Cilt bakım rutininizden en yüksek verimi alabilmek için Lancôme Rénergie Multi Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı kremi nasıl kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?


Lancôme’un dünya çapında en çok tercih edilen anti-aging bakım serilerinden olan Rénergie, yeni nesil sıkılaştırıcı kremi Rénergie Multi Lift Ultra ile beklentilerin de ötesine geçiyor Çeyrek asrı aşkın Rénergie uzmanlığı ile geliştirilen bu çok yönlü bakım kremi, sizi cildinizdeki gençlik enerjisini yeniden keşfetmeye çağırıyor! Siz de Lancôme Rénergie Multi Lift Ultra nasıl kullanılır merak ediyorsanız, cilt bakım rutininizden en etkili sonuçları almanızı sağlayacak ipuçları bu yazıda sizi bekliyor. Öyleyse şimdi, cildinizde yeni bir döneme adım atmanızın tam zamanı!


1.     Adım: Temizleme

Rénergie Multi Lift Ultra’nın cildinizde en iyi etkiyi göstermesi için ilk ve en önemli şartı elbette ki “cilt temizliği” oluşturuyor. Ancak bu işlem sonrasında cildinizde hiçbir kalıntının bulunmadığından emin olmalısınız. Bunun için ise cildinizin pH dengesine uyumlu bir yüz yıkama ürünü kullandıktan sonra toniklerden yardım alabilirsiniz. Çünkü tonik kullanımı, temizleme işleminin tamamlanarak cildin bakıma hazırlanması için oldukça büyük bir önem taşıyor.


2.     Adım: Serum

Lancôme nemlendirici kreminiz cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı etkin bir şekilde karşılasa da serum adımını anti-aging cilt bakım rutininize mutlaka dahil etmelisiniz. Öyle ki nemlendiricilere nazaran daha ince yapılı olan serumlar, cildin en alt katmanlarına dek nüfuz edebilmesi açısından cilt bakımında önemli bir yer tutuyor. Aynı zamanda bu adım, nemlendiricinin aktivasyonunu da artırarak cilt hücrelerinin yenilenme ve onarım hızını en yüksek seviyeye ulaştırıyor.


Ve 3. Adım…

Temizleme ve serum adımlarını tamamladıktan sonra sıra, Rénergie Multi Lift Ultra nemlendirici kremi uygulamaya geliyor! En kolay ve etkili uygulama için öncelikle saçlarınızı bir toka yardımıyla toplayabilir ve dilerseniz bandaj takabilirsiniz. Sonrasında ise sırasıyla;

  • Ürünü yanaklar, çene ve son olarak da T bölgenize uygulayın.

  • Yüzünüze yukarı yönlü hareketlerle masaj yaparak, kremin cildinize iyice nüfuz etmesini sağlayın.

  • Sonrasında aynı işlemi boyun ve dekolte bölgenize uygulayın.


*En hızlı sonuçlar için, sıkılaştırıcı etkiye sahip bu Lancôme kırışıklık karşıtı kremi hem sabah hem de gece cilt bakım rutininizde düzenli olarak kullanın.Editörün Notu: Ürünü uyku öncesi uyguluyorsanız, cilt bakım rutininizi yatmadan en az yarım saat önce tamamlamaya özen göstermelisiniz. Böylece kremin yastığınıza geçmeksizin cildinize yeterli ölçüde nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.


Şimdi, Cildinizdeki Değişime Tanıklık Etme Vakti!

Rénergie Multi Lift Ultra ile Lancôme anti aging bakımının cildinizdeki şaşırtıcı etkilerini görmeye şimdiden hazır olun! Devrim niteliğindeki bu Lancôme leke karşıtı ve aydınlık veren krem, dünyanın en dayanıklı bitkilerinden olan keten özü içeren formülüyle, size aynı anda üç farklı sonuç vadediyor:  


Işıltılı: Besleyici ve yoğun nemlendirici özelliğiyle cildin neme doymasını sağlayarak ışıltı bir görünüm kazandırıyor. 

Aydınlık: Cilt lekeleri ve ton eşitsizliklerinin görünümünü azaltarak cilde günden güne daha aydınlık bir görünüm veriyor. 

Sıkı: Cilt elastikiyetinin artmasına katkı sağlayarak cildin çok daha sıkı ve genç görünmesini sağlıyor. 

*Cildinizdeki daimi gençlik enerjisiyle, bırakın yıllar artık sizin için sadece birer rakam olsun!


Ailenin Yeni Üyesi Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile Tanışmış Mıydınız?

Lancôme’un yeni nesil sıkılaştırıcı kremi Rénergie Multi-Lift Ultra’ya şimdi de Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kremi eşlik ediyor! Kırışıklık ve koyu halka görünümüne karşı çok yönlü ve etkili bir bakım sunan Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra, göz çevresinde hiç olmadığı kadar genç ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Cildin geri kalanından çok daha ince bir yapıya sahip olan göz çevresinin ihtiyaç duyduğu hassas bakımı sağlayan bu krem, ayrıca göz kapaklarına da yumuşak ve pürüzsüz bir doku kazandırıyor.


Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı krem ve Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kremi ile cildinizdeki gençlik ışıltısını asla kaybetmeyeceksiniz!