Cilt bakım serumları, artık günümüzde hemen hemen herkesin başvurduğu bakım ürünlerinden biri. Hele ki sorun kırışıklık ve ince çizgi görünümü ise serumlar, en büyük yardımcımız oluyor. Lancôme'un kırışıklık karşıtı bakım serumu Advanced Genifique de bunlardan biri. 2009'daki lansmanından beri yeni bilimsel buluşlara öncülük eden bu mükemmel serumun 10. yılındaki başarı hikayesi, cilt bakımına getirdiği yeni bakış açısı ile devam ediyor. Yenilenen formüldeki cilt mikrobiyomu, 15 yıllık bir araştırmanın sonucunu yansıtıyor.

Yenilenen Advanced Génifique, daha genç görünen bir cilt için 7 prebiyotik ve probiyotik türevi ile zenginleştiriliyor. Bu sayede cilt daha genç bir görünüme kavuşuyor. Peki araştırmaları 15 yılı bulan bu cilt mikrobiyomu, aslında nedir ve tam anlamıyla ne işe yarıyor biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise gelin, bu yeniliği yakından tanıyalım.

Mikrobiyom: Cilt Bakımında Yeni Keşif

Cilt Bakımında Yeni Keşif

Mikrobiyom, son yıllarda önemi farkedilen yeni bir araştırma dalı olarak gösteriliyor. Mikrobiyom biliminin bize sunduğu güzellik sırları ise henüz tam anlamıyla tespit edilebilmiş değil. Cilt mikrobiyomunun gelişimi doğumumuzla başlar ve yaşamımız boyunca devam eder. 

Mikrobiyom, mikroorganizmaların oluşturduğu faydalı yaşayan bir ekosistemdir. Cilt yüzeyinin ayrılmaz bir parçası olan mikrobiyomun dengesi, cildin sağlıklı görünümü için önemlidir. Mikrobiyomun dengesi cildin sağlıklı görünümünün temelini oluşturur. Araştırmalar ise cilt mikrobiyomlarının kişinin yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde farklılık gösterdiğini ortaya koyuyor. Japonya Waseda Üniversitesi'nden Pr. Hattori ve Lancôme işbirliği ile yapılan araştırmalar, mikrobiyomun yaşlandıkça değiştiği yönünde. Bir başka bulgu ise hava kirliliğinin, cilt üzerinde yarattığı olumsuz etki ile ilgili.

Cilt problemlerinin önde gelen sebeplerinden biri olarak görülen hava kirliliği; cilt kuruluğu, erken yaşlanma, kırışıklık ve siyah noktalara sebep olurken aynı zamanda cilt dokusunda bozukluk ve cilt tonunda eşitsizlik oluşturabilir.

Advanced Génifique

Lancôme'un bu araştırma dalı üzerinde bu kadar durmasının sebebi ise belli. Işıltılı, ince çizgi görünümü azalmış, sıkılaşmış, eşitlenmiş ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamak için bir formül tasarlamak … İşte bu yüzden yenilenmiş formülüyle Advanced Génifique, size hayallerinizin ötesinde bir deneyim sunmak için geliyor.

Etkisi Kanıtlanmış Formül ile Daha Genç Görünüm Elde Edin

Etkisi Kanıtlanmış Formül ile Daha Genç Görünüm Elde Edin

Tüm dünyada etkisi büyük yankı uyandıran serumun yenilenmiş formülü de bir o kadar çarpıcı. 7 prebiyotik ve probiyotik türevi ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde daha hızlı ve etkin onarım sağlıyor.

Prebiyotik ve probiyotik türevleri içeren formülü ile bu serum, cildin temel fonksiyonları olan dış etmenlere karşı savunma özelliğini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Bu etkili formülde, her uygulamada ortalama 30 milyon probiyotik türevini serbest kalıyor.

Yeni Dünyada Cilt Bakımının Değişmezi: Advanced Génifique Serum

Yeni Dünyada Cilt Bakımının Değişmezi: Advanced Génifique Serum

Büyük yankı uyandıran Advanced Génifique, yenilenen formülüyle kadınların favori yaşlanma karşıtı cilt bakım serumlarından biri olacak gibi gözüküyor. Cilt bakımında yeni araştırma alanları yaratan mikrobiyom bilimi ile tasarlanan ürün, gençlik ışıltısını özel bir formül ile taçlandırıyor.

Her sabah ve akşam temiz cildinize uygulayabileceğiniz kırışıklık karşıtı serum, hafif ve ferah dokusu ile tende hızlıca emilen bir yapıya sahip. Advanced Génifique, Tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur. Siz de Lancôme'un Advanced Génifique serumu ile yalnızca 7 günde daha pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilir ve 1 şişe kullanımının ardından ise ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. O halde Lancôme ile kendinizi daima özel hissedeceğiniz bir deneyime hazırsanız, mükemmel yüz serumunu hemen incelemeye başlayın!