Yaşlanmanın üç ana belirtisi olan yorgun görünüm, cilt tonu eşitsizliği ve sıkılık kaybı, Rénergie Multi Lift Ultra ile artık sizi endişelendirmesin!

Cildiniz, dış dünyayla bağınızı sağlayan en büyük duyu organınız. Biyolojik ve çevresel faktörler sonucu tüm bedeniniz değişime uğrarken, bunun en büyük belirtileri ise ciltte meydana geliyor. 30’lu yaşlara yaklaştıkça olgunlaşmaya başlayan cilt, zamanla onarım gücünü ve elastik yapısını kaybediyor. Bunun sonucunda ise önce yorgun görünüm, ton eşitsizlikleri ve ince çizgi görünümü, ardından da derin kırışıklık görünümü ve sarkmalar meydana geliyor.

Cilt Yaşlanması Birden Fazla Nedene Bağlı

Cilt Yaşlanması Birden Fazla Nedene Bağlı

Ciltteki tüm yaşlanma belirtilerinin ortak noktası “zaman” olsa da, her birinin farklı etkenleri bulunuyor. Kimi biyolojik sürecin bir sonucu olarak ortaya çıkarken, kimi ise çevresel faktörlerin uzun vadeli etkisinden kaynaklanıyor.

Bu nedenle yaşlanma karşıtı ürünlerin birçoğu, belirli endişelere yönelik etkili formüllerle geliştiriliyor. Peki, hepsine tek bir ürünle karşı koymak mümkün mü? Rénergie Multi Lift Ultra yeni nesil sıkılaştırıcı krem ile evet! Çok yönlü etkiye sahip olan bu kremin cildiniz için artılarını öğrenmeye ne dersiniz?

Keten Özü Mucizesi

Keten Özü Mucizesi

Rénergie Multi-Lift Ultra çok yönlü krem, keten özü içeren formülü ve multi-tension teknolojisi ile Lancôme cilt bakımının farkını ortaya koyuyor. keten özü içeren formüller, cilt üzerinde de birçok faydalı sonuç veriyor. Bu özü içeren formüller:

  • Etkili bir nemlendirme sağlıyor.
  • Cilde aydınlık bir görünüm veriyor.
  • Cilt elastikiyetinin korunmasına destek oluyor.

Üçü Bir Arada Etki!

1.    Işıltılı Cilt Görünümü

Işıltılı Cilt Görünümü

Cilt, yaşam döngüsünün bir sonucu olarak zaman içerisinde giderek daha yorgun bir görünüm alıyor. Başta ışıltı kaybı olarak kendini gösteren bu durum, ciltte nemsiz ve solgun bir izlenime yol açıyor. Üstelik düzenli yaşam rutini dahi bir süre sonra bu görünümün önüne geçemeyebiliyor. Rénergie Multi Lift Ultra sıkılaştırıcı krem, nemlendirici etkisiyle düzenli kullanımda cildin ışıltısını yeniden ortaya çıkarıyor. Böylece daha dinç ve enerjik bir görünüm sağlıyor.

2.    Aydınlık Cilt Görünümü

Aydınlık Cilt Görünümü

Cilt karma bir yapıya sahip olmasa bile, yüzdeki deri dokusu her bölgede farklılık gösterdiği için zamanla cilt tonu eşitsizlikleri oluşabiliyor. Gerek hormonların gerekse de güneş ışınlarının etkisiyle ortaya çıkan bu durum, ciltteki aydınlık görünümün yok olmasına neden oluyor. Cilt lekeleri ve ton eşitsizliğine karşı etkili bir çözüm sunan Rénergie Multi Lift Ultra krem, düzenli kullanım sonucu cildin, aydınlık görünümünü geri kazanmasını sağlıyor.

3.    Sıkı Cilt Görünümü

Sıkı Cilt Görünümü

Cilt yaşlanmasına biyolojik olarak neden olan en büyük faktörü biliyor muydunuz? Bunun cevabı: Cildin en alt tabakasını bir ağ gibi saran kolajen ve elastin liflerindeki bozulmalar…

Elastik ve sıkı bir cilt için hayati önem taşıyan kolajen ve elastin proteinleri, yaşa bağlı olarak zamanla daha yavaş yenilenmeye başlıyor. Sonrasında ise yenilenme süreci tamamen duruyor. İlk sinyallerini mimik çizgileri ile veren elastikiyet kaybı, 50’li yaşlara yaklaştıkça derin kırışıklık görünümüne  ve sarkmalara neden oluyor. Rénergie Multi Lift Ultra’nın sıkılaştırıcı etkili multi-tension teknolojisi ise burada devreye giriyor.

Başta ince çizgi ve kırışıklık görünümü olmak üzere cilt sarkmasına karşı güçlü bir formüle sahip olan Rénergie Multi Lift Ultra, cildi daha esnek ve güçlü bir görünüme ulaştırıyor. Aynı zamanda cilde dolgun bir görünüm veriyor.

Rénergie Multi Lift Ultra

 Editör Önerisi: Çok daha etkili bir sonuç almak için Rénergie Multi Lift Ultra’yı Advanced Génifique Serum sonrası günde iki kez uygulayabilirsiniz.