FİLTRELE
1.250,00 TL - 1.350,00 TL
1.350,00 TL
1.250,00 TL

4 ürün

4 ürün

Suya Dayanıklı Maskaralar

Daha Fazla
 • Suya Dayanıklı Maskaralar

  Göz makyajı, makyaj rutinimizdeki en önemli adımlardan birini oluşturuyor. Uyguladığımız far ve eyeliner gibi ürünler ile yorgun görünen gözlerimizi çarpıcı ve çekici bir görünüme kavuşturabiliyoruz. Mükemmel etkileriyle dikkat çeken Lancôme makyaj ürünleri de buna göre tasarlanıyor.

  Göz makyajının vazgeçilmez bir parçası ise şüphesiz ki maskaralar. Suya dayanıklı yapıları ile Lancôme maskaralarını bu kategoride size sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

 • Kirpiklerinizde Taş Bebek Etkisi

  Lancôme, suya dayanıklıHypnôse Doll Eyes Waterproof maskarası ile sizi taş bebeklerin kirpik görünümüne sahip olacağınız bir deneyime çağırıyor. Bu maskara ile kirpiklerinize kıvrımlı ve hacimli bir görünüm verebilir, daha iri görünümlü gözler ve kıvrık görünümlü kirpikler yaratabilirsiniz. Suya dayanıklı formülü ile uzun süre kalıcı etki sağlayan formül, kolay uygulanabilen fırçasıyla da büyüleyici gözlere kavuşmanızı sağlıyor. Sonuç; daha uzun ve kıvrımlı görünen kirpikler!

 • Kirpiklerinizdeki Dayanıklı Hisse Tepkisiz Kalamayacaksınız

  Monsieur Big Waterproof, Lancôme uzmanlığı ile, sizinle tüm zorlukların üstesinden gelmek için tasarlandı! Kolay uygulama sağlayan fırçasıyla dikkat çeken Monsieur Big maskara, 12 kat* daha hacimli kirpikler sunuyor. Suya dayanıklı formülü, deniz keyfinden mahrum bırakmazken, 24 saate** kadar kalıcılık sağlıyor. Son derece yoğun, simsiyah ve hacimli görünen kirpiklere sahip olabileceğiniz bu ürüne, makyaj rutininizde mutlaka yer açmalısınız.

  *Instrumental test

  **Kişisel değerlendirme, 102 kadın

 • Uygulanan Her Katta Daha Fazla Hacim

  Kirpikleriniz tek tek ayrılırken, uyguladığınız her katta daha hacimli bir görünüme sahip olsun ister misiniz? O halde Lancôme serisiHypnôse Waterproof tam size göre! Suya dayanıklı formülü ile kirpiklere hacimli bir görünüm veren ve uygulandığı her katta kirpiklerin hacimli görünümünü arttıran bu maskara, kirpiklere yumuşak bir his de kazandırıyor. Geriye ise size yoğun bir kirpik görünümü bırakıyor.

 • Yüksek Hacim Görünümü ve Dayanıklı Hissi Birleştiren Formül

  Konveks fırça tasarımı ile kirpiklere hacimli bir görünüm vermesi için tasarlananHypnôse Drama Waterproof maskara ile mükemmel kirpiklere hayatınızda yer açın. Hassas gözler ve lens kullananlar için oftalmolojik olarak test edilen bu mükemmel formül, kalıcı oluşu ile müdavimlerine göz kırpıyor.

  Lancôme’un mükemmel maskaralarını deneyimlemek için siz de hemen kategorimizi inceleyin. Bu mükemmel ürünlere hemen sahip olun!

(4 ürün)

FİLTRELE
 1. Hypnôse Doll Eyes Waterproof Maskara
  Hypnôse Doll Eyes Waterproof Maskara
  Rating:
  0 %
  1.350,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Taş Bebek Kirpiği Etkisi Yaratan Waterproof Maskara Daha fazla bilgi
 2. Hypnôse Drama Waterproof Maskara
  Hypnôse Drama Waterproof Maskara
  Rating:
  0 %
  1.350,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Anında Dolgunluk ve Hacim Veren Waterproof Maskara Daha fazla bilgi
 3. Monsieur Big Waterproof Maskara
  Monsieur Big Waterproof Maskara
  Rating:
  0 %
  1.250,00 TL
  Seçim Yapınız.
  Suya Dayanıklı & 24 Saat Kalıcı Yüksek Hacim Veren Maskara Daha fazla bilgi
 4. Hypnôse Waterproof Maskara
  Hypnôse Waterproof Maskara
  Rating:
  0 %
  1.350,00 TL
  Ayarlanabilir Hacim Veren Waterproof Maskara Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı