Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Rénergie Multi-Lift Ultra ile Tanışın!

Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Rénergie Multi-Lift...

13.08.2021 | 18:43

Lancôme’un glukopeptitler içeren keten tohumu özü ile zenginleştirdiği Rénergie Multi Lift Ultra krem ile cildinize ışıltı kazandırın!


Hassas bir yapıya sahip olan cilt dokusu, genetik sebepler ya da dış faktörler dolayısıyla zamanla ideal yapısını yitirebiliyor ve bu da cilt problemleri olarak kendini gösterebiliyor. Doğru bakımla önüne geçilebilir olan bu problemler, gereken özen gösterilmediğinde kalıcı bir hal alabiliyor. Özellikle de yaş almaya bağlı oluşan kırışıklık görünümünü engellemek için genç yaşlardan itibaren düzenli cilt bakımına önem vermek gerekiyor. Peki, ciltte kırışıklık görünümü sadece yaşlanma sebebiyle mi oluşuyor?


Ciltte Kırışıklık Görünümü Neden Olur?


Ciltte kırışıklık görünümünün yaşlanma belirtileri arasında sayıldığı inkâr edilemez bir gerçek… Belirli bir yaştan itibaren, doğal süreç dolayısıyla cilt sıkılığını sağlayan dokular zayıflamaya ve cilt elastikiyeti kaybolmaya başlıyor. Fakat kırışıklık görünümünün tek sebebi bu değil! Bunun için düzensiz yaşam, ihmal edilen cilt bakımı, güneşe korunmasız maruz kalma, çevre kirliliği ve daha pek çok sebep sayılabilir.


Glukopeptitler İçeren Keten Tohumu ve Kırışıklık Görünümü


Çevresel faktörlerden bir nebze korunmak mümkün olsa da yaş almayı engellemenin bir yolu elbette ki bulunmuyor. Fakat bu, ciltte kırışıklık görünümü oluşumuna da mâni olunamayacağı anlamına gelmiyor. Ciltte azalan kolajen ve elastin kaybınının yaratacağı olumsuz etkileri, bakım ürünleri ile telafi ederek pek tabii verimli sonuçlar alabilirsiniz! Keten tohumu özü, kırışık karşıtı bir bakım ürünü için süper etkili bir içeriktir. 


Tek Bir Krem, Çok Yönlü Etki: Rénergie Multi-Lift Ultra


Lancôme, keten tohumu özü ile formüle ettiği Rénergie Multi-Lift Ultra yaşlanma karşıtı nemlendirici krem ile kırışıklık görünümüne meydan okuyor!  Kolajen kaybıyla oluşan yaşlanma belirtilerini hedefleyen bu krem, SPF20 formu ile de aynı zamanda koyu leke karşıtı özellik de taşıyor. Ve size de sıkı ve aydınlık görünüme sahip cildinizin keyfini sürmek kalıyor!


Cilt Kırışıklıklıkların Görünümünde Rénergie Multi-Lift Ultra Etkisi


Rénergie Multi Lift Ultra, uygulamayı takip eden ilk dört saatten itibaren sıkılaşmış cilt görünümü sağlıyor. Sekiz haftalık düzenli kullanımın ardından ise cilt tonu eşitliğinde artış sağlıyor. Ayrıca cilde esnek bir görünüm veren bu krem, kırışıklık görünümünü de azaltıyor


Rénergie Multi-Lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Lifting Etkisi


Lancôme’un dört haftalık süre içerisinde 41 kadın ile yaptığı görüntü analizi sonucunda, Rénergie Multi-Lift Ultra’nın kırışıklık görünümü üzerinde etkisi kanıtlanmış bulunuyor. Buna göre krem düzenli kullanıldığında, dördüncü haftadan itibaren kırışıklık görünümünde yüzde 42 azalma meydana geliyor. Siz de Rénergie Multi-Lift Ultra’nın güçlü formülü ile ışıltılı cilt görünümünün kapılarını aralayabilirsiniz. Ayrıca bakım rutininize Rénergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi’ni ekleyerek, göz çevresi bakımınızda da Lancôme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.


Editör Notu: Daha etkili sonuçlar için kremlerinizden önce Advanced Génifique Serum kullanmayı unutmayın!

Karma Cilt Nasıl Nemlendirilmeli?

Karma Cilt Nasıl Nemlendirilmeli?

Biyometrik Fotoğraf için Makyaj Rehberi

Biyometrik Fotoğraf için Makyaj Rehberi