Göz çevresi bakımını bilimin gücü ile buluşturan Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra, ışıltıyı  şimdi bakışlara da taşıyor!


Cilt elastikiyetinin 25 ila 30 yaşları arasında azalmaya başlamasıyla birlikte, mimik çizgileri kalıcı hale gelerek ciltte kırışıklık görünümünün oluşmasına neden olabiliyor. Bu süreçten en erken etkilenen ve yaşlanma belirtilerinin en yoğun gözlemlendiği bölge ise göz çevresi oluyor. Yaş almaya bağlı oluşan cilt problemlerine yapısı gereği fazlasıyla yatkın olan göz çevresinde, göz altı morlukları ve kırışıklık görünümü başta olmak üzere sarkma gibi pek çok istenmeyen durumla karşılaşılabiliyor. Fakat tüm bu sorunları çözmeye çalışırken, hassas yapıya sahip olan cilt dokusuna zarar vermemeye de özen göstermek gerekiyor. İşte bu nedenle Lancôme; göz çevrenize etkili, nazik ve çok yönlü bir bakım sağlamak için sizi Rénergie Yeux Multi-Lift Ultraile tanışmaya davet ediyor!   


Keten Tohumu Özü İçeren Formül


Rénergie Ultra göz kremi, serinin diğer kremlerinde olduğu gibi keten tohumu özü içeriyor. Fransa’da yetiştirilip hasat edilen keten çiçekleri, yolculuklarının sonunda Lancôme laboratuvarlarına ulaşıyor. Burada özel işlemlerden geçerek elde edilen aktif keten tohumu özü, Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra yaşlanma karşıtı göz kreminin formülüyle buluşuyor. Rénergie ailesinin vazgeçilmez bir parçası olan keten tohumu özü içeren göz kreminin göz çevresi için faydaları ise şu şekilde:

  • Göz çevresinde koyu halka görünümünü azaltıyor.
  • Kırışıklık görünümünü azaltıyor.
  • Göz çevresi için gereken nemi kazandırıyor.
  • Göz çevresi dolgun ve pürüzsüz görünüyor.


Hyalüronik Aside Yeni Nesil Bir Dokunuş


Cilt bakımında son zamanların gözde içeriklerinden olan hyalüronik asit, ciltte doğal olarak bulunan ve nem dengesini korumaya yardımcı olan bir bileşen. Bu bileşen, vücut tarafından her gün belirli miktarda üretilse de yaş almaya bağlı olarak vücutta giderek azalmaya başlıyor. Bunun sonucunda ise cilt, sıkılığını ve elastikiyetini kaybedebiliyor. Hyalüronik asit bileşeni içeren Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra kırışıklık görünümünü azaltıyor. Ayrıca bu formül, göz çevresindeki koyu halkaların görünümü için göz kremi arayışına da etkili bir alternatif oluyor. 


Bir Bakım Kreminden Çok Daha Fazlası!


Multi-tension teknolojisine sahip Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra, ciltte yapışkan bir his bırakmadan hızla emiliyor. Ayrıca ciltte kalıntı bırakmıyor ve  cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Kısaca bu yeni nesil göz çevresi kremi;

  • Göz çevresine pürüzsüz bir görünüm veriyor.
  • Cildi nemlendiriyor
  • Göz çevresine dolgun bir görünüm vererek koyu halkaların görünümünü azaltıyor.
  • Göz çevresi daha sıkı görünüyor.
  • Göz çevresindeki kırışıklık görünümünü azaltıyor
  • Göz çevresindeki koyu halka görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.


Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra Göz Kremi Nasıl Kullanılır?


Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra ile üç adımda daha canlı bakışlara sahip olabilirsiniz! Bunun için:

●      Birinci Adım:

Parmak uçlarınıza alacağınız az miktarda kremi göz kapaklarınıza, göz altlarınıza ve kaz ayağı görünümü olan bölgelere nazik hareketlerle dağıtın.

●      İkinci Adım:

İki elinizin de işaret ve orta parmaklarını birleştirerek göz kapağınızın üzerine, kaşlarınızın başlangıç hizasına yerleştirin. Ardından çok hafif bir baskı uygulayarak parmaklarınızı kaşlarınızın bitiş hizasına doğru kaydırın. Bu hareketi üç kez tekrarlayın.

●      Üçüncü Adım:

Yüzük parmaklarınızı göz altlarınıza yerleştirin ve parmaklarınızı gözlerinizin iç köşesinden şakaklarınıza doğru gezdirin. İşte bu kadar!Editörün Notu: Etkili bir yaşlanma karşıtı bakım için, Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra adımından önce cildinize Génifique Serum ve Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı krem uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Rénergie göz kremin göz çevresinde yarattığı olumlu etkilere hayran kalacaksınız. Siz de Lancôme’un Rénergie Yeux-Multi Lift Ultra göz çevresi kremi ile bir an önce tanışın ve farkı keşfedin!