Lancôme’un birbirinden farklı cilt maskeleriyle, cilt bakım rutininizi renklendiriyoruz!

Şu sıralar, pek çok kişi gibi siz de evinizde kendinize vakit ayırıyor ve ihmal ettiğiniz konulara eğiliyor olabilirsiniz. Ancak biz, evdeyken unuttuğunuz bir başka konuya dikkat çekmek istiyoruz: Cildiniz! 

Makyaj yapmadığınız için cildinizin hava aldığını ve bu nedenle bakıma ihtiyacı olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak hatırlatalım, Fransız kadınlarının o pürüzsüz görünen ciltleri, düzenli yapılan cilt bakım rutininin bir eseri. Peki, sizin cildiniz neden onlar gibi olmasın?

Yumuşak ve Dolgun Bir Cilt

Yumuşak ve Dolgun Bir Cilt

Pürüzsüz görünen bir cilt, aynı zamanda yumuşak cilt anlamına gelir. Cildinizdeki pürüzsüz görünüm için günlük rutininizde yer verdiğiniz temizleyici, tonik, nemlendirme ve peeling uygulamalarına ek olarak mümkün olduğunca cilt maskesi uygulamasına da yer vermelisiniz. Çünkü bu adım, aynı zamanda diğer bakım ürünlerinin etkisini büyük oranda artırmaya yardımcı olacaktır. Lancôme cilt bakım maskeleri ile yumuşacık hisseden bir cilt hayal değil! Evdeyken bile güzelliğinizden ödün vermeyip, kendinizi şımartacağınız bakım maskeleri önerilerimiz geliyor!

  • Stres Karşıtı Maske ile Cildinizi Koruyun

Stres Karşıtı Maske ile Cildinizi Koruyun

Stres, günlük hayatımızın bir parçası. Özellikle de içerisinde bulunduğumuz bu zaman diliminde gündeme dair bazı olaylar, daha fazla strese ve sıkıntıya girmemize neden olabiliyor. Ancak, her stres anında cildinizin de etkilendiğini unutmamalısınız. Gündemi takip etmemek şu durumda imkansız olsa da cildinizi stres kaynaklı problemlerden korumak, imkansız değil.

Lancôme, geliştirdiği cilt bakım maskeleriyle cildinizde stres sonucu oluşabilecek cilt problemlerine karşı savaşıyor. Özel olarak geliştirdiği stres karşıtı cilt maskesi Hydra Zen Jelly Mask ile şimdi tanışmanın tam vakti! Anında nemlendiren ve cildin ışıltısını ortaya çıkaran bu jel maske, cildin zahmetsizce güzel gözükmesini sağlıyor.

Hydra Zen Jelly Mask Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır?

Bu maskeyi gece yatmadan evvel, temiz ve kuru cildinize uygulayabilirsiniz. Maskenin gece boyunca cildinize nüfuz etmesine izin verip, sabahında ise günlük cilt bakım rutininizi uygulayarak nemlenmiş ve ışıltılı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Unutmadan, maskeyi haftada 2 veya 3 kez uygulamanız gerektiğini de ekleyelim.

  • Sıkılaştırıcı Maske İle Gözenek Görünümüne Veda Edin

Hydra Zen Jelly Mask Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır?

Cildinizi düzenli olarak siyah noktalardan arındırıyor olabilirsiniz. Peki ya sonrasındaki gözenek görünümü? Aynaya baktığınızda oldukça can sıkıcı olabilen bu görünümü, gözenek sıkılaştırıcı maske yardımıyla azaltabilirsiniz. Bizim mükemmel ürünümüz, Rose Sorbet Cryo – Mask. Gözenek sıkılaştırıcı ve ferahlatıcı bu maske ile cildinizi şımartmaya hazır olun!

Yalnızca 5 dakikada cildinize uygulayabileceğiniz bu maske; salisilik asit, gül suyu ve mentol ile zenginleştiriliyor. Cildinize yumuşak bir his bırakırken ışıltı da kazandıran ürün, canlı bir görünüm sağlıyor.

Rose Sorbet Cryo - Mask Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır?

Ürünü uygularken, cildinizin temiz olduğuna emin olmalısınız. İnce bir tabaka halinde uygulayıp 5 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayabilirsiniz. Haftada 2 kez kullanmanızı öneriyoruz.

  • Serum İçerikli Maske ile Cildinizin Gençlik Işıltısını Ortaya Çıkarın

Rose Sorbet Cryo - Mask Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır? 

Cildinizin cansız görünümü uzun zamandır sizi de rahatsız ediyor olabilir. Hazır kendinize fazlasıyla vakit ayırabileceğiniz günlerden geçiyorken, bir türlü fırsat bulup cildinize göstermediğiniz ilginin tam vakti! Öyleyse Lancôme’un gençlik ışıltısını ortaya çıkaran serum içerikli maskesi Génifique Hydrogel Melting Mask’ı ile tanışın.

Yılların verdiği Génifique deneyimiyle geliştirilen bu mükemmel maske, içerisinde evrensel ve ikonik Advanced Génifique İleri Düzey Aktif Konsantre Serum’un değerli bileşenlerini barındırıyor. Cilde dakikalar içerisinde daha yumuşak ve dolgun bir his veren ürün, cildin kaybettiği gençlik ışıltısını ortaya çıkararak cildi daha genç bir görünüme kavuşturuyor.

Génifique Hydrogel Melting Mask Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır?

Ürünü kullanmak için öncelikle;

  • Maskenin üzerinde yer alan şeffaf filmi çıkarın ve jel tarafı cildinize gelecek şekilde yüzünüze yerleştirin.
  • Ardından, maskenin dış kısmında yer alan şeffaf jelatini çıkarın ve 30 dakika bekletin.

Anında ışıltılı görünen bir cilde sahip olmak işte bu kadar kolay!

Bonus!

Göz çevrenizdeki nemsiz görünümü de yok etmek istiyorsanız Advanced Génifique Yeux Light Pearl Eye Mask İleri Düzey Aktif Göz Çevresi Maskesi’ne de mutlaka bir şans verin.

Lancôme ile evdeyken bile güzelliğinizi taçlandırmanız mümkün!