FİLTRELE
808,00 TL - 1.520,00 TL
1.520,00 TL
808,00 TL

3 ürün

3 ürün

BIFACIL Cilt Bakım Koleksiyonu

Daha Fazla
 • Bi-Facil Makyaj Temizleyicileri

  Makyaj ürünlerinde olduğu kadar makyajı çıkaracak ürünlerde de iddialı olan Lancôme, Bi-Facil cilt bakım serisi ile makyaj temizleyicilerini sizlere sunuyor. Yapması her ne kadar keyifli ve eğlenceli ise çıkarması bir o kadar uğraştırıcı ve zahmetli olan makyajın iyi temizleyici ürünler ile kullanılarak çıkarıldığında ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız.

 • Makyajı Kolayca Çıkaran Temizleme Ürünlerimiz İle Tanışın

  Cildimiz için temizleyiciler oldukça önem taşıyor. Gün içinde yüzümüzde hiç makyaj olmasa bile çevresel etkenler sebebi ile yüzümüze yapışan kir ve tozlardan cildi arındırmak gerekiyor.Zorlu makyaj kalıntıları ve günlük çevreden edindiğimiz bu kirler birleşince gün sonunda cildimizi bu inatçı toz ve makyaj kalıntılarından kurtarmak için etkili ürünlere başvurmak kaçınılmaz oluyor. İki fazlı formülü ile dikkat çeken Bi- Facil yüz makyaj temizleyicimiz, cildinizi nazik ve etkili bir şekilde temizliyor. Yağ ve misel suyu karışımından oluşan formülü, makyajınızı temizlerken fazla kalıntıları da cildinizde bırakmadan alıp götürüyor. Üstelik kullanımı da oldukça basit. İki fazı birbirine karıştırmak için şişeyi iyice çalkalamanız yetiyor. Cildiniz anında temizlenmiş ve tazelenmiş bir cilt hissi sunuyor.

 • Bi-Facil Göz Makyaj Temizleyicisi

  Suya dayanıklı makyaj dahil olmak makyajları kolayca çıkaran bu ürünümüz hassas gözlere ve kontakt lens kullanıcılarına bile uygun formülü ile dikkat çekiyor. Kolayca uygulanabiliyor oluşu sizi makyajınızı çıkarma rutinini ertelemeden keyifle yapmanızı sağlıyor. Göz makyajını sadece temizlemekle kalmayan ürün, makyajınızı temizledikten sonra yağlı bir his bırakmaması da ürünün bonusu oluyor diyebiliriz.

 • Bi-Facil Visage Çift Fazlı Yüz Makyaj Temizleyici

  Cildimiz için temizleyiciler oldukça önem taşıyor. Gün içinde yüzümüzde hiç makyaj olmasa bile çevresel etkenler sebebi ile yüzümüze yapışan kir ve tozlardan cildi arındırmak gerekiyor. Zorlu makyaj kalıntıları ve günlük çevreden edindiğimiz bu kirler birleşince gün sonunda cildimizi bu inatçı toz ve makyaj kalıntılarından kurtarmak için etkili ürünlere başvurmak kaçınılmaz oluyor.

  İki fazlı formülü ile dikkat çeken Bi- Facil yüz makyaj temizleyicimiz, cildinizi nazik ve etkili bir şekilde temizliyor. Yağ ve misel suyu karışımından oluşan formülü, makyajınızı temizlerken fazla kalıntıları da cildinizde bırakmadan alıp götürüyor. Üstelik kullanımı da oldukça basit. İki fazı birbirine karıştırmak için şişeyi iyice çalkalamanız yetiyor. Cildiniz anında temizlenmiş ve tazelenmiş bir cilt hissi sunuyor.

(3 ürün)

FİLTRELE
 1. Bi-Facil
  Bi-Facil
  Rating:
  89.498525073746 %
  1.390,00 TL
  Seçim Yapınız.
  125 ML
  Suya Dayanıklı Makyaj Dahil Tüm Göz Makyajını Çıkaran Temizleyici Daha fazla bilgi
 2. Bi-Facil Clean&Care
  Bi-Facil Clean&Care
  Rating:
  0 %
  1.520,00 TL
  125 ml
  Suya Dayanıklı Makyaj Dahil Tüm Göz Makyajını Çıkaran Temizleyici Daha fazla bilgi
 3. Bi-Facil
  Bi-Facil
  Rating:
  60 %
  808,00 TL
  Seçim Yapınız.
  75 ML
  Suya Dayanıklı Makyaj Dahil Tüm Göz Makyajını Çıkaran Temizleyici Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı