Çok Satanlar
   IDÔLE
   IDÔLE
   IDÔLE
   IDÔLE

   IDÔLE

   Yeni Eau de Parfum

   0
   • 25 ml
   • 50 ml
   • 75 ml
   299,00
   TL
   Stokta Yok
   ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

   ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

   ÜCRETSİZ KARGO

   ÜCRETSİZ KARGO

   ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

   ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

   Büyük hayaller kuranlara… Geleceğin mimarlarına. Güçlü, kendinden emin, sözünü sakınmayan kadınlara. Yeni ufuklar açan, yarının liderlerine… Dünyaya ilham veren yeni idollere. Şimdi tam zamanı. Kendi idolün ol.

   Mükemmel bir parfüm zamanının ruhuna hayat verir, yeni bir akım yaratır. Idôle bunun için doğdu. Idôle yeni bir hayat felsefesinin parfümde vücut buluşu gibi; parfümün yazılmış kurallarını yıkıyor.

   Geleceğin parfümü, hepimizin yeni bağımlılığı.

   Sürdürülebilir Kaynaklardan Üretilmiş İçerikler:1.Beyaz Şipre: Taze ve göz alıcı çiçek yapraklarının zenginliğiyle sofistike şipre akorları doğar. Beyaz şipre, misk kokularıyla modernize edildi. Idôle'e özgün kokusunu verdi; özgürlük rüzgârının tenindeki hissi gibi...2. Yasemin Çiçeği: Yasemin, en saf ve narin çiçeklerden biri. Idôle'de yasemin çiçeği özleri, kalp notada güle eşlik ediyor: kremsi, temiz, yoğun bir yumuşaklık... Çiçeksi kalbi Idôle'e canlılık veriyor. Işığı parfümün etkisi boyunca tutkuyla parıldıyor.3. Güller: Kalbindeki güçlü, bağımlılık yaratan, temiz notalarıyla Idôle, tüm hayallerini resmettiğin bembeyaz bir tuval gibi... Gül, en asil ve ikonik parfüm içeriği, kokunun çekirdeğinde.Bu ışıl ışıl, doğal ve taptaze koku için, başta Isparta olmak üzere 2 farklı coğrafyadan, 3 farklı özütleme tekniği ile 4 farklı türde gül kullanıldı. Idôle her kadının kendi içindeki ışığı ortaya çıkarıyor. Parfüme kendini adayan, üç farklı kıtadan üç kadın parfümör bu eşsiz gül, yasemin ve şipre birleşimine hayat vermek için bir araya geldi. Birlikte Idôle'ü evrenselleştirdiler. Kadınların, kadınlar için yarattığı bir parfüm. Idôle sürdürülebilir kaynaklardan üretilmiş içerikleri sayesinde doğaya ve toplumlara duyarlı bir parfüm.

   Gelecekten ilham alınarak tasarlanan Idôle'ün şişesi, aynı zamanda 1,5 cm kalınlığıyla dünyanın en ince parfüm şişesi.

   Idôle'ün dinamik silüeti irade ve kararlılığını simgeliyor.

   Işık saçan kristal yüzeyi hayal gücün kadar geniş ve berrak.

   Yepyeni bir hayat felsefesiyle tasarlanan dizaynı el ile doğal bir uyum yakalıyor; onu alıp kullanman için bekliyor.

   Idôle olağanüstülüğün ilk adımı, seni hiç bakmadığın pencerelerden bakmaya davet ediyor.


   Yorum yapan 85 kişiden 85 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
   ceyda özyalçın
   Cinsiyet : Kadın
   04 Ekim 2019 17:00
   muhteşem koku
   tester ürünü bana gelmedi ama arkadaşıma geldi.Çok soft ve güzel kokusu var.Özellik olarak kalitesinden asla ödün vermeyen bu güzel marka bu parfümle kesinlikle kendini tescillemiş oldu.Koku kalıcılığı mükemmel ve kokusu cezbediyor.Tester ürünümüde alıp kullanırsam uzun vadede yeni parfümüm olacak.Teşekkürler Lancome :)
   Ürünün en sevdiğim özelliği: koku kalıcılığı
   Mine UTAR
   04 Ekim 2019 14:25
   kalıcılığın adı İdole
   Lancome’un bir çok parfümü severek kullandım. İdole parfümünde bu kadar güzel olacağını daha kullanmadan önce biliyordum zaten adeta yanınızdan geçen herkesin bir kere dönüp bu koku nereden geliyor diye baktığını hissettiğiniz o an daha da öz güvenli hissettiren bir parfüm. Ayrıca ambalajı o kadar şık ki makyaj masanızda en önde durmasını isteyeceksiniz. Mutlaka herkesin denemesini tavsiye ederim ❤️
   Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusunun kalıcılığı
   Hacer Arav
   Cinsiyet : Kadın
   04 Ekim 2019 12:25
   Harika ve akıllarda kalıcı etki
   Kokusunu denediğimden beri benim olmalısın dediğim parfüm. O kadar şık zarif ağır olmayan ama kalıcı. Her tende ayrı can bulan bir parfüm. Zarif şişesi ve ambalaj rengi ile herkesi tavlayacak cinsten :) !
   Ürünün en sevdiğim özelliği: Mukemmel ferah kokusu
   Yeliz Nergiz
   Cinsiyet : Kadın
   04 Ekim 2019 11:35
   harika
   Şık ve zarif şişe tasarımının yanı sıra kokusu çok hoş. Çiçek kokularını çok sevmesem de kesinlikle Lancome Idole yoğun bir çiçek kokusu taşıyarak sizi yormuyor. Aksine frash, temiz ve özgüvenli hissettiren bir kokusu var. Kalıcılığı da oldukça iyi, ben çok sevdim :)
   Ürünün en sevdiğim özelliği: kalıcı kokusu
   Banu Ertürk
   04 Ekim 2019 10:10
   koku kalıcılığı
   Kokusu çiçeksi ama bi o kadar hafif ve kalıcı 4. Günde bile ilk günkü gibiydi kokusu bu kokuyu kullandıktan sonra bol sorulara hazır olun kadın erkek herkesin ilgisini çekebilen sayılı parfümlerden
   Ürünün en sevdiğim özelliği: koku kaliciligi
   Melih Tok
   04 Ekim 2019 04:40
   Temiz kokan harika bir parfüm
   Tam sonbahar parfümü. Realistik bir etki bırakıyor. Kimseyi rahatsız etmeyen ama bir o kadar da kalıcı temiz bir parfüm.
   Ürünün en sevdiğim özelliği: bıraktığı etki ve kalıcılık
   sevil karabulut
   04 Ekim 2019 01:12
   tam bir kış kokusu
   Çok beğendiğim bir koku oldu ama benim tercihim bu parfümü kesinlikle sonbahar yada kış aylarında kullanmak. O soğuk havalarda yoğunluğuyla iç ısıtan bir koku. Kalıcığı güzel. Tatlı bir yasemin kokusu hissettim ki yasemine bayılırım. Çiçek kokularını seven herkesin beğeneceğini düşünüyorum.
   Ürünün en sevdiğim özelliği: yasemin kokusu
   Gözde Kayırga
   04 Ekim 2019 00:32
   Kokunun mükemmel ahengi!
   Normalde kendime göre parfüm çok zor bulurum. Fakat bu koku tam aradığım özellikte diyebilirim. Kokusu benim sevdiğim notalardan oluşuyor ve beni yansıtan bir koku. Tenimdeki uyumuna ben bayıldım diyebilirim. Şişesi pek bir şık. Kalıcılığı ise oldukça başarılı. Ve biz bayanlar parfümümüzün kalıcı olmasını isteriz. Bu parfüm tam bizlik bence!
   Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusunun tenime uygun olması
   sezen karakuş
   04 Ekim 2019 00:00
   LANCOME - IDOLE
   Deneme boyunu alıp kullandım inanılmaz güzel bir tasarıma sahip ve kokusu çok kalıcı tavsiye ederim
   Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusunun kalıcı olması
   sezen karakuş
   03 Ekim 2019 23:56
   LANCOME - IDOL PARFÜM
   Deneme boyu bile aşık olmama yetti kokusu çok güzel ve kalıcı Ambalaj tasarımı çok şık ve zarif kaçırmamanız gereken bir koku
   Ürünün en sevdiğim özelliği: kalıcılığı