FİLTRELE

2 ürün

2 ürün

KIZARIKLIK GÖRÜNÜMÜ

Daha Fazla
 • Hassasiyet ve Kızarıklık Karşıtı Ürünler

  Hassas bir cildiniz mi var? Kullandığınız ürünler cildinizi nemlendirmeye yetmiyor mu? Öyleyse Lancôme’un hassasiyet ve kızarıklık karşıtı bakım ürünleri ile tanışmalısınız.

  Hassas bir cilde sahipseniz, temizlemeden nemlendirmeye kadar tüm cilt bakımı rutininizde hassas ciltlere uygun ve yatıştırıcı ürünler tercih etmelisiniz. Cilt bakımınıza temizleme adımıyla başlamak için, cildi temizleyen krem formlu temizleyicimiz Crème Mousse Confort’un gül özü içeren formülünü deneyebilirsiniz.

  Temizleme adımından sonra uygulayacağınız yatıştırıcı bir tonik, ciltteki kalıntıları daha iyi arındırmanızı sağlar. Lancôme’un ikonik toniklerinden Tonique Confort, akasya balı ile zenginleştirilen formülüyle cildi yatıştırır ve rahatlatır. 

  Cildinize uygulayacağınız temizleyici ve arındırıcıtoniklerin ardından, nemlendirme ve yatıştırma sağlayan formüllerimizle cildinizde rahat bir hisse kavuşabilirsiniz! 

 • Cildiniz de Strese Kapılabilir! Hydra Zen Anti-Stress Cream Serisini Keşfedin!

  Cildimiz her gün çevresel ve duygusal sebeplerden dolayı hassaslaşabilir ve bunun sonucunda cilt nemsiz ve solgun bir görünüm alabilir. Lancôme’un geliştirdiği, cilt kuruluğundan kaynaklı nemsizlik hissini azaltan Hydra Zen nemlendirici kremleri ise bu soruna çözüm getiriyor. Aloe Vera ve Hyalüronik Asit içeren formülüyle Hydra Zen Glow, cildi yatıştırırken 24 saat* nemlendiriyor. /*Instrumental test, 24 kadın

 • Hassas Cilt Günlerine Elveda…

  Gençlik ışıltısını ortaya çıkaran Advanced Génifique Onarıcı Serum, şimdi ikili konsantre formülüAdvanced Génifique Sensitiveilehassas cilt günlerine meydan okuyor. Tek bir tıkla içindeki antioksidanı (Ferulik asit ve E vitamini), serumun içine karıştırabilir ve mucizevi konsantreyi aktif hale getirebilirsiniz. Lancôme laboratuvarları tarafından büyük geliştirilen bu ürün, size hassasiyeti yatışan bir cilt vadediyor. Gün geçtikçe daha da güçlenen cildinizde yaşlanma belirtilerinin görünümü de azalıyor. Hassas cilt günlerine karşı savaşan bu ikili konsantre serum ile siz de cildinizdeki güzelliği ortaya çıkarabilir, ışıldayan cildinizle göz kamaştırabilirsiniz.

(2 ürün)

FİLTRELE
 1. Hydra Zen Anti-Stress Cream SPF 20
  Hydra Zen Anti-Stress Cream SPF 20
  Rating:
  0 %
  2.150,00 TL
  Seçim Yapınız.
  50 ML
  Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi – SPF 15 Daha fazla bilgi
 2. Hydra Zen Anti-Stress Jel Krem
  Hydra Zen Anti-Stress Jel Krem
  Rating:
  0 %
  Seçim Yapınız.
  15 ML
  30 ML
  50 ML
  Cildi 24 Saat Nemlendiren ve Rahatlatan Jel Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı