Lancôme’un yeni nesil sıkılaştırıcı kremleri “Rénergie Multi Lift Ultra” ve “Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra” ile, cildinizdeki şaşırtıcı değişime tanıklık etmeye hazır mısınız?


Cildiniz, sizi en iyi yansıtan parçalarınızdan biri. Bu nedenle siz de tıpkı içinizdeki hiç bitmeyen enerji gibi genç, pürüzsüz ve ışıltılı görünen bir cilde sahip olmayı diliyor olabilirsiniz. Ancak sizin ona gösterdiğiniz özene karşın çevresel ve biyolojik birçok etken, cildinizdeki sıkı ve aydınlık görünümün geride kalması için adeta çabalıyor. İnsan yaşamının doğal bir süreci olarak cilt, yıllar içerisinde nem dengesi ile beraber eşit tonlu görünümünü ve elastik yapısını da yitirmeye başlıyor. 30’lu yaşlara yaklaştıkça kendini daha da belirgin bir şekilde göstermeye başlayan bu durum; ciltte solgun görünüm, leke ve kırışıklık görünümü gibi çeşitli problemlere zemin hazırlıyor. Ve tüm bu süreç, özellikle 50’li yaşlardan itibaren ciltte sarkma belirtilerini de beraberinde getiriyor. Peki, sizce bunun önüne geçmek mümkün mü? Hangi yaşta olursanız olun, doğru, etkili ve düzenli bir cilt bakımı ile evet!


Mükemmel Bir Görünüm için Rénergie Power Couple ile Tanışın!

Lancôme Rénergie ürün ailesi, değerli içerikleri ve etkili formülleriyle 20 yılı aşkın zamandır yaşlanma karşıtı cilt bakımında iddialı seriler arasında yer alıyor. Uzman cilt bakımının farkını ortaya koyan bu Lancôme mor krem serisi, yeni nesil sıkılaştırıcı kremi Rénergie Multi Lift Ultra ile yaşlanma karşıtı uzmanlığını bir adım daha öteye taşıyor. Ve cilde güçlü bakım sağlayan bu çok yönlü bakım kremine şimdi de harika bir göz çevresi bakımı eşlik ediyor! Yüze nazaran çok daha ince bir dokuya sahip olan göz çevresi, koyu halka görünümü ile birlikte ince çizgi ve kırışıklık görünümünün ortaya çıktığı ilk bölgeler arasında yer alıyor. Bu bölgenin aydınlık görünümünü koruyabilmesi ise çok yönlü bir bakım ile mümkün oluyor. Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra işte tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirildi! 


Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile Çekici Bakışlar

Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra çok yönlü sıkılaştırıcı göz kremi, hyalüronik asidi göz çevresi ile buluşturuyor. İnce yapısından dolayı nem kaybına daha eğilimli olan göz çevresine dolgun bir görünüm veren bu krem, keten tohumu özü içeren formülü ile  cilde yumuşak ve pürüzsüz bir yapı kazandırıyor. Rénergie ultra göz kremi, güçlü etkisini ise göz çevresindeki koyu halkaların görünümünü azaltma konusunda gösteriyor. Bu koyu halka karşıtı göz kremi sayesinde bakışlar, günden güne daha aydınlık ve genç bir görünüm kazanıyor. Göz çevresindeki koyu halkaların görünümünü azalttığı kanıtlanan Rénergie göz kremi, hem kolayca emiliyor hem de eşit bir şekilde yayılıyor. 


Rénergie Multi-Lift Ultra Yüz Kremi ile Kapsamlı Bakım

Lancôme’un sıkılık kaybına karşı geliştirdiği yeni nesil kremi Rénergie Multi Lift Ultra, çok yönlü bakımı ile cilde esnek görünümünün yanı sıra ışıltılı ve pürüzsüz görünümün de kazandırıyor. Keten tohumu özü içeren formülü ile bu yaşlanma karşıtı yüz kremi, cildin esnek, sıkı ve aydınlık görünmesini sağlıyor.Siz de Rénergie Multi-Lift Ultra ve Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’yı cilt bakım rutininize eklemek için daha fazla vakit kaybetmeyin!