Son dönemlerin en sevilen influencer’larından biri olan Rachel Araz da göz çevresi bakım rutininde Lancôme’u tercih ediyor!


Sosyal medyadaki samimi ve sempatik mikroblog yazılarıyla gönüllere taht kurmayı başaran Rachel Araz, aynı zamanda doğal güzelliğiyle de dillerden düşmüyor. İki sevimli çocuğun annesi olmasının yanı sıra başarılı bir kariyer sahibi de olan Rachel’ın, bunca koşuşturmanın arasında nasıl daima bu kadar bakımlı ve hoş görünebildiği ise merak konusu… Güzel influencer da bu merakı giderecek yanıtı sevenlerinden gizlemiyor ve her an iyi görünmesinin ardındaki sırrı açıklıyor: Lancôme’un aynı anda birden fazla etkiyi bir arada sunan bakım ürünleri! Rachel’ın en sevdiği ve cilt bakım rutininden eksik etmediği Lancôme cilt bakım ürünleri arasında Rénergie Multi-Lift Ultra’nın yeni nesil sıkılaştırıcı kremleri önemli bir yer tutuyor. Influencer’ın son gözdesi ise bu cilt bakım ürünü ailesinin yeni üyesi Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra. Rachel’ın bu krem hakkındaki düşüncelerine değinmeden önce onu daha yakından tanımaya ne dersiniz?


Tatlı, Güzel ve Başarılı: Rachel Araz, Namıdiğer “Reçıl Kız”


Notre Dame de Sion Lisesi mezunu olan Rachel Araz’ın Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Bilimleri bölümünü tamamladığı biliniyor. Mezuniyetinin ardından ilk yıllarda önemli markaların Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Temsilciliği departmanlarında çalışan Rachel, şu an Sosyal Medya Danışmanlığı, İçerik Editörlüğü ve marka iş birlikleri ile kariyerinde yükselmeye devam ediyor. Rachel Araz, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra doğal güzelliği ve özgün tarzı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Araz, samimi ve sempatik karakterini tümüyle yansıtan paylaşımları ile sosyal medyanın en sevilen fenomenleri arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Peki, bu kadar aktif bir kadın, aynı zamanda bu kadar bakımlı olmayı nasıl başarıyor?


Rachel Araz Etkileyici Bakışlarının Sırrını Açıklıyor!


Rachel Araz’ın güzelliğine güzellik katan özelliklerinden biri de bakışlarına anlam kazandıran badem gözleri… Ve tabii ki güzel influencer, bu etkileyici bakışları kalıcı kılmak için göz çevresi bakımına fazlasıyla özen gösteriyor. Bunun için ise yine Lancôme’u tercih ediyor! Yoğun bir tempoya sahip olan Rachel Araz için bakım rutinine dahil edeceği ürünlerin etkinliğinin yanı sıra pratik olması da önem taşıyor. Araz, bunun için Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra göz çevresi kreminin tam anlamıyla bir kurtarıcı niteliğinde olduğunu söylüyor.


Rachel Göz Çevresi Bakımında da Rénergie Etkisine Güveniyor!


Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı kremi günlük bakım rutininden eksik etmeyen Rachel Araz, bu çok sevdiği kremin Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’yla göz çevresi bakımına da dahil olmasından büyük mutluluk duyuyor. Her sabah yoğun bir güne gözlerini açan Araz, bu göz çevresi kreminin işleri oldukça kolaylaştırdığını vurguluyor. Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra, bir yandan koyu halka görünümünün azalmasını sağlarken bir yandan da göz çevresini nemlendiriyor ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. Bu çok yönlü bakımın sırrı ise kremin içeriğinde yer alan keten tohumu özü ile Lancôme laboratuvarlarında üretilen hyalüronik asit formunun birlikteliğinde saklı! Bu formülün göz çevresi bakımındaki etkileyici sonuçlarını keşfeden Rachel da tüm yoğunluğuna rağmen her an canlı ve çekici bakışlarıyla çevresindeki herkese enerji saçmayı başarıyor.


“Keşke Sevdiğimiz Bütün Kremler Bu Kadar Büyük Olsa…”


Rachel Araz, keten tohumu özünün yaşlanma karşıtı bakımdaki etkinliği ile Rénergie Yeux Multi-Lift Ultra’nın öncesinde, Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı krem sayesinde tanıştığını belirtiyor. Influencer, vazgeçilmezi olan bu sıkılaştırıcı kremi takipçilerine kremin dev bir görseli ile tanıtıyor ve espirili dilini burada da kullanarak “Keşke sevdiğimiz bütün kremler bu kadar büyük olsa!” diye belirtiyor. Rachel Araz, aynı paylaşımında Rénergie Multi-Lift Ultra’yı kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra cildinde gözle görülür bir değişim olduğunu söylüyor. Cildinin bu krem ile birlikte daha sıkı, dolgun ve aydınlık bir görünüm kazandığını anlatan influencer, bu yeni nesil sıkılaştırıcı kremi takipçilerine de öneriyor.


Reçıl Kız’dan Son Bir Tavsiye: Rachel, Rénergie Multi-Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı kremden önce cildine Advanced Génifique Serum uyguladığını belirtiyor. Ve en etkili sonuç için bu serumun da cilt bakım rutinine dahil edilmesini tavsiye ediyor.