Lancôme’un cilt sıkılaştırıcı Rénergie serisi ile yıllar güzelliğinize gölge düşürmesin!

Her yaş, yeni tecrübeleriyle gelirken cildinizde birtakım değişimleri de beraberinde getiriyor. Başta yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan yaşlanma belirtileri, zaman içinde yapısal farklılıklar meydana getirebiliyor. Bu farklılıkların temelinde ise zamana bağlı elastikiyet kaybı yer alıyor.  

Cildin görünümünün yenilenme süreci yaşın ilerlemesi ile birlikte yavaşlıyor. Buna bağlı olarak ciltte sıkılık kaybı ve sarkma belirtileri oluşmaya başlıyor. Bu duruma etkili bir destek sağlamak amacıyla geliştiren Lancôme Rénergie serisi, cilde sıkılığını geri kazandırmak için kapsamlı ve tamamlayıcı bir bakım sunuyor.

Zamana Tüm Işıltınızla Meydan Okuyun!

Zamana Tüm Işıltınızla Meydan Okuyun!

Zamana bağlı olarak ciltte elastikiyet kaybının yanı sıra ton eşitsizliği ve leke görünümüne de yol açarak, cildin ışıltısını yitirmesine sebep olabiliyor. Peki, tek bir krem ile tüm bunlara meydan okumaya ne dersiniz? 

Rénergie Multi Lift Ultra cilt sıkılaştırıcı bakım kremi, keten özü içeren formülüyle kırışıklık görünümünü azaltıyor. Ayrıca cilde nem ve ışıltı kazandırarak hem daha dolgun hem de daha aydınlık bir görünüm sağlıyor. Siz de gece ve gündüz cilt bakım rutininizde Rénergie Multi Lift Ultra’yı tercih ederek cildinize ışıltı katabilirsiniz. 

Cildinizi Yoğun Bakım ile Şımartın

Cildinizi Yoğun Bakım ile Şımartın

Elastikiyet kaybı sonucu oluşan cilt sarkması, kırışıklık görünümünü artırmasının yanı sıra yüzdeki belirgin hatların kaybolmasına da neden olabiliyor. Rénergie Multi Lift sıkılaştırıcı yüz maskesi ile güzelliğinizi zamanın ötesine taşımanın tam zamanı!  

Lancôme anti aging cilt bakımının farkını ortaya koyan Rénergie Multi Lift Sıkılaştırıcı Maske, yüz kontürlerinizin görünümünü toparlıyor. Balmumu ve Carnauba mumu içeren formülü ile besleyici etkiye sahip olan bu maske, cilde nemini ve elastikiyetini geliştirmeye yardımcı oluyor. Bunun için maskeyi, sarkma belirtileri olan bölgelere her gece kalın bir tabaka halinde uygulamanız yeterli oluyor. Sonuç: Daha sıkı görünen bir cilt!  

Göz Çevrenizde Genç ve Aydınlık Bir Görünüm Sağlayın

Göz Çevrenizde Genç ve Aydınlık Bir Görünüm Sağlayın

Göz çevresindeki kırışıklıklar ve koyu halkalar, yaşlanmanın en dikkat çekici belirtileri arasında yer alıyor. Çünkü göz çevresi, yüzün diğer bölgelerine göre daha ince ve hassas bir yapıya sahip olduğu için yaşlanma belirtilerinden en çok etkilenen bölgelerden birini oluşturuyor. Bu nedenle yüz için yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin yanı sıra, göz çevresinde de anti-aging etkili özel bakım ürünlerini kullanmanızı öneriyoruz. Bu konuda bizim seçimimiz ise Rénergie Multi Lift Eye!

Rénergie Multi Lift Eye göz çevresi bakım kremi, multi-tension teknolojisi sayesinde göz çevresinde toparlanmışcasına sıkı bir görünüm sağlıyor. Böylece düzenli kullanımda göz çevresi, günden güne daha genç ve aydınlık bir görünüm kazanıyor. Şimdi, bakışlarınızla göz kamaştırmanın tam zamanı!

Dudak Bakımında Gençlik Etkisi!

Dudak Bakımında Gençlik Etkisi!

Tıpkı göz çevresi gibi dudaklar da hassas yapısı nedeniyle zamanın etkisini çabucak dışa vurabiliyor. Bunun için Lancôme, Rénergie serisinde size dudaklarınız için de mükemmel bir bakım sunuyor: Rénergie Multi-Lift Lip Balm!

Rénergie Multi Lift Lip Balm sıkılaştırıcı ve dolgunlaştırıcı dudak kremi, dudaklarınızdaki yaşlanma belirtilerine meydan okuyor. Tripeptid içeren formülü ile etkili nemlendirme sağlayan ürün, dudakların daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. 

Rénergie serisinde yer alan yaşlanma karşıtı Lancôme cilt bakım ürünleri ile bırakın zaman geriye aksın!