Lancôme kadınları için özel olarak hazırlanan Mert & Marcus imzalı koleksiyon ile modanın nabzını tutmaya hazır mısınız? 

Moda dünyasının ileri gelen markaları için yaptıkları birbirinden başarılı işler ile tanınan Mert Alaş ve Marcus Piggott, sizler için Lancôme’a özel bir koleksiyon hazırladı. En moda ve göz alıcı Lancôme makyaj ürünlerinin bir araya getirildiği koleksiyonda, far paleti, ruj, aydınlatıcı baz gibi ürünlerin yanı sıra makyaj kitleri de yer alıyor. Bu muhteşem koleksiyona göz atmadan önce, dünya çapında ses getiren işlere imza atan ikiliyi tanımaya ne dersiniz?  

Modaya Yön Veren Kadrajın Ardındaki Sanatçılar: Mert & Marcus

Modaya Yön Veren Kadrajın Ardındaki Sanatçılar: Mert & Marcus

Mert Alaş ve Marcus Piggott’un şimdilerde olağanüstü başarılarla sürdürdükleri birlikteliklerinin geçmişi 1994 yılına dayanıyor. Londra’da, katıldıkları bir etkinlikte tesadüfen tanışan ikili, ortak tutkulara sahip olduklarını farkediyor. Ve gelecekte ikonlaşacak olan iki isim, bu tarihten itibaren birlikte çalışmaya başlıyor.

Mert ve Marcus, sanat fotoğrafları çekerek başladıkları kariyerlerini moda fotoğrafçılığı ile sürdürüyor. Özgün tarzı ile dikkat çeken ikili, dünya çapında tanınan birçok moda markası için yaptıkları çalışmalarla biliniyor. Ve hatta Lancôme’un büyük beğeni toplayan Idôle Eau De Perfume’ü için Zendaya ile yapılan çekimler de Mert & Marcus’un imzası bulunuyor. Ayrıca pek çok Hollywood yıldızıyla çalışan ikili, bu alanda da çok ses getiren fotoğrafların yaratıcısı oluyor.    

Mert & Marcus’un Kadrajında Bu Defa Lancôme Kadınları Var!

Mert & Marcus’un Kadrajında Bu Defa Lancôme Kadınları Var!

Mert ve Marcus’un sanatçı ruhlarının dışa vurumu niteliğindeki benzersiz yaratıcılığa sahip fotoğrafları ile modaya getirdiği soluk, şüphesiz ki tartışılmayacak ölçüde değerli. Bu eşsiz sanatçıların kadrajında olmak ise dünya üzerinde pek çok kişi için şimdiye kadar ulaşılmaz bir hayaldi. Fakat artık değil! Lancôme, Mert & Marcus iş birliğinde ortaya çıkardığı makyaj koleksiyonu ile sizi de modanın şekil aldığı bu kadrajın ucuna taşıyor!

Hollywood yıldızlarının ışıltısını makyajınızda hissetmeye hazır olun! Mert & Marcus Koleksiyonusanatçıların fotoğraflarında izledikleri özgün çizgiyi makyajınızda da yansıtmayı hedefliyor. Bu koleksiyonda alışılmış kalıplara yer yok! Sınırların dışına çıkan tarzlarıyla Mert & Marcus, dramatik renkler ile modern ışıltıyı harmanladıkları bu koleksiyon aracılığıyla Lancôme kadınının farkını bir kez daha vurguluyor!

Trend Alarmı: Dramatik Bakışlar

Trend Alarmı: Dramatik Bakışlar

Lancôme x Mert & Marcus Koleksiyonu’na ait After Dark Göz Farı Paleti, içerisinde 10 sıra dışı renk tonuna sahip far çeşidini barındırıyor. Gece makyajı için kullanılmaya uygun olarak tasarlanan palet içerisinde mat ve ışıltılı far seçenekleri bir arada sunuluyor.

Göz makyajında son zamanların yükselen trendi olan dramatik bakışları, After Dark far paletinin özenle seçilmiş koyu tonları sayesinde dikkat çekici şekilde gözlerinize taşımanız mümkün! Üstelik bu koyu tonlara eklenen ışıltıların yarattığı efekt ile bakışlarınızdaki enerji en üst noktaya taşınacak. After Dark Göz Farı Paleti ile gecenin karanlığında ışıldayan gözleriniz, değerli mücevherleri anımsatacak!    

Daha Fazla ve Daha Fazla Işıltı

Daha Fazla ve Daha Fazla Işıltı

Işıltılı göz makyajı, katıldığınız etkinlik ve davetlerde bakışlarınızla öne çıkmak için harika bir seçenek! Siz de aynı fikirdeyseniz ve gözlerinizde büyüleyici ışıltıyı yakalamak istiyorsanız Lancôme x Mert & Marcus koleksiyonunda yer alan Transforming Likit Göz Farı’nı kaçırmamanızı öneriyoruz!

Gözlerinizi kapatın, likit göz farını uygulayın ve sadece 20 saniye kurumasını bekleyin. Ardından, farınızı parmak ucunuzla göz kapağınıza dağıtın. Ve işte mükemmel sonuç! Transforming Likit Göz Farı ile bakışlarınızda kısa sürede ve kolaylıkla elde ettiğiniz bu ışıltılı dönüşüme hayran kalacaksınız.

Çarpıcı Bakışlara Hazır Olun!

Çarpıcı Bakışlara Hazır Olun!

 

Mert & Marcus Koleksiyonu’nda, göz makyajınız için iki farklı renk seçeneğine sahip iki mükemmel kit de yer alıyor. Yeşil ve mavi seçenekleri bulunan bu kitler içerisinde Transforming likit göz farı, göz farı sabitleyici, cat-eye takma kirpikler, cat-eye kirpik yapıştırıcısı ve Midi Monsieur Big Waterproof Maskara bulunuyor.

 

Eyes Cold As Ice Yeşil Göz Makyajı Kiti’nde bulunan yoğun ışıltılı Transforming likit göz farının etkileyici yeşil tonu ile cat-eye kirpikler birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Bu muhteşem uyum ile tanışan gözlerin dikkatlerden kaçması ise neredeyse imkansız hale geliyor! Aynı şekilde, Eyes Cold As Ice Mavi Göz Makyajı Kiti de mavinin ışıltıyla desteklenen mükemmel tonunu, kit içerisindeki diğer harika ürünlerle buluşturuyor. Soğuk tondaki bu renkler, Eyes Cold As Ice makyaj kitleri ile adeta alev alıyor!    

Yıldızların Işıltısına Sahip Olun!

Yıldızların Işıltısına Sahip Olun!

Lancôme’un Mert & Marcus imzalı bu koleksiyonunda göz alıcı ışıltı asla eksik olmuyor. Koleksiyonun parçalarından biri olan Teint Idole Ultra Stick Aydınlatıcı, bu muhteşem ışıltıyı cildinize de taşıyor.

Teint Idole Ultra Stick’in farklı işlevlerde iki ucu bulunuyor: Aydınlatıcı ve baz. Gözenek görünümünü azaltan baz, cildinizde istediğiniz mat görünümü elde etmenizi kolaylaştırıyor. Aydınlatıcı ucu ise yumuşak dokusu ile kolay uygulama sağlıyor. Mert & Marcus’un imza ışıltısını taşıyan bu aydınlatıcı, en karanlık gecede bile göz kamaştırıcı bir görünüm vadediyor!         

Ateşten İlham Alan Dudaklar 

Ateşten İlham Alan Dudaklar 

Mert & Marcus imzalı Lancôme makyaj koleksiyonu, dudak makyajını da es geçmiyor ve yine çarpıcı renk tonlarına sahip L’Absolu Rougeu beğeninize sunuyor. Mat ve parlak yapıdaki L’absolu Rouge, aynı zamanda E vitamini ve ProXylane® içeren formülü sayesinde dudaklarınıza ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor. Gün boyu kalıcılığını sürdüren bu Lancôme ruj ile Hollywood’un sönmeyen ateşini dudaklarınızda hissetmeye hazır olun!