Misel sular, mükemmel formülleriyle cildi arındırıyor ve makyajı etkili bir şekilde temizliyor. Hem de suya ihtiyaç duymadan!

Bilimsel keşifler, bugün aklımıza gelebilecek her alanda bize yepyeni kapılar aralıyor. Ciddi bir birikim ve çalışma gerektiren kozmetik de elbette bu alanlardan biri. Her geçen dönem, makyaj ve cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi cilt temizliğinde de hayatımıza yeni formüller dahil oluyor. Bunlar arasında dikkati çekenlerden biri ise şüphesiz misel (micellar) sular… Peki, son yıllarda adından sıkça söz ettiren bu cilt temizleyici ürünler hakkında siz neler biliyorsunuz?  

Misel Su Nedir? 

Misel Su Nedir?

Berrak bir yapıya sahip olan misel sular, cilde mıknatıs gibi yapışan micel tanecikleri ile makyajı, yağı ve kiri temizlemeye ve cildi arındırmaya yardımcı olurlar.

Makyaj Temizleyicilerden Farkı Nedir?

Makyaj Temizleyicilerden Farkı Nedir?

Makyaj temizleyici ürünlerin birçoğu, yağ veya süt benzeri formlarda bulunduğu için kullanım sonrasında yıkama ihtiyacı hissettirebiliyor. Çok yönlü etkiye sahip olan misel sular, bakım kremleri için de ideal bir baz oluşturuyor. 

Misel Su Teknolojisini Lancôme ile Yeniden Keşfedin!

Misel Su Teknolojisini Lancôme ile Yeniden Keşfedin!

Lancôme, cilt bakımına dair değerli içeriklerle zenginleştirilmiş mükemmel formülleriyle size, güzelliğiniz için birbirinden pratik ve etkili çözümler sunuyor. Lancôme laboratuvarlarında geliştirilen cilt temizleme ürünleri, aynı zamanda cilt kalitesinin görünümünü de geliştirmeye yardımcı oluyor. Farklı cilt tiplerine özel formüle edilen Lancôme misel sularla, siz de yüz temizliğinizi kolay bir şekilde tamamlayabilir; cildinizdeki yumuşaklık hissinin tadını çıkarabilirsiniz!

a)    Cildinizde Nem Kaybı ve Hassasiyet Varsa…

Cildinizde Nem Kaybı ve Hassasiyet Varsa

Eau Micellaire Confort temizleme suyu tam size göre! Ciltteki günlük makyajı ve kiri hassas ve etkili bir şekilde temizleyen Lancôme Eau Micellaire Confort, düzenli kullanımda cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor. Akasya balı ve gül suyu içeren formülü ile makyaj ve kiri nazikçe arındıran bu ürün, ayrıca cildi nemlendiriyor ve yatıştırıyor. Böylece geride arınmış ve rahat bir his bırakıyor.

b)   Tek Ürünle Yüz, Göz ve Dudak Makyajı Temizliği…  

Tek Ürünle Yüz, Göz ve Dudak Makyajı Temizliği

Her kullanımda cilde taze bir his veren Eau Micellaire Douceur temizleme suyu, ten makyajının yanı sıra göz ve dudak makyajını da temizliyor. Yüzdeki kir ve makyajı güçlü bir şekilde ciltten uzaklaştıran ürün, nazik yapısıyla hassas göz ve kirpikler için de ideal bir kullanım sunuyor. Gül özleri içeren formülü ile ciltte yumuşak bir his bırakan bu Lancôme misel su, nemlendirici özelliği ile de cildi bakıma hazırlıyor.  

Cilt Temizliğinizi Tonique Confort ile Taçlandırın

Tek Ürünle Yüz, Göz ve Dudak Makyajı Temizliği

Lancôme’un ikonik cilt temizleme ürünü Tonique Confort; nemlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliğiyle size bir tonikten çok daha fazlasını sunuyor. Tatlı badem yağı, akasya balı ve hyalüronik asit içeren formülü ile cilde bakım yapan bu Lancôme tonik, geride ferah ve yumuşak bir his bırakıyor. Siz de cildinizde tertemiz ve pürüzsüz bir his için misel su sonrası bu ürünü kullanabilir, böylece cildinizi nemlendirmeye tonik aşamasında başlayabilirsiniz.