Sofistike bir maskara mı yoksa buğulu bir göz kalemi mi?

Bir tarafta yüksek hacim veren ve kusursuzca düzenlenmiş sofistike kirpikler yaratan zarif bir maskara… Diğer yanda ise, gizemli bakışlarınız için ihtiyacınız olan şey: Dumanlı göz makyajınızın vazgeçilmezi, buğulu bir göz kalemi…

Grandiôse Extrême Noir Extrême ile sofistikeliğin sınırlarını zorlayın…

Nedir? Çift kıllı elastomer fırçası ile mükemmel bir kirpik ayrılması ve uygulama kolaylığı sağlayan hünerli bir maskara düşünün. Her fırça darbesi ile kökten uca kadar cömertçe yayılan ürün miktarı ile yaratılan kusursuz bir örtü. Daha da fazlası, her an bakışlarınızı derinleştirmeye hazır, zengin ve bir o kadar siyah gölgeler. Yoğun siyahı ve sofistike bakışları yeniden tanımlayacaksınız.

Peki ya nasıl? Grandiôse Extrême, 350lik açıdan oluşan kuğu boyunlu fırçası ile (profesyonel makyaj artistlerinin daha güçlü bir mükemmeliyet için maskara fırçalarını bükmelerinden ilham alınmıştır) kirpik çizgisinin üzerinde boydan boya kayarak, açı ne olursa olsun her iki gözdeki en iç küçük kirpiklere bile incelikle ulaşır ve kusursuz bitişi yaratır.

Kim kullanmalı? Göz makyajında profesyonellik ve gelişmişlik arayan, dumanlı göz makyajını tamamlamadan da bakışlarına derinlik kazandırmak isteyen kadınlar. Grandiôse Extrême, her iki göze de eşit maskara uygulamasını elde etmekte zorlanan ve kirpiklere yayılan ürün miktarını kolayca kontrol etmek isteyen güzellik severler için mükemmelliği tanımlar. Hepsi bu kadar değil: Grandiôse Extrême, kökten uca kadar yerleştirdiği eşit maskara uygulaması sayesinde küçük gözleri basit bir optik illüzyon ile genişletir.

Grandiôse Extrême, Noir Extrême, Lancôme.

Crayon Khôl Noir ile baktığınız herkesi sallamaya hazır olun.

Nedir? Biraz göz farı, biraz eyeliner, biraz da göz kalemi… Lancôme Crayon Khôl Noir ile üçü bir arada! Ultra ince ve şık bir çizgi çekecek kadar kıvrak, buğulu ve isli bir ışık çemberine dönüşecek kadar yumuşak. kirpik çizgisinin hemen üstüne veya göz kapağına yayılan daha geniş bir uygulama sonrası göz kırpmasına karşı dayanıklı bir güzellik hikayesi yaratır.

Peki ya nasıl? Çarpıcı bir bakış yaratmak için üst kirpik hattınıza ince bir Crayon Khôl çizgisi çekin. Daha fazla yoğunluk için doğrudan göz içindeki ıslak çizgiye uygulayın. Son olarak, hilekar bir usta dokunuşuyla dumanlı göz makyajı efekti yakalamak için kuru bir fırça yardımı ile ürünün bir kısmını dışarı doğru yayın ya da, parmağınızın ucuyla göz kapağınıza bulaştırın. Aynadaki bakışlarınız "Gece yeni başlıyor!" diye çığlıklar atıyor!

Kim kullanmalı? Göz makyajı ürünleriyle oynamaktan korkmayan ve bir rock 'n roll akşamında gözleriyle avlanmak için çok fazla makyaj ürünü uygulamak istemeyen güzellik meraklıları. Ama her ne olursa olsun, Lancôme Crayon Khôl, usta bir göz kalemiyle kolay ve hızlı uygulanabilir dumanlı göz makyajının hayalini kuran herkes için vazgeçilemeyecek bir ayrıcalık olacak.