Her kadının makyaj rutini birbirinden farklı olsa da makyaj çantasında muhakkak bir fondöteni bulunmaktadır. Makyaja daha kusursuz bir görünüm kazandıran fondötenler, cildin kusurlarını kapatarak cilde daha aydınlık bir görünüm verir; aynı zamanda makyajınızın da daha çok ön plana çıkmasına yardımcı olur. Bu bakımdan fondötenler için “onlar makyajın gizli kahramanlarıdır” dersek yanlış olmayacaktır.

Kadınların iyi bir fondötenden beklentisi genelde; yüksek kapatıcılık, yumuşak bir his, homojen dağılım ve doğal bir görünümdür.

Tüm bunları tek bir üründe bulmak ise Teint Idole Ultra Wear ile tanışmadığınızı varsayarsak elbette zor. Bir fondötenden beklenen her şeyi fazlasıyla size sunan Teint İdole Ultra Wear, uzun süren araştırmalar sonucu ortaya çıkıyor. 24 saat* kalıcılık sunması ile dikkat çeken ürün mükemmel kapatıcılığı ile de kusursuz bir ten görünümü sağlıyor. 

Yüksek Kapatıcı Etki: Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Ürünün normal kullanım koşullarında uygulanmasından sonra elde edilen beklenen sonucun illustrasyonudur. Sonuç kişiden kişiye değişebilir.

Kusursuz Bir Ten Makyajı Artık Hayal Değil!

Fondöten tercihi oldukça önemli bir konu. Kusursuz bir makyajın en can alıcı noktası doğru seçilmiş kaliteli bir fondöten ile yapılmış olmasında gizli! Ciltte istenen pürüzsüz görünümü sağlayan ve kusurları gizleyen bir fondötenin kalitesinin sırrı da aşağıdaki detaylarda saklı;

  • Tüm gün cildinizi saran bir ürün olarak fondötenin uzun süre kalmasının yanı sıra ilk sürüldüğü görünümü koruyarak kalması onun kalitesini gösteren önemli detaylar arasında yer alıyor. Dolayısı ile fondöten seçerken kadınlar cilt ile olan uyumu kadar kalıcılığına da dikkat ediyor. Teint Idole Ultra Wear’i diğerlerinden ayıran burada 24 saat* kalıcılık sunması oluyor.
  • Cilde kusursuz uyum sağlaması ve her ten rengine uyum sağlayabilecek seçeneklerinin olması bir fondöteni kaliteli yapan diğer detaylar arasında yer alıyor. 40 farklı renk tonu ile Teint Idole Ultra Wear fondöten farklı ten renklerine benzersiz uyum sağlıyor. Geniş renk skalası sayesinde ten renginiz ne olursa olsun Teint Idole Ultra Wear size en uygun fondöten rengini sunuyor.
  • İnce bir dokuya sahip olması, cilde hızlı bir şekilde uygulanarak homojen dağılması da bir fondötenin performansını belli eden detaylardan oluyor. Teint Idole Ultra Wear, eşsiz konfor sağlayan yumuşak pigmentleri ile gün boyu rahat bir his sunuyor. İnce dokulu yapısı sayesinde yüzünüze doğal bir görünüm sağlıyor.

Kusursuz Bir Ten Makyajı Artık Hayal Değil!Fondötenler Listesinde Her Zaman İlk Sıralarda!

Mucizevi etkisi ile listelerde her zaman başı çeken Lancôme’un mükemmel fondöteni Teint Idole Ultra Wear cilde doğal bir görünüm vermesinin yanı sıra istenmeyen parlamaları önlüyor ve yüksek kapatıcılık sağlıyor. SPF15 güneş koruma faktörü de içeren ürün aynı zamanda cildinize koruma sağlıyor. Konforlu bir bitiş sağlayan mat görünümü gün boyu size varlığını hissettirmiyor.

Porselen görünümlü kusursuz bir ten makyajı için iyi bir fondöten arayışında iseniz sanırız aramalarınıza burada bir son vereceğiz. Tüm gün bozulmadan kalacak, cilt tonundaki renk eşitsizliklerinin görünümünü giderecek Teint Idole Ultra Wear fondöten ile her zaman kusursuz bir görünüm elde edeceksiniz.


*109 kadın tarafından yapılan kişisel değerlendirme