Lancôme ikonik parfümleri arasına eklediği La Vie Est Belle Intensement ile mutluluğun kapılarını aralıyor! 

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi mis kokulu çiçeklerin, çeşit çeşit meyve ağaçlarının olduğu kocaman bir bahçenin içerisinde hayal edin. Bir bahar günü olsun, ılık ılık esen rüzgar yüzünüzü okşadıkça, bu bahçenin huzurlu kokusu da ciğerlerinize dolsun. Düşüncesi bile karnınızda kelebekler uçuşturmaya yetiyor değil mi?

Şehir hayatının hengamesinden biraz olsun uzaklaşıp böyle bir bahçede soluklanmayı kim istemez ki? Fakat bir yanda sorumluluklar bir yanda ise hızla akıp giden bir zaman var ve zamanı durdurmanın yolu da ne yazık ki henüz bulanabilmiş değil… Şimdi sıkı durun, size çok güzel bir haberimiz var! Siz gidemeseniz de Lancôme, o mis kokulu bahçeyi olduğunuz yere getirmenin bir yolunu buldu!   

Mutluluk Her An Her Yerde

Mutluluk Her An Her Yerde

Yapılan araştırmalar, koku duyusunun duygular üzerinde yadsınamayacak kadar fazla etkisinin olduğunu gösteriyor. Tıpkı o bahçeyi hayal ettiğinizde olduğu gibi… Bunun farkındalığıyla şimdiye kadar birbirinden etkileyici parfümler hazırlayan Lancôme, bu defa da saf mutluluğun kokusunu sizlerle buluşturuyor.

En güzel çiçek ve meyve kokularını harmanlayan formülüyle La Vie Est Belle Intensement, sizi şehrin sokaklarından bahar bahçelerine doğru bir yolculuğa davet ediyor! Lancôme Intensement parfüm ile ne zamanın ne de yerin önemi kalacak. Kokusunu üzerinizde taşıdığınız her an, mutsuzluk hem siz hem de kokunuzu duyan herkes için anlamını yitirecek. Mutluluk ise sarmaşık bir çiçek misali her yanınızı saracak!     

İris Çiçeği ve Vanilya Birlikteliğinden Doğan Uyum

İris Çiçeği ve Vanilya Birlikteliğinden Doğan Uyum

Fransa’nın ünlü parfümörleri tarafından en ince detayına kadar düşünülerek yaratılan La Vie Est Belle Intensement, Lancôme ikonik parfümlerinin mükemmelliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Yoğun kırmızı iris çiçeği ve vanilya akorunun etkileyici ahengini yansıtan bu parfüm, her notasında akıllarda iz bırakan duyguları yeniden uyandırıyor. Bunda en büyük etkiyi ise iris çiçeği ile vanilya çiçeğinin birbirini kusursuz şekilde tamamlayan kokuları yaratıyor.

En az görünümü kadar hoş kokusuyla da baş döndüren iris çiçeği, La Vie Est Belle Intensement’ın notaları arasına yerleşerek zarafetini bu eşsiz parfüme de yansıtıyor. Hafif şekerli kokusuyla formüle dahil olan vanilya ise, irisin zarif kokusuna tatlı bir detay oluşturarak dudak kenarına huzurlu bir gülücük yerleştiriyor.

Her Notada Bir Adım

Her Notada Bir Adım

Lancôme ikonik kokularını yansıtan La Vie Est Belle serisinin mükemmel parçalarından biri olan bu parfümü daha yakından tanımak ister misiniz? O halde en başa, mutluluk bahçesine geri dönüyoruz.

  • Üst Nota:

Işıltılı bir günde kuş cıvıltılarını takip ederek ilerlediğiniz yolun sonunda o harika bahçeyi gördünüz. Yavaş yavaş yaklaşıyorsunuz ve nihayet kapısına geldiğiniz anda, bahçenin girişindeki meyve ağaçlarının kokusu birden içinize dolarak müthiş bir coşku yaratıyor. İşte bu, üst nota! La Vie Est Belle Intensement’ın bergamot yağı, pembe biber yağı ve ahududu akorundan oluşan üst notası da tıpkı bu şekilde, parfümü ilk sıktığınız anda neşe vermeye başlıyor.

  • Orta Nota:

Şimdi bahçenin içerisindesiniz ve ilerledikçe merkezine geliyorsunuz. Artık etrafınızı saran bahçenin tüm kokuları mükemmel bir harmoni oluşturarak içinize işlemeye başlıyor. Bu da orta nota ya da başka bir deyişle kalp notası. Bu notada da sizi yasemin çiçeği özü, portakal çiçeği özü ve vanilya çiçeği akoru bekliyor. Bu karışım, ruhunuza ferah ve tatlı esintilerle dokunarak enerjinizi doruklara çıkarmayı hedefliyor.   

  • Alt Nota:

Artık bahçeden çıkma vaktiniz geldi, istemeyerek de olsa şehrin sokaklarına geri dönüyorsunuz. Fakat bahçeden fazlasıyla uzaklaşmanıza rağmen o huzur dolu kokuyu hala duyduğunuzu fark ettiniz. Meğer bahçenin baskın kokuları üzerinize sinmiş! Bu mutlu son da alt nota oluyor. Parfümün kalıcılık seviyesini ortaya koyan bu nota, size uzun süre eşlik edecek kokuyu yansıtıyor. La Vie Est Belle Intensement ise son notasında paçuli, iris çiçeği, benzoin reçinesi ve vanilya çekirdeğini harmanlayarak mutluluğun her an sizinle kalmasını sağlıyor.