yorulmasına neden oluyor.

Peki ya aynı rutin içerisinde gözlerinizdeki yorgun görünüm günden güne yok olurken, diğer yandan kırışıklık görünümü de azalsaydı harika olmaz mıydı? Yorgun göz çevresi için etkili bir bakım sunan Advanced Génifique Yeux, düzenli kullanımda dinlenmiş ve sıkılaşmış göz çevresi görünümüne kavuşmanızı sağlıyor.

2- Aydınlık Göz Çevresi

Aydınlık Göz Çevresi

Göz çevresindeki hafif yorgunluk dahi kendini hemen belli eder. Çünkü cilt dokusu yüze göre çok daha ince ve hassastır. Bu nedenle uzun süren yorgunluk ve uykusuzluk başta olmak üzere az su tüketimi ve UV ışınları gibi faktörler, göz çevrenizde koyu halkalara yol açmış olabilir.

Bu sıralar uykunuzu daha iyi alıyor, güneşten uzak duruyor ve bolca su tüketiyor olsanız da koyu halka görünümlerinin inatçı olduğu bir gerçek. Énergie De Vie göz jeli ile daha aydınlık bir göz çevresi görünümüne kavuşmanız hiç olmadığı kadar basit. Melisa, ginseng ve yaban mersini özütleri içeren formülünün yanı sıra üç bilyeli tasarımıyla kolay uygulama sağlayan bu ürün, dinlenmiş hisseden gözlerinizle görünümünüzü geliştiriyor. 

3- Göz Çevresinde Stresin Etkileri ile Savaşın

Göz Çevresinde Stresin Etkileri ile Savaşın

Stres altında olmak, ne yazık ki iş yaşamına özel bir durum değil. Yaşadığınız büyük küçük birçok olumsuzluk, siz doğrudan fark etmeseniz dahi zihinsel ve bedensel stres olarak geri dönüyor. Bu durumun en gözle görülür yansımaları ise elbette yine göz çevresinde oluyor. Tüm özeninize rağmen göz çevrenizde oluşan torbaların, yorgunluk izlerinin ve koyu halkaların altında yatan nedeni belki de şimdi bulmuş olabilirsiniz.

Stres karşıtı etkisi ve yoğun nemlendirme özelliğiyle Hydra Zen Anti-Stress Eye Care göz kremi, göz çevresinde rahat ve yatışmış bir his sağlayarak yorgunluk belirtilerine karşı savaşıyor. NEUROCALM™ teknolojisi ile geliştirilen göz bakım kremi göz çevrenizi şımartıyor.

4- Sıkı ve Pürüzsüz Cilt Görünümü için Daha Fazlası…

Sıkı ve Pürüzsüz Cilt Görünümü için Daha Fazlası

Göz çevresinin yanı sıra yüz bakım rutininizde de mükemmel etkiye sahip bir ürün arıyorsanız, Advanced Génifique Serum tam size göre! Üstelik beklenen etkiyi yalnızca bir haftada gözle görülür hale getiren bu ürün, yedi günün sonunda cildin daha pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Mikrobiyom bilimi ile geliştirilen bu onarıcı seruma siz de hayatınızda yer açın ve sıkılaşmış cilt görünümünün tadını çıkarmaya başlayın! 

Unutmayın; düzenli ve etkili bir bakım, yüz ve göz çevresinde cilt tonu eşitliğini koruyarak daha pürüzsüz bir görünüm sağlar. Siz de bakım rutininize bu mükemmel formülleri ekleyerek, ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz.