Lancôme maskaralar ile kirpikleriniz siz nasıl isterseniz öyle olsun!

Mükemmel bir makyajın yolu, öncelikli olarak yüz hatlarınızı doğru şekilde tanımaktan geçiyor. Sonraki adım ise sahip olduğunuz bu hatları ne şekilde vurgulamak istediğinize karar vermek oluyor. Mükemmel makyajın altın kuralı olan bu adımlar, kullanacağınız maskara için de geçerli.

Tıpkı diğer her şey gibi, kirpik yapısı da kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Haliyle maskaralar da kirpik tipine göre çeşitleniyor. Onlarca çeşit arasından ihtiyacınıza uygun ve etkili maskarayı seçebilmek için ise öncelikle kirpik tipinizi bilmeniz gerekiyor.   

Kirpik Tipiniz Nasıl?

Kirpik Tipiniz Nasıl?

Kirpik tipinize karar vermek için boyutuna, formuna ve hacmine dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer kısa kirpiklere sahipseniz muhtemelen daha uzun kirpikler hayal ediyorsunuzdur. Fakat kirpik tipini tanımanın önemi burada ortaya çıkıyor. Şayet uzun kirpiklere sahipseniz bile dikkat etmelisiniz. Çünkü seçeceğiniz yanlış maskara fazla abartılı sonuçlara sebep olarak sizi memnun etmeyebilir.  

Sırada kirpiklerinizin formu var! Bazı kişiler, doğuştan kıvrık kirpiklere sahipken bazılarının kirpikleri düz yapıda olabiliyor. Buna uygun olarak seçilen maskara, istenilen sonucu elde etmede fayda sağlıyor. Fakat bu seçimi yaparken kirpiklerin seyrek mi yoksa dolgun mu göründüğünü de göz önünde bulundurmak gerekiyor.  

Maskara Fırçalarını Tanıyalım

Maskara Fırçalarını Tanıyalım

Kirpik tipinizi belirledikten sonra elde etmek istediğiniz sonuca göre maskaranıza karar vermeniz gerekiyor. Bunun için ise kirpik tipinize uygun fırçayı tespit etmelisiniz. Bu aşamada seçeneklerin çokluğu aklınızın karışmasına sebep olabilir. Oldukça haklısınız fakat bu sorun da çözümsüz değil!

Eğer kısa kirpikler için çözüm arayışındaysanız, tercihiniz ince fırçadan yana olabilir. Kalın, uca doğru incelen yapıda ya da “S” kıvrımlı olan fırçalar ise daha çok seyrek kirpikler için fayda sağlayabiliyor. Ayrıca yelpaze benzeri tane tane bir görünüm isteyenler için de maskara fırçaları imdada yetişebiliyor. İhtiyacınıza yönelik mükemmel maskaralar Lancôme imzası taşıyor!   

Bu Maskaralar ile Seyrek Kirpik Görünümü Tarihe Karışıyor!

Bu Maskaralar ile Seyrek Kirpik Görünümü Tarihe Karışıyor!

Hacimli ve dolgun görünen kirpikler, bakışlara anlam katarak makyaja harika bir ayrıntı sağlıyor. Şimdi, kirpiklerinizde hayalini kurduğunuz hacmi elde etmenin zamanı geldi!

Hacimli görünen kirpikler için Lancôme’un üç waterproof maskarası öne çıkıyor: Kıvrımlı maskara fırçası ile Hypnose Drama Waterproof Maskara, kalın fırça yapısı ile Monsieur Big Waterproof Maskara ve uca doğru incelen fırçası ile Hypnose Doll Eyes Waterproof Maskara... Mükemmel hacim ve yoğun renk ile maskara deneyimi ile kirpikleriniz öne çıkıyor. Lancôme’un suya dayanıklı maskaraları ile hacimli görünen kirpiklerinizin tadını çıkarmaya hazır olun!

Yelpaze Etkili Kirpikler İçin

Yelpaze Etkili Kirpikler İçin

Kirpikler, yeterince uzun ve dolgun görünse dahi maskara sürüldüğünde tane tane durmaması da can sıkmaya yetiyor. Birbiriyle iç içe geçmiş, doğallıktan uzak görünen kirpikleri kim ister ki? Lancôme, Grandiose Maskara ile bu problemin önüne geçmeyi başarıyor!

Grandiose maskara, patentli aplikatörü ve kısa kıllı fırça yapısı ile en kısa kirpikleri dahi yakalayarak kökten uca doğru mükemmel bir tarama sağlıyor. Bu sayede tek tek ayrılan kirpikler aynı zamanda kıvrık ve uzun bir görünüm de kazanıyor.

Uzun Kirpikler Hayal Değil!

Uzun Kirpikler Hayal Değil!

Kısa kirpiklere Hypnose Volume-A-Porter Maskara ile veda etme zamanı! Sahip olduğu esnek fırça, uzun, hacimli ve yumuşak görünen kirpikler elde etmenizi sağlıyor. Siz de doğal ve uzun görünümlü kirpiklerinize hemen kavuşmak için Lancôme’un bu mükemmel maskarasıyla vakit kaybetmeden tanışın!