IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE
  IDÔLE L'INTENSE

  IDÔLE L'INTENSE

  New Eau de Parfum

  0
  • 25 ML
  560,00
  TL
  Stokta Yok
  ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

  ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNLERİ

  2 ÜRÜN VE ÜZERİNE <br> KARGO ÜCRETSİZ

  2 ÜRÜN VE ÜZERİNE
  KARGO ÜCRETSİZ

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  Büyük hayaller kuranlara… Geleceğin mimarlarına. Güçlü, kendinden emin, sözünü sakınmayan kadınlara. Yeni ufuklar açan, yarının liderlerine… Başarıyla başkalarına ilham verenlere. İşte geleceğin idolleri için tasarlanmış, cesurca parıldayan yeni Idôle. Işıldayan bir meşaleyi sembolize eden yeni şişesiyle Idôle L'Intense, herkesin içinde bulunan Idôle'e ilham verir.
  Şimdi sizin zamanınız, bu gücü elinize alın ve başkaları için öncü bir idol olun. Siz başarılı olduğunuzda, başkalarına yeni zirvelere yükselmeleri için ilham veriyor olacaksınız.
  Şimdi içinizdeki kıvılcımı ortaya çıkartma zamanı. Gücünüzü kucaklamanın ve bir nesile ilham vermenin zamanı geldi. Kendi Idôle’ün ol.

   Idôle'ün keskin hatlara sahip, dinamik silüeti; kusursuz ve konforlu bir uygulama sağlarken, elinizle doğal bir uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Idôle L'Intense; alev gibi keskin, radikal, akkor kalpli şişesiyle yeni ilham kaynağınız olacak. Çevresini kaplayan altın ateş ve kristal yüzeyiyle içinizdeki Idôle'ün en parlak hali.
  Idole'ün temiz ve ışıltılı eşsiz kokusu şimdi her zamankinden daha güçlü. Idôle Le Parfum imzasına sadık kalarak yaratılan Idôle L'Intense;  özünde her zamankinden daha güçlü, bağımlılık yaratan canlı bir şipre akoruna sahip. Şehvetli bir vanilyaya sarılmış floral kalp nota, içeriğindeki gül ve yaseminle tende ışıltılı bir his bırakıyor. Taze yapraklardan gelen canlı şipre kokusu: sıcak odunsu kokularla ve Madagaskar'ın sürdürülebilir kaynaklı Bourbon Vanilyası ile yoğruluyor. Bu yoğun kokunun özünde en asil ve ikonik parfüm bileşeni olan gül yer alıyor. L'Intense'ın gülleri; dört farklı gülle, üç farklı özüt elde edilen, iki farklı coğrafi kökene sahip, elle toplanmış ve sürdürülebilir Isparta gülleri.  Parfümerideki en temiz ve narin çiçeklerden biri olan yaseminse L'Intense'da üç farklı türüyle gülün kalbine eşlik ederek akorundaki çiçek ışıltısını ve şehvetini ortaya çıkartıyor. Idole'ün temiz ve ışıltılı bağımlılığı her zamankinden daha güçlü, her kadının kendi halesini ortaya çıkarmasını ve başkaları için başarının yolunu açmasını sağlıyor.
  Üst Notalar: Mandalina, Acı Portakal Orta Notalar:  Isparta Gülü Alt Notalar:  Tatlı Amber Vanilya 
  TEMİZ VE IŞILTILI BİR UYUM

  VIDEO BASLIK

  #ICANWEWILL
  PARİS ESİNTİSİ

  LANCOME GÜZELLİK MAGAZİNİ

  Güzellik dünyasından esinlenin

  Son zamanlarda faydalarından sıkça bahsedilen hyalüronik asit hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?Teknoloji ve bilimin ilerlemesi ile...
  Bronzlaşmak harika! Peki, cildinizde oluşturduğu uzun vadeli etkiler hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?Aylardır özlemle beklenen o...
  Advanced Génifique Serum ile daha genç, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne hazır olun!Lancôme laboratuvarlarında mikrobiyom...